horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 11 lutego 2019 do dnia 17 lutego 2019

linia_poziom

Strzelec Twoja brakująca połóweczka Skorpiona - najlepszy horoskop tygodniowy

Strzelec Twoja brakująca połóweczka Skorpiona

W nadchodzącym czasie nie polecane jest wykonywanie skomplikowanych zamierzeń, bardziej opłaca się przeznaczyć swój wolny czas na odpoczynek. Jeżeli sami się cenimy nie spodziewajmy się od pozostałych pomocy. Złym omenem okaże się roślina w samochodzie starego człowieka.

Przyglądaj się temu co jesz, posiłki potrafią oddziaływać na zachowanie, dlatego zwróć przez najbliższe dni uwagę na pomarańcze, one mogą pozbawić Cię mocy. Konstelacja Strzelca chwilowo będzie w ciekawym ustawieniu z Jowiszem co wpłynie na życie zawodowe. Człowiek urodzony w tym znaku musi pamiętać, że na pozór nic nie znaczące zadania o których zapomina codziennie, z końcem tygodnia przypomną o sobie i zabraknie już na nie czasu.

Księżyc ustawi się w takim położeniu w stosunku do Saturna że spełnienie planów okaże się ułatwione. Strzelec ma tendencję do nie dopuszczania innych do głosu. Dlatego też we wtorek szczególnie odszukaj osoby którym możesz pomóc dając im czas by coś zrobiły samemu. Sobota to dobry termin do samotnych wypraw podczas których możesz sobie przemyśleć pewne sprawy.

Nie zapomnij! Przez cały tydzień będzie ci przypominał o sobie kolor czerwony, badaj przedmioty, które dostajesz, na obecność tego koloru. Nie przesiaduj godzinami przed telewizorem, zamiast tego idź na szybką wędrówkę nad wodę. Najlepszym dniem na sprawy zawodowe będzie z dużym prawdopodobieństwem piątek.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran Saturn w układzie z Marsem sprawi, iż Twoja zręczność fizyczna będzie lepsza niż kondycja psychiczna. Ponieważ sami się nie szanujemy nie spodziewajmy się od znajomych zrozumienia. ... więcej i więcej »

Byk Niedługo pojawi się w Tobie zamiar zmian i tym razem będzie miała szansę realizacji, dlatego też już czas zamknąć zakończyć niegdysiejsze sprawy. Nie spędzaj czasu godzinami przed laptopem, zamiast tego udaj się na aktywną wycieczkę nad wodę. ... więcej i więcej »

Bliźnięta Dokładność i sumienność osób spod znaku Bliźniąt zostaną z początkiem tygodnia zauważone, co stanie się przyczyną dawno zapowiadanych roszad. W zbliżającym się tygodniu nie polecane jest realizowanie trudnych projektów, bardziej opłaca się zagospodarować wolny czas na sport. ... więcej i więcej »

Rak Rakowi nie będzie sprzyjać pomoc żywiołu ziemi. Zwróć uwagę z kim się zadajesz, szczegółowo zastanów się czy to dla Ciebie odpowiednie kontakty. ... więcej i więcej »

Lew Księżyc ułoży się w takim położeniu do Marsa że zrealizowanie zamiarów może okazać się nieznacznie przyspieszone. Pamiętaj! Od środy do piątku będzie ci sprzyjał kolor pomarańczowy, oglądaj świat dookoła na obecność tego koloru. ... więcej i więcej »

Panna Zastanawiasz się tak niestandardowo, że znajomi nie umieją za Tobą nadążyć. Już wkrótce odbędzie się ważna podróż, dzięki której zrozumiesz, iż Twoja ocena osób jest słuszna. ... więcej i więcej »

Waga Spotka Wagę przede wszystkim praca nad wsłuchaniem się w siebie. Aby sporo zrozumieć powinno się oddalić chłodne kalkulacje. Ważna kobieta w nadchodzącym okresie zwróci się do Ciebie o wsparcie, jeśli nie chcesz utracić więzi odmów tej osobie. ... więcej i więcej »

Skorpion Osoby nie będące w związku spod znaku Skorpiona w najbliższym czasie będą miały szansę na odszukanie partnera na zawsze. Dokładność i uporządkowanie ludzi spod znaku Skorpiona zostaną na końcu tygodnia docenione, co stanie się źródłem z dawna oczekiwanych zmian. ... więcej i więcej »

Strzelec Księżyc ustawi się w takim położeniu w stosunku do Wenus że wykonanie planów może okazać się utrudnione. O Strzelcu, raczej nie o tobie, będzie się dużo plotkowało w Twojej okolicy. ... więcej i więcej »

Koziorożec O Koziorożcu, możliwe, że o tobie, będzie się sporo mówiło przez Internet. W najbliższym czasie wykiełkuje w twojej głowie zamiar zmian i tym razem ma możliwość do pełnej realizacji, w związku z tym najwyższy czas zamknąć zakończyć byłe wydarzenia. ... więcej i więcej »

Wodnik Interesuj się tym co spożywasz, jedzenie potrafi działać na nasze samopoczucie, toteż zwracaj przez najbliższe dni uwagę na poziomki, ponieważ mogą dać Ci dużo sił witalnych. Saturn w koniunkcji z Marsem sprawi, że Twoja sprawność fizyczna będzie dużo lepsza aniżeli sprawność umysłowa. ... więcej i więcej »

Ryby Plany będą przebiegać w niespodziewanym tempie, tak jakby od dawna miało to nastąpić. W zbliżającym się czasie nie zalecane jest realizowanie złożonych koncepcji, dużo lepiej przeznaczyć wolny termin na odpoczynek. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

Osoba urodzona w tym znaku musi nie zapominać, że na pozór nic nie znaczące drobiazgi które zostawia na później każdego dnia, z końcem tygodnia dadzą znać o sobie i może już zabraknąć na nie czasu. Nadchodzący tydzień dla Strzelca to początek niepowtarzalnego etapu, jest okazja więc rozpocząć pewne sprawy od nowa, czerpiąc ze zgromadzonej mądrości lub doświadczeń. Zaprzestań rozpamiętywać dawne zdarzenia, natomiast dojrzyj to co teraz, i dbaj o znajomości, ponieważ lada dzień mogą być pomocne. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

Układy konstelacji mówią, że Strzelcowi teraz nic nie powinno przeszkodzić w utracie majątku. Dla Strzelca najbliższy tydzień będzie okresem dającego sie przewidzieć, rosnącego zainteresowania ze strony znajomych po których dotąd niczego takiego nie można było się spodziewać. Gwiazdozbiór Strzelca ciągle będzie w niekorzystnym ustawieniu z Marsem co będzie oddziaływać na życie zawodowe. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

Emocjonalnie najbliższe dni będą czasem na zmiany. Nadchodzi okres, by rozpocząć głośno pokazywać własne uczucia. Znajomi postrzegają nas nie tak jak sobie to wyobrażamy. Zaprzestań rozgrzebywać to co było, natomiast dostrzeż teraźniejszość, i dbaj o przyjaźnie, bo lada dzień mogą być pomocne. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

Zmiana położenia Merkurego w znaku Strzelca która jakiś czas temu miała miejsce już niedługo da o sobie znać pozytywnym oddziaływaniem. Jowisz sprzyja odnawianiu kontaktów zawodowych. Wydarzenia będą przebiegać w niespodziewanym tempie, tak jakby od lat miało to nastąpić. ...
więcej i więcej »

stopka