horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 7 stycznia 2019 do dnia 13 stycznia 2019

linia_poziom

Strzelec Twoja brakująca połóweczka Skorpiona - najlepszy horoskop tygodniowy

Strzelec Twoja brakująca połóweczka Skorpiona

W nadchodzącym czasie nie polecane jest rozpoczynanie złożonych koncepcji, lepiej przeznaczyć wolny okres na podróże. Nie zapomnij! W ten tydzień będzie ci sprzyjał kolor fioletowy, oglądaj swoje otoczenie na obecność tego koloru. Piątek to dobry okres do indywidualnych wypraw w trakcie których możesz sobie przemyśleć pewne sprawy.

Przyszły tydzień dla Strzelca to początek jedynego w swoim rodzaju rozdziału, jest okazja więc rozpocząć pewne sprawy od nowa, korzystając z nabytej mądrości i informacji. Dobrym sygnałem może być zagubiony przedmiot w szufladzie przyjaciółki. Wzajemne wpływanie na Ciebie planety Neptun oraz Uran oznacza zmniejszone nadzieje na porażkę.

Przestań przywoływać dawne dzieje, a zauważ przyszłość, oraz podtrzymuj stosunki towarzyskie, bo niebawem mogą być użyteczne. Przygotuj się umiejętnie na sobotę, może znajdziesz kilka godzin żeby wybrać się z rodziną na spacer. Już niedługo zaistnieje w Twoim umyśle wola zmian i tym razem ma szansę realizacji, dlatego też najwyższy czas na ciekawe wyzwania.

Dla Strzelca ten tydzień to okres dającego sie przewidzieć, słabnącego zainteresowania ze strony przyjaciół po których dotąd niczego takiego nie można było się spodziewać. Pilnuj tego co spożywasz, jedzenie potrafi wpływać na nasze zachowanie, dlatego zwróć teraz uwagę na ananasy, one mogą zapewnić ci sporo energii. Zwracaj uwagę z kim masz kontakty, uważnie przeanalizuj czy to dla Twojej osoby dobre kontakty.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran Drobiazgowość i uporządkowanie osób spod znaku Barana zostaną na końcu tygodnia docenione, co może stać się początkiem z dawna oczekiwanych zwrotów w Twoim życiu. Masz obecnie szansę uzdrowić nie tylko swoje nastawienie, lecz także relacje z przyjaciółmi. ... więcej i więcej »

Byk Jowisz sprzyja w załatwianiu spraw miłosnych. Nie przesiaduj wiecznie przed komputerem, zamiast tego udaj się na krótką wędrówkę do lasu. ... więcej i więcej »

Bliźnięta Bliźniętom przeciętnie będzie dopisywało powodzenie w w sprawach zawodowych, jeśli nie przegapi, trzech najbliższych, nadchodzących dni. Najbliższy tydzień w firmie Bliźniąt, okaże się czasem podejmowania decyzji oraz nauki odpowiedzialności za nie. Opłaci się zatem każdy wybór skrupulatnie przemyśleć. Najbliższy czas będzie dla Bliźniąt wielce pracowitym czasem. Jednak dzięki odpowiedniemu układowi Saturna zdoła rozwiązać wszystkie sprawy. ... więcej i więcej »

Rak Dobrym omenem stanie się odblask światła w samochodzie członka rodziny. Egzaltacja Saturna w znaku Raka która niedawno się wydarzyła już niedługo wpłynie na Twoje życie negatywnym działaniem. ... więcej i więcej »

Lew Nadchodzący tydzień dla Lwa to zaczątek jedynego w swoim rodzaju etapu, jest okazja zatem zacząć pewne sprawy od nowa, korzystając ze zgromadzonej mądrości oraz doświadczeń. W zbliżającym się tygodniu próbuj więcej czasu przesiadywać w domu. W głowie Lwa pojawią się nowe koncepcje finansowe. ... więcej i więcej »

Panna Spodziewaj się przyjemnej wizyty znajomego z zagranicy. Egzaltacja Saturna w znaku Panny która niedługo się wydarzy już za kilka dni da się odczuć mocnym działaniem. ... więcej i więcej »

Waga Dla Wagi ten tydzień będzie okresem niespodziewanego, umiarkowanego zainteresowania ze strony ludzi po których dotychczas niczego takiego nie można było oczekiwać. Zwróć uwagę z kim się spotykasz, szczegółowo przeanalizuj czy to dla Twojej osoby dobre kontakty. ... więcej i więcej »

Skorpion W zbliżającym się okresie próbuj większość czasu przebywać w domu. W myślach Skorpiona pojawią się nowe pomysły zarobkowe. Przestań analizować przeszłość, natomiast dojrzyj przyszłość, oraz podtrzymuj przyjaźnie, bo wkrótce mogą się przydać. ... więcej i więcej »

Strzelec O ile myślisz o własnym biznesie, to teraz jest to doskonały etap na tego typu postanowienia. W najbliższym czasie wykiełkuje w Twoim umyśle wola spotkania i tym razem ma możliwość do pełnej realizacji, dlatego też najwyższy czas na oczekujące Cię przygody. ... więcej i więcej »

Koziorożec Plany będą działy się w szybkim tempie, tak jakby od jakiegoś czasu miało to nastąpić. Zakończ przywoływać przeszłość, natomiast dojrzyj to co teraz, oraz dbaj o stosunki towarzyskie, bo lada dzień mogą być przydatne. ... więcej i więcej »

Wodnik Single spod znaku Wodnika w nadchodzącym okresie będą miały sprzyjające okoliczności na odnalezienie partnera na długie lata. Niedługo przyjdzie w twojej głowie zamiar zmian i tym razem ma szansę realizacji, w związku z tym najwyższy czas zamknąć zakończyć byłe sprawy. ... więcej i więcej »

Ryby Merkury nie pomaga w załatwianiu spraw miłosnych. Jeżeli myślisz o stałym związku, to teraz jest na to idealny etap na wiążące decyzje. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

Przygotuj się umiejętnie na wypoczynek, nie wykluczone, że będziesz miał kilka godzin żeby wybrać się z rodziną na wycieczkę. Ponieważ sami się szanujemy nie spodziewajmy się od pozostałych zrozumienia. Dzięki pozytywnemu ułożeniu Neptuna najbliższy tydzień, da Strzelcowi długo oczekiwanych atrakcji, czyżby awans?.Wnajbliższym czasie Strzelec doświadczy, iż przy pomocy rodziny nie ma marzeń niemożliwych. do urzeczywistnienia. Zbliżający się tydzień w pracy stanie pod znakiem ważnych biznesowych spotkań. Ale dzięki oddziaływaniom Merkurego masz szansę na czas ukończyć wszystkie projekty. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

Pewna osoba w najbliższym czasie poprosi Ciebie o pożyczkę, jeżeli nie chcesz skończyć relacji towrzyskiej pomóż jej. Strzelcowi nie będzie sprzyjać pomoc żywiołu powietrza. Pamiętaj aby do piątku wykonać wszelkie istotne kwestie. Siła wyższa przypuszczalnie wkrótce wynagrodzi Ci straty, jakie doznałeś w poprzednich dniach . ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

Choćby niedawno gnębiły Cię przeróżne choroby to w nadchodzących dniach dzięki pomocy układu planet powinieneś oczekiwać polepszenia . Staraj się pić inne ilości mleka, pamiętając że, płyny w pewnym stopniu oddziaływują znacząco na Twoje zachowanie. W przyszłym tygodniu czeka Cię fizyczna wędrówka, na której dowiesz się, że Twoja krytyka ludzi będzie nieprawdziwa. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

Wenus pomaga odnawianiu kontaktów miłosnych. zbliżającym się czasie tygodniu, będziesz uważniejszy niż zwykle. czwartek przeanalizujesz jak szybko awansować. W sobotę sposobne są ciekawe propozycje podróży. Konstelacja Strzelca ciągle będzie w rzadkim układzie z Uranem co będzie oddziaływać na życie codzienne. ...
więcej i więcej »

stopka