horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 3 grudnia 2018 do dnia 9 grudnia 2018

linia_poziom

Strzelec Twoja brakująca połóweczka Skorpiona - najlepszy horoskop tygodniowy

Strzelec Twoja brakująca połóweczka Skorpiona

Jowisz sprzyja w rozwiązywaniu problemów towarzyskich. Piątek to dobry okres do samotnych wycieczek podczas których możesz sobie przemyśleć pewne sprawy. Spróbuj w nadchodzących dniach skoncentrować się na przeżyciach związanych ze swoją pracą. Musisz być czujny bo dużo problemów powiązanych z twoją rodziną będzie się rozgrywało blisko ciebie. Możliwe, że wpływ Jowisza na znak Strzelca będzie miał oddziaływanie na twoją pracę.

Wkrótce będzie miała miejsce umysłowa wyprawa, dzięki której dowiesz się, że Twoja ocena przyjaciół będzie projekcją. Przekonasz się, że dzięki pomocy kolegów nie będzie spraw niemożliwych do zrealizowania. Zacznij zauważać z kim się zadajesz, szczegółowo rozważ czy to dla Twojej osoby odpowiednie relacje.

O Strzelcu, raczej nie o tobie, będzie się dużo plotkowało przez Internet. Jeżeli sami się gubimy oczekujmy od innych pomocy. Uczuciowo ten tydzień będzie czasem straconych nadziei.

Najbliższy tydzień w pracy Strzelca, stanie się okresem podejmowania oraz nauki odpowiedzialności za nie. Opłaca się przeto każdy wybór dobrze rozstrzygnąć.Tydzień okaże się dla Strzelca wysoce aktywnym okresem Jednak dzięki pozytywnemu układowi Merkurego zdoła wyjaśnić wszystkie formalności. Gwiazdy pokazują, że Strzelcowi teraz nic nie powinno przeszkodzić w utracie pieniędzy. Interesuj się tym co jesz, posiłki potrafią wpływać na zdrowie, dlatego zwracaj uwagę na truskawki, te owoce mogą pozbawić Cię sił witalnych.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran Ponieważ sami się nie szanujemy nie oczekujmy od pozostałych szacunku. Oczekuj niespodziewanej wizyty członka rodziny z zagranicy. ... więcej i więcej »

Byk Pozytywnym omenem stanie się drobna moneta w szufladzie przyjaciela. Byk ma zwyczaj zabierania innym głosu. Mimo to w niedzielę szczególnie odszukaj znajomych którym możesz pomóc dając im szansę by coś zrobiły samemu. ... więcej i więcej »

Bliźnięta Księżyc ustawi się w takim położeniu względem Wenus że wykonanie postanowień będzie mocno przyspieszone. Już niedługo pojawi się w twojej głowie chęć zmian i tym razem mają możliwość spełnienia, dlatego też najwyższy czas zamknąć zakończyć niegdysiejsze sprawy. ... więcej i więcej »

Rak Dopilnuj by pić inne ilości soków, wbrew przekonaniom napoje w pewnym stopniu wpływają znacząco na Twoją aurę. Człowiek urodzony w tym znaku musi pamiętać, że na pozór małe sprawy które zostawia na później każdego dnia, w piątek okażą się istotne i może już zabraknąć na nie czasu. ... więcej i więcej »

Lew W najbliższym czasie wykiełkuje w twojej głowie wizja zmian i tym razem będzie miała szansę do spełnienia, dlatego też już czas zamknąć zakończyć byłe wydarzenia. Lwu niespodziewane będzie dopisywało szczęście w życiu uczuciowym, jeśli nie prześpi czterech najbliższych, nadchodzących dni. ... więcej i więcej »

Panna Zaprzestań rozpamiętywać minione czasy, a zwróć uwagę na to co teraz, oraz pielęgnuj znajomości, gdyż wkrótce mogą być pomocne. Najlepszym dniem na sprawy rodzinne będzie z dużym prawdopodobieństwem poniedziałek. ... więcej i więcej »

Waga Gwiazdozbiór Wagi nadal będzie w sprzyjającym układzie z Wenus co wpłynie na sprawy codzienne. Nadchodzący tydzień dla Wagi to zaczątek nowego rozdziału, jest okazja zatem zacząć pewne sprawy od nowa, korzystając z nabytej mądrości lub informacji. ... więcej i więcej »

Skorpion Staranność i sumienność osób spod znaku Skorpiona zostaną na końcu tygodnia zauważone, co będzie źródłem od dawna oczekiwanych zwrotów w Twoim życiu. Nie przesiaduj zbyt długo przed laptopem, zamiast tego idź na aktywną wycieczkę do parku. ... więcej i więcej »

Strzelec Dzięki pozytywnemu położeniu Urana nadchodzący tydzień, da Strzelcowi dużo niespodzianek, czyżby podwyżka?.W tym tygodniu Strzelec doświadczy, że przy pomocy rodziny nie ma kwestii niemożliwych. do wykonania. Nadchodzący tydzień w pracy stanie pod znakiem ciężkich biznesowych spotkań. Ale dzięki wpływom Jowisza masz szansę z czasem zakończyć swojecele. Nawet jeśli w ostatnich dniach dosięgły Ciebie różne choroby to teraz dzięki pomocy układu planet możesz oczekiwać polepszenia . ... więcej i więcej »

Koziorożec W nadchodzącym okresie nie jest wskazane wykonywanie trudnych koncepcji, bardziej opłaca się zagospodarować swój wolny termin na rekreację. Egzaltacja Wenus w znaku Koziorożca która niedługo będzie miała miejsce już wkrótce da o sobie znać słabym działaniem. ... więcej i więcej »

Wodnik Wodnikowi nie będzie sprzyjać pomoc żywiołu ziemi. Uczuciowo ten tydzień będzie czasem dużych szans. ... więcej i więcej »

Ryby Układy konstelacji mówią, że Rybie teraz nic nie powinno pomóc w odzyskaniu ukochanego. Rybie przeciętnie będzie dopisywało powodzenie w w sprawach zawodowych, jeśli nie prześpi trzech najbliższych, nadchodzących dni. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

Materialnie nadchodzące dni będą okresem szybkiego rozwoju. Tydzień sprzyja zmianom w pracy oraz ostrożnym zmianom celów. Skończ rozgrzebywać dawne dzieje, natomiast zauważ przyszłość, oraz podtrzymuj koneksje, ponieważ niedługo mogą być użyteczne. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

W najbliższym okresie, będziesz twardszy niż zwykle. czwartek zastanowisz się wkrótce awansować. W sobotę prawdopodobne są niewiarygodne propozycje podróży. Ważna kobieta w nadchodzącym okresie czasu zwróci się do Ciebie o pożyczkę, jeżeli nie chcesz stracić tej znajomości odmów jej. Drobiazgowość i pedantyzm ludzi spod znaku Strzelca zostaną na początku tygodnia dostrzeżone, co będzie źródłem dawno spodziewanych roszad. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

Zanotuj sobie aby do czwartku wykonać wszelkie istotne kwestie. Los przypuszczalnie wkrótce wynagrodzi Ci smutki, które otrzymałeś w ostatnim czasie. Spróbuj tego tygodnia skupić się na wydarzeniach powiązanych ze swoją pracą. Bądź uważny gdyż dużo spraw związanych z twoją rodziną będzie się rozgrywało blisko ciebie. Możliwe, że wpływ Plutona na znak Strzelca będzie miał oddziaływanie na życie towarzyskie. Saturn, który systematycznie przynosi dobrą passę Strzelcowi, w najbliższym okresie nie będzie tak łaskawy, czeka Ciebie duże rozgoryczenie. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

Już niedługo wykiełkuje w Twoim umyśle wizja zmian i tym razem będzie miała szansę spełnienia, w związku z tym już czas zamknąć zakończyć byłe sprawy. Plany będą przebiegać w łagodnym tempie, tak jakby od lat do tego się przymierzały. W poniedziałek ktoś z rodziny zepsuje Ci humor, ale do piątku, jeżeli będziesz zachowywać się normalnie, wszytko zapewne powinno wrócić do normy. ...
więcej i więcej »

stopka