horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 15 kwietnia 2019 do dnia 21 kwietnia 2019

linia_poziom

Strzelec Twoja brakująca połóweczka Ryby - najlepszy horoskop tygodniowy

Strzelec Twoja brakująca połóweczka Ryby

Najbliższy tydzień w pracy Strzelca, stanie się czasem podejmowania istotnych decyzji i lekcją odpowiedzialności za nie. Warto przeto każdy wybór dobrze przeanalizować . Nadchodzący tydzień będzie dla Strzelca wielce aktywnym okresem Ale dzięki odpowiedniemu układowi Księżyca będzie w stanie rozwikłać wszystkie sprawy. Znaki na niebie mówią, że Strzelcowi teraz nic nie powinno zaszkodzić w utracie pieniędzy. Oczekuje na Ciebie głównie praca nad zrozumieniem to co mówią inni. Żeby chociaż cześć pojąć należy odrzucić chłodne kalkulacje.

Wkrótce odbędzie się krótka wędrówka, podczas której zrozumiesz, iż Twoja opinia osób będzie projekcją. Zapamiętaj! W weekend będzie ci groził kolor biały, oglądaj przedmioty, które dostajesz, na obecność tego koloru. Ważnym omenem stanie się szklany przedmiot na stole u umundurowanego człowieka.

Wzajemne oddziaływanie na siebie planety Mars oraz Pluton zapowiada zwiększone szansę na spotkanie szczęścia. Materialnie najbliższe dni będą czasem straconych nadziei. Przygotuj się szybko na wypoczynek, być może będziesz miał czas żeby wybrać się ze znajomymi do kina.

W najbliższym czasie wykiełkuje w Tobie chęć spotkania i tym razem ma szansę do pełnej realizacji, w związku z tym już czas na nowe wyznania. Zmiany będą działy się w spodziewanym czasie, tak jakby od lat miało to nastąpić. Ponieważ sami się szanujemy nie oczekujmy od pozostałych zrozumienia.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran Przekonasz się, że dzięki wsparciu układu planet nie będzie rzeczy niemożliwych do spełnienia. O Baranie, możliwe, że o tobie, będzie się dużo mówiło w Twojej miejscowości. ... więcej i więcej »

Byk Uczuciowo najbliższe dni będą czasem straconych nadziei. Ponieważ sami się gubimy oczekujmy od pozostałych przykrości. ... więcej i więcej »

Bliźnięta Pluton nie sprzyja w rozwiązywaniu problemów miłosnych. W sobotę w południe dobra gwiazda będzie Tobie sprzyjać, dlatego więc przemyśl swoje plany na ten dzień. ... więcej i więcej »

Rak W nadchodzącym tygodniu próbuj dużą ilość czasu przesiadywać na siłowni. W głowie Raka pojawią się nowe koncepcje finansowe. Saturn pomaga w rozwiązywaniu problemów osobistych. ... więcej i więcej »

Lew Przygotuj się szybko do weekendu, nie wykluczone, że będziesz miał czas żeby zabrać się ze znajomymi za miasto. Wkrótce narodzi się w Tobie wizja zmian i tym razem ma szansę spełnienia, dlatego też już czas zamknąć zakończyć byłe wydarzenia. ... więcej i więcej »

Panna Działasz tak niestandardowo, że znajomi nie potrafią ci pomóc. Single spod znaku Panny w nadchodzącym okresie będą miały sposobność na odnalezienie drugiej połówki na całe życie. ... więcej i więcej »

Waga Waga ma pod koniec tego tygodnia słuchać starannie partnerów. To od nich zależy czy nadchodzący czas będzie dla Wagi sprzyjający do podjęcia kroków w sprawach uczuciowych. Emocjonalnie bieżący tydzień będzie czasem szybkiego rozwoju. ... więcej i więcej »

Skorpion Niebawem będzie miała miejsce krótka podróż, dzięki której dowiesz się, iż Twoja krytyka osób będzie niesprawiedliwa. Astrologiczne obliczenia mówią, że Skorpionowi obecnie nic nie powinno przeszkodzić w odzyskaniu szacunku. ... więcej i więcej »

Strzelec Masz sporą szansę odszukać jeden, brakujący kawałek do pięknej układanki którą jest twoja rodzina. Zanotuj sobie by do czwartku zakończyć wszelkie istotne kwestie. Siła wyższa przypuszczalnie niedługo wynagrodzi Tobie trudy, jakie doznałeś w ostatnim czasie. ... więcej i więcej »

Koziorożec Masz minimalną nadzieję zobaczyć ważny, poszukiwany element do skomplikowanej układanki którą stanowi twoje życie. Przyszły tydzień dla Koziorożca to zaczątek unikalnego okresu, można zatem zacząć pewne sprawy od nowa, czerpiąc z posiadanej wiedzy i informacji. ... więcej i więcej »

Wodnik Gwiazdozbiór Wodnika krótkotrwale będzie w ciekawym ustawieniu z Jowiszem co będzie oddziaływać na życie intymne. Niedługo przydarzy Ci się długa podróż, podczas której zrozumiesz, że Twoja krytyka osób jest niesprawiedliwa. ... więcej i więcej »

Ryby Piątek to dobry termin do samotnych spacerów w trakcie których możesz odpocząć. Tydzień sprzyja zakupom oraz małym modyfikacjom planów. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

Gwiazdozbiór Strzelca nadal będzie w rzadkim ustawieniu z Marsem co wpłynie na życie przyjaciół. Zaprzestań roztrząsać dawne zdarzenia, natomiast doceń to co teraz, oraz pielęgnuj koneksje, ponieważ już za parę dni mogą być użyteczne. Nie oczekuj zawodowej zmiany ze strony znajomego z innego miasta. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

Zanotuj sobie aby do piątku wykonać wszelkie istotne kwestie. Siła wyższa przypuszczalnie niedługo wynagrodzi Tobie smutki, które otrzymałeś w poprzednim tygodniu. Znajoma kobieta w najbliższym czasie zwróci się do Ciebie o pomoc, jeżeli nie chcesz zakończyć tej przyjaźni odmów tej osobie. Przyglądaj się temu co spożywasz, jedzenie potrafi działać na zachowanie, toteż zwracaj teraz uwagę na jagody, ponieważ mogą pozbawić Cię sił witalnych. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

Tydzień nie sprzyja zmianom w życiu oraz ostrożnym modyfikacjom celów. Mars sprzyja odnawianiu kontaktów zawodowych. Saturn w kompozycji wraz z Wenusem sprawi, że Twoja zręczność fizyczna będzie lepsza niż sprawność umysłowa. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

Już niedługo narodzi się w Tobie chęć spotkania i tym razem ma możliwość realizacji, dlatego też już czas na nowe wyzwania. Możesz spodziewać się zawodowej zmiany ze strony gościa z zagranicy. Poczujesz, że przez pomoc przyjaciół nie będzie spraw niemożliwych do załatwienia. ...
więcej i więcej »

stopka