horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 11 marca 2019 do dnia 17 marca 2019

linia_poziom

Strzelec Twoja brakująca połóweczka Ryby - najlepszy horoskop tygodniowy

Strzelec Twoja brakująca połóweczka Ryby

Dzięki pozytywnemu układowi Jowisza najbliższy tydzień, przyniesie Strzelcowi długo oczekiwanych niespodzianek, czyżby nowa praca?.W tym tygodniu Strzelec przekona się, że przy pomocy przyjaciół nie ma rzeczy niemożliwych. do urzeczywistnienia. Najbliższy tydzień w pracy stanie pod znakiem ciężkich biznesowych kontaktów. Jednak dzięki wpływom Jowisza masz szansę z czasem ukończyć wszystkie cele. Strzelcowi nie będzie sprzyjać pomoc żywiołu powietrza. Znaki na niebie oznajmiają, że Strzelcowi obecnie nic nie powinno pomóc w zdobyciu majątku.

Zapamiętaj aby do niedzieli załatwiać wszelkie ważne rzeczy. Opatrzność być może w najbliższym czasie wynagrodzi Tobie smutki, które doznałeś w poprzednich dniach . Samotne osoby spod znaku Strzelca w nadchodzącym tygodniu będą miały sposobność na odnalezienie partnera na dobre i na złe. Strzelec ma tendencję do nie dawania innym prawa do głosu. Mimo to w piątek chociaż raz znajdź osoby którym możesz pomóc oddając im czas aby coś powiedziały.

Wkrótce pojawi się w Twoim umyśle wola zmian i tym razem będzie miała szansę spełnienia, dlatego też już czas na ciekawe wyzwania. Ponieważ sami się nie szanujemy nie spodziewajmy się od pozostałych pomocy. Spróbuj w najbliższym czasie skupić się na wydarzeniach związanych ze swoim życiem zawodowym. Koniecznie bądź czujny ponieważ wiele spraw związanych z twoją rodziną będzie się toczyło blisko ciebie. Najprawdopodobniej wpływ Saturna na znak Strzelca będzie miał oddziaływanie na twoje szczęście w grach losowych.

Tydzień nie sprzyja poszukiwaniu szczęścia i niespodziewanym zmianom planów. W środę ktoś z rodziny pogorszy Ci humor, ale do soboty, jeżeli będziesz zachowywać się normalnie, wszytko prawdopodobnie powinno wrócić do normy. Pij mniej soków, wbrew przekonaniom płyny w pewnym stopniu mają wpływ znacząco na Twoje zachowanie.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran Masz właśnie perspektywę uzdrowić nie tylko swoje nastawienie, ale także relacje z przyjaciółmi. Baran ma zwyczaj nie dopuszczania innych do głosu. Mimo to w piątek chociaż raz znajdź znajomych którym możesz pomóc oddając im szansę aby coś powiedziały. ... więcej i więcej »

Byk Zastanawiasz się tak długo, że inni nie mogą dotrzymać ci kroku. O ile myślisz o nowej pracy, obecnie jest to doskonały okres na takie decyzje. ... więcej i więcej »

Bliźnięta Bliźnięta mają nawyk nie dopuszczania innych do głosu. Dlatego też w czwartek wyjątkowo znajdź ludzi którym możesz pomóc dając im czas aby coś powiedziały. Konstelacja Bliźniąt krótkotrwale będzie w sprzyjającym układzie z Wenus co wpłynie na sprawy rodziny. ... więcej i więcej »

Rak nadchodzącym okresie, staniesz się łagodniejszy niż zwykle. czwartek rozważysz niebawem awansować. W piątek możliwe są interesujące propozycje zawodowe. Nadszedł czas, żeby rozpocząć wyrażać swoje emocje. Bliscy widzą nas nie tak jak tego oczekujemy. ... więcej i więcej »

Lew Lwu nie będzie sprzyjać wsparcie żywiołu ziemi. O Lwie, być może o tobie, będzie się sporo plotkowało przez Internet. ... więcej i więcej »

Panna Pamiętaj by do piątku zakończyć wszelkie istotne sprawy. Siła wyższa być może niedługo wynagrodzi Tobie smutki, które otrzymałeś w poprzednim tygodniu. Najlepszym dniem na sprawy zawodowe będzie z dużym prawdopodobieństwem czwartek. ... więcej i więcej »

Waga W poniedziałek nieznajomy zepsuje Tobie humor, ale do piątku, pod warunkiem, że będziesz pamiętać o innych, wszytko zapewne wróci do normy. Ten tydzień dla Wagi to start niepowtarzalnego okresu, powinno się więc rozpocząć wszystko od nowa, czerpiąc z posiadanej wiedzy i doświadczeń. ... więcej i więcej »

Skorpion Masz minimalną szansę odszukać pewien, pasujący kawałek do ciekawej mandali którą jest twoja rodzina. O ile fantazjujesz o własnym biznesie, to jest na to świetny okres na takie decyzje. ... więcej i więcej »

Strzelec Księżyc sprzyja odnawianiu kontaktów osobistych. Zakończ rozpamiętywać to co było, natomiast zwróć uwagę na teraźniejszość, i dbaj o układy, ponieważ lada dzień mogą być użyteczne. ... więcej i więcej »

Koziorożec Mars, który zazwyczaj dostarcza dobrą passę Koziorożcowi, w nadchodzącym tygodniu nie będzie tak wspaniałomyślny, czeka Cię duże rozczarowanie. Wkrótce narodzi się w Tobie wola spotkania i tym razem ma szansę realizacji, dlatego też najwyższy czas na nowe zakupy. ... więcej i więcej »

Wodnik Liczba na która musisz uważać w czasie tego tygodnia to 18. Masz teraz szansę wzmocnić nie tylko własne samopoczucie, lecz też relacje z przyjaciółmi. ... więcej i więcej »

Ryby zbliżającym się czasie okresie, staniesz się twardszy niż zwykle. czwartek zastanowisz się wkrótce awansować. W sobotę sposobne są niewiarygodne oferty zawodowe. Przekonasz się, że przez pomoc najbliższych nie mają dla Ciebie rzeczy niemożliwych do zrealizowania. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

Ten tydzień dla Strzelca to start unikalnego etapu, jest okazja więc rozpocząć wszystko od nowa, korzystając ze swojej wiedzy i informacji. W przyszłym okresie nie jest wskazane rozpoczynanie skomplikowanych inicjatyw, bardziej opłaca się przeznaczyć wolny okres na sport. Choćby ostatnio dosięgły Ciebie różne dolegliwości to teraz dzięki wsparciu układu planet możesz oczekiwać polepszenia . ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

Jowisz w zestawieniu z Plutonem spowoduje, iż Twoja zręczność fizyczna będzie lepsza niż kondycja psychiczna. Dlatego, że sami się nie cenimy spodziewajmy się od innych szacunku. Dla Strzelca nadchodzący czas będzie okresem dającego sie przewidzieć, wzmożonego zainteresowania ze strony ukochanych osób po których dotychczas nic takiego nie można było się spodziewać. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

Już wkrótce będzie miała miejsce ważna wyprawa, na której pojmiesz, iż Twoja opinia przyjaciół jest fałszywa. Nadchodzący tydzień dla Strzelca to początek unikalnego rozdziału, jest okazja więc zacząć pewne sprawy od nowa, czerpiąc ze swojej mądrości i doświadczeń. Konstelacja Strzelca ciągle będzie w niekorzystnym ustawieniu z Wenus co będzie oddziaływać na sprawy bliskich. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

Przestań wspominać dawne zdarzenia, natomiast doceń to co teraz, oraz podtrzymuj przyjaźnie, ponieważ wkrótce mogą być przydatne. Wenus, który systematycznie przynosi powodzenie Strzelcowi, w nadchodzącym tygodniu nie będzie tak szczodry, bądź gotowy duże rozczarowanie. nadchodzącym tygodniu, staniesz się uważniejszy niż zwykle. W środę zastanowisz się niebawem awansować. W piątek możliwe są niewiarygodne oferty zawodowe. ...
więcej i więcej »

stopka