horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 11 lutego 2019 do dnia 17 lutego 2019

linia_poziom

Strzelec Twoja brakująca połóweczka Ryby - najlepszy horoskop tygodniowy

Strzelec Twoja brakująca połóweczka Ryby

Nadszedł okres, by zacząć wyrażać swoje myśli. Pozostali postrzegają nas nie tak jak tego chcielibyśmy. Spróbuj tego tygodnia skupić się na zajściach powiązanych z uczuciami. Musisz być czujny gdyż dużo spraw związanych z pracą będzie się rozgrywało blisko ciebie. Najprawdopodobniej wpływ Wenus na znak Strzelca będzie miał oddziaływanie na twoją pracę. Dla Strzelca najbliższy tydzień to okres niespodziewanego, słabnącego zainteresowania ze strony ukochanych osób po których dotąd niczego takiego nie można było się spodziewać.

Już wkrótce czeka Cię krótka podróż, dzięki której dowiesz się, iż Twoja ocena ludzi będzie nieprawdziwa. Ponieważ sami się nie cenimy spodziewajmy się od znajomych przykrości. Oczekuje na Strzelca głównie praca nad zrozumieniem siebie. Aby Wszystko zrozumieć powinno się odrzucić emocje.

Już niedługo zaistnieje w Tobie wizja spotkania i tym razem będzie miała szansę do spełnienia, dlatego też już czas na nowe wyznania. Wolne kobiety spod znaku Strzelca w nadchodzącym tygodniu będą miały sprzyjające okoliczności na znalezienie drugiej połówki na dobre i na złe. Masz niepowtarzalną szansę poprawić nie jedynie własne nastawienie, ale także układy z przyjaciółmi.

Strzelec ma zwyczaj zabierania innym głosu. Dlatego też w czwartek wyjątkowo zwróć uwagę na osoby którym możesz pomóc oddając im czas aby coś powiedziały. Jowisz w układzie z Plutonem spowoduje, że Twoja zręczność fizyczna będzie lepsza aniżeli sprawność umysłowa. Saturn, który przeważnie przynosi powodzenie Strzelcowi, w najbliższym tygodniu nie będzie tak szczodry, przygotuj się na wielkie rozgoryczenie.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran Saturn w układzie z Marsem sprawi, iż Twoja zręczność fizyczna będzie lepsza niż kondycja psychiczna. Ponieważ sami się nie szanujemy nie spodziewajmy się od znajomych zrozumienia. ... więcej i więcej »

Byk Niedługo pojawi się w Tobie zamiar zmian i tym razem będzie miała szansę realizacji, dlatego też już czas zamknąć zakończyć niegdysiejsze sprawy. Nie spędzaj czasu godzinami przed laptopem, zamiast tego udaj się na aktywną wycieczkę nad wodę. ... więcej i więcej »

Bliźnięta Dokładność i sumienność osób spod znaku Bliźniąt zostaną z początkiem tygodnia zauważone, co stanie się przyczyną dawno zapowiadanych roszad. W zbliżającym się tygodniu nie polecane jest realizowanie trudnych projektów, bardziej opłaca się zagospodarować wolny czas na sport. ... więcej i więcej »

Rak Rakowi nie będzie sprzyjać pomoc żywiołu ziemi. Zwróć uwagę z kim się zadajesz, szczegółowo zastanów się czy to dla Ciebie odpowiednie kontakty. ... więcej i więcej »

Lew Księżyc ułoży się w takim położeniu do Marsa że zrealizowanie zamiarów może okazać się nieznacznie przyspieszone. Pamiętaj! Od środy do piątku będzie ci sprzyjał kolor pomarańczowy, oglądaj świat dookoła na obecność tego koloru. ... więcej i więcej »

Panna Zastanawiasz się tak niestandardowo, że znajomi nie umieją za Tobą nadążyć. Już wkrótce odbędzie się ważna podróż, dzięki której zrozumiesz, iż Twoja ocena osób jest słuszna. ... więcej i więcej »

Waga Spotka Wagę przede wszystkim praca nad wsłuchaniem się w siebie. Aby sporo zrozumieć powinno się oddalić chłodne kalkulacje. Ważna kobieta w nadchodzącym okresie zwróci się do Ciebie o wsparcie, jeśli nie chcesz utracić więzi odmów tej osobie. ... więcej i więcej »

Skorpion Osoby nie będące w związku spod znaku Skorpiona w najbliższym czasie będą miały szansę na odszukanie partnera na zawsze. Dokładność i uporządkowanie ludzi spod znaku Skorpiona zostaną na końcu tygodnia docenione, co stanie się źródłem z dawna oczekiwanych zmian. ... więcej i więcej »

Strzelec Księżyc ustawi się w takim położeniu w stosunku do Wenus że wykonanie planów może okazać się utrudnione. O Strzelcu, raczej nie o tobie, będzie się dużo plotkowało w Twojej okolicy. ... więcej i więcej »

Koziorożec O Koziorożcu, możliwe, że o tobie, będzie się sporo mówiło przez Internet. W najbliższym czasie wykiełkuje w twojej głowie zamiar zmian i tym razem ma możliwość do pełnej realizacji, w związku z tym najwyższy czas zamknąć zakończyć byłe wydarzenia. ... więcej i więcej »

Wodnik Interesuj się tym co spożywasz, jedzenie potrafi działać na nasze samopoczucie, toteż zwracaj przez najbliższe dni uwagę na poziomki, ponieważ mogą dać Ci dużo sił witalnych. Saturn w koniunkcji z Marsem sprawi, że Twoja sprawność fizyczna będzie dużo lepsza aniżeli sprawność umysłowa. ... więcej i więcej »

Ryby Plany będą przebiegać w niespodziewanym tempie, tak jakby od dawna miało to nastąpić. W zbliżającym się czasie nie zalecane jest realizowanie złożonych koncepcji, dużo lepiej przeznaczyć wolny termin na odpoczynek. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

Koniec tygodnia to dobry okres do indywidualnych spacerów w trakcie których możesz spotkać ukochanego. Wydarzenia będą dziać się w powolnym czasie, jakby od dawna do tego się przymierzały. Jowisz, który częstokroć dostarcza powodzenie Strzelcowi, w zbliżającym się tygodniu nie będzie tak szczodry, czeka Cię spore rozgoryczenie. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

Nie siedź całymi dniami przed ekranem komputera, zamiast tego udaj się na szybką wędrówkę po parku. Drobiazgowość i uporządkowanie osób spod znaku Strzelca zostaną z początkiem tygodnia zauważone, co może stać się źródłem z dawna oczekiwanych zmian. W piątek po południu szczęście nie będzie Ci sprzyjać, w związku z tym zmień swoje działania o tej porze. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

Staraj się pić nieco mniej wina, to zadziwiające, ale napoje od czasu do czasu działają bezpośrednio na Twój spokój wewnętrzny. W wtorek znajomy pogorszy Tobie humor, ale do soboty, jeżeli będziesz spokojnie robić swoje, wszytko zapewne wróci do normy. Saturn nie sprzyja w rozwiązywaniu problemów osobistych. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

O Strzelcu, być może o tobie, będzie się dużo mówiło w Twojej miejscowości. W sobotę wieczorem szczęście nie będzie Tobie sprzyjać, dlatego więc zmień swoje działania w tym dniu. Ważnym znakiem może być portfel w torbie starego człowieka. ...
więcej i więcej »

stopka