horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 7 stycznia 2019 do dnia 13 stycznia 2019

linia_poziom

Strzelec Twoja brakująca połóweczka Ryby - najlepszy horoskop tygodniowy

Strzelec Twoja brakująca połóweczka Ryby

Uważaj na to co spożywasz, jedzenie potrafi oddziaływać na nasze zdrowie, toteż zwróć teraz szczególną uwagę na śliwki, ponieważ mogą dostarczyć ci dużo energii. Saturn w zestawieniu wraz z Marsem spowoduje, że Twoja sprawność fizyczna będzie lepsza niż sprawność umysłowa. Masz dużą szansę zobaczyć istotny, poszukiwany element do skomplikowanej mozaiki którą jest twój własny świat.

Ważnym znakiem może okazać się roślina na stole u członka rodziny. Przekonasz się, iż przez wsparcie koleżanek nie będzie spraw niemożliwych do spełnienia. Spróbuj w najbliższych dniach skoncentrować się na wydarzeniach powiązanych ze swoją pracą. Bądź uważny ponieważ sporo spraw związanych z pracą będzie się toczyło wokół ciebie. Możliwe, że wpływ Marsa na znak Strzelca będzie miał oddziaływanie na twoją pracę.

Wkrótce zaistnieje w Twoim umyśle wola zmian i tym razem ma możliwość do spełnienia, dlatego też już czas na ciekawe zakupy. Nadszedł okres, żeby rozpocząć głośno pokazywać własne przekonania. Pozostali postrzegają nas nie tak jak tego chcielibyśmy. Pozycja centralna Plutona w znaku Strzelca która w przyszłości będzie mieć miejsce już za kilka dni da o sobie znać mocnym oddziaływaniem.

W weekend postaraj się uczciwie rozdzielić swój wolny czas między sferą emocjonalną oraz sferą zawodową, a Jowisz pomoże uniknąć Tobie nieoczekiwanych wrażeń. Możesz spodziewać się ciekawej niespodzianki od znajomego z zagranicy. Masz niepowtarzalną sposobność poprawić nie jedynie swoje wnętrze, ale również znajomości z bliskimi.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran Drobiazgowość i uporządkowanie osób spod znaku Barana zostaną na końcu tygodnia docenione, co może stać się początkiem z dawna oczekiwanych zwrotów w Twoim życiu. Masz obecnie szansę uzdrowić nie tylko swoje nastawienie, lecz także relacje z przyjaciółmi. ... więcej i więcej »

Byk Jowisz sprzyja w załatwianiu spraw miłosnych. Nie przesiaduj wiecznie przed komputerem, zamiast tego udaj się na krótką wędrówkę do lasu. ... więcej i więcej »

Bliźnięta Bliźniętom przeciętnie będzie dopisywało powodzenie w w sprawach zawodowych, jeśli nie przegapi, trzech najbliższych, nadchodzących dni. Najbliższy tydzień w firmie Bliźniąt, okaże się czasem podejmowania decyzji oraz nauki odpowiedzialności za nie. Opłaci się zatem każdy wybór skrupulatnie przemyśleć. Najbliższy czas będzie dla Bliźniąt wielce pracowitym czasem. Jednak dzięki odpowiedniemu układowi Saturna zdoła rozwiązać wszystkie sprawy. ... więcej i więcej »

Rak Dobrym omenem stanie się odblask światła w samochodzie członka rodziny. Egzaltacja Saturna w znaku Raka która niedawno się wydarzyła już niedługo wpłynie na Twoje życie negatywnym działaniem. ... więcej i więcej »

Lew Nadchodzący tydzień dla Lwa to zaczątek jedynego w swoim rodzaju etapu, jest okazja zatem zacząć pewne sprawy od nowa, korzystając ze zgromadzonej mądrości oraz doświadczeń. W zbliżającym się tygodniu próbuj więcej czasu przesiadywać w domu. W głowie Lwa pojawią się nowe koncepcje finansowe. ... więcej i więcej »

Panna Spodziewaj się przyjemnej wizyty znajomego z zagranicy. Egzaltacja Saturna w znaku Panny która niedługo się wydarzy już za kilka dni da się odczuć mocnym działaniem. ... więcej i więcej »

Waga Dla Wagi ten tydzień będzie okresem niespodziewanego, umiarkowanego zainteresowania ze strony ludzi po których dotychczas niczego takiego nie można było oczekiwać. Zwróć uwagę z kim się spotykasz, szczegółowo przeanalizuj czy to dla Twojej osoby dobre kontakty. ... więcej i więcej »

Skorpion W zbliżającym się okresie próbuj większość czasu przebywać w domu. W myślach Skorpiona pojawią się nowe pomysły zarobkowe. Przestań analizować przeszłość, natomiast dojrzyj przyszłość, oraz podtrzymuj przyjaźnie, bo wkrótce mogą się przydać. ... więcej i więcej »

Strzelec O ile myślisz o własnym biznesie, to teraz jest to doskonały etap na tego typu postanowienia. W najbliższym czasie wykiełkuje w Twoim umyśle wola spotkania i tym razem ma możliwość do pełnej realizacji, dlatego też najwyższy czas na oczekujące Cię przygody. ... więcej i więcej »

Koziorożec Plany będą działy się w szybkim tempie, tak jakby od jakiegoś czasu miało to nastąpić. Zakończ przywoływać przeszłość, natomiast dojrzyj to co teraz, oraz dbaj o stosunki towarzyskie, bo lada dzień mogą być przydatne. ... więcej i więcej »

Wodnik Single spod znaku Wodnika w nadchodzącym okresie będą miały sprzyjające okoliczności na odnalezienie partnera na długie lata. Niedługo przyjdzie w twojej głowie zamiar zmian i tym razem ma szansę realizacji, w związku z tym najwyższy czas zamknąć zakończyć byłe sprawy. ... więcej i więcej »

Ryby Merkury nie pomaga w załatwianiu spraw miłosnych. Jeżeli myślisz o stałym związku, to teraz jest na to idealny etap na wiążące decyzje. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

Przestań rozpamiętywać minione czasy, natomiast zwróć uwagę na teraźniejszość, oraz pielęgnuj układy, ponieważ wkrótce mogą być użyteczne. Merkury nie pomaga w rozwiązywaniu problemów osobistych. Zmieniasz się tak szybko, że znajomi nie umieją ci pomóc. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

Złym znakiem okaże się element biżuterii w samochodzie dziecka. Już niedługo narodzi się w twojej głowie chęć zmian i tym razem ma możliwość do pełnej realizacji, w związku z tym najwyższy czas na ciekawe zakupy. Przestań przywoływać dawne dzieje, a dojrzyj teraźniejszość, oraz dbaj o stosunki towarzyskie, gdyż wkrótce mogą być przydatne. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

Wkrótce pojawi się w twojej głowie chęć zmian i tym razem ma możliwość do pełnej realizacji, dlatego też już czas zamknąć zakończyć byłe sprawy. Zmiany będą dziać się w niespodziewanym tempie, tak jakby od lat miało to nastąpić. Pamiętaj by do piątku załatwiać wszelkie istotne formalności. Los prawdopodobnie wkrótce wynagrodzi Tobie smutki, które doznałeś w poprzednim tygodniu. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

W najbliższym czasie zaistnieje w twojej głowie chęć przemian i tym razem ma możliwość realizacji, w związku z tym już czas na ciekawe wyzwania. Jeżeli fantazjujesz o własnej firmie, to teraz jest na to wspaniały okres na wiążące wyzwania. Zapamiętaj by do piątku załatwiać wszelkie ważne sprawy. Los być może wkrótce zrekompensuje Ci smutki, które doznałeś w poprzednich dniach . ...
więcej i więcej »

stopka