horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 3 grudnia 2018 do dnia 9 grudnia 2018

linia_poziom

Strzelec Twoja brakująca połóweczka Ryby - najlepszy horoskop tygodniowy

Strzelec Twoja brakująca połóweczka Ryby

Zacznij zauważać z kim wiążą Cię relacje służbowe i dokładnie rozważ czy to dla Ciebie odpowiednie relacje. Spotęgowane działanie na siebie planety Neptun oraz Uran oznacza zwiększone nadzieje na porażkę. W najbliższym czasie przyjdzie w Tobie chęć zmian i tym razem będzie miała możliwość do spełnienia, w związku z tym już czas zamknąć zakończyć niegdysiejsze wydarzenia.

Nie siedź zbyt długo przed ekranem komputera, zamiast tego wybierz się na krótką przechadzkę po lesie. Spotka Ciebie głównie praca nad wsłuchaniem się w bliskich. Żeby Wszystko zrozumieć należy oddalić uczucia. W czwartek po południu Twój znak zodiaku będzie Ci sprzyjać, dlatego więc przemyśl swoje plany w tym czasie.

Dzięki pozytywnemu położeniu Urana zbliżający się tydzień, da Strzelcowi dużo atrakcji, czyżby nowa praca?.W tym tygodniu Strzelec przekona się, że z pomocą rodziny nie ma marzeń niemożliwych. do zrealizowania. Najbliższy tydzień w pracy będzie upływał pod znakiem ciężkich biznesowych kontaktów. Wszakże dzięki oddziaływaniom Księżyca będziesz miał szansę pomyślnie ukończyć wszystkie cele. W poniedziałek nieznajomy pogorszy Tobie humor, ale do piątku, jeżeli będziesz dalej pracować nad sobą, wszytko zapewne wróci do normy. O ile fantazjujesz o stałym związku, to właśnie jest to znakomity czas na takowe wyzwania.

Zapamiętaj! W ten tydzień będzie ci groził kolor czerwony, badaj świat dookoła pod tym kątem. Pozycja centralna Wenus w znaku Strzelca która w przyszłości będzie mieć miejsce już niedługo da się odczuć słabym wpływem. Strzelcowi nie będzie sprzyjać pozytywne oddziaływanie żywiołu ziemi.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran Ponieważ sami się nie szanujemy nie oczekujmy od pozostałych szacunku. Oczekuj niespodziewanej wizyty członka rodziny z zagranicy. ... więcej i więcej »

Byk Pozytywnym omenem stanie się drobna moneta w szufladzie przyjaciela. Byk ma zwyczaj zabierania innym głosu. Mimo to w niedzielę szczególnie odszukaj znajomych którym możesz pomóc dając im szansę by coś zrobiły samemu. ... więcej i więcej »

Bliźnięta Księżyc ustawi się w takim położeniu względem Wenus że wykonanie postanowień będzie mocno przyspieszone. Już niedługo pojawi się w twojej głowie chęć zmian i tym razem mają możliwość spełnienia, dlatego też najwyższy czas zamknąć zakończyć niegdysiejsze sprawy. ... więcej i więcej »

Rak Dopilnuj by pić inne ilości soków, wbrew przekonaniom napoje w pewnym stopniu wpływają znacząco na Twoją aurę. Człowiek urodzony w tym znaku musi pamiętać, że na pozór małe sprawy które zostawia na później każdego dnia, w piątek okażą się istotne i może już zabraknąć na nie czasu. ... więcej i więcej »

Lew W najbliższym czasie wykiełkuje w twojej głowie wizja zmian i tym razem będzie miała szansę do spełnienia, dlatego też już czas zamknąć zakończyć byłe wydarzenia. Lwu niespodziewane będzie dopisywało szczęście w życiu uczuciowym, jeśli nie prześpi czterech najbliższych, nadchodzących dni. ... więcej i więcej »

Panna Zaprzestań rozpamiętywać minione czasy, a zwróć uwagę na to co teraz, oraz pielęgnuj znajomości, gdyż wkrótce mogą być pomocne. Najlepszym dniem na sprawy rodzinne będzie z dużym prawdopodobieństwem poniedziałek. ... więcej i więcej »

Waga Gwiazdozbiór Wagi nadal będzie w sprzyjającym układzie z Wenus co wpłynie na sprawy codzienne. Nadchodzący tydzień dla Wagi to zaczątek nowego rozdziału, jest okazja zatem zacząć pewne sprawy od nowa, korzystając z nabytej mądrości lub informacji. ... więcej i więcej »

Skorpion Staranność i sumienność osób spod znaku Skorpiona zostaną na końcu tygodnia zauważone, co będzie źródłem od dawna oczekiwanych zwrotów w Twoim życiu. Nie przesiaduj zbyt długo przed laptopem, zamiast tego idź na aktywną wycieczkę do parku. ... więcej i więcej »

Strzelec Dzięki pozytywnemu położeniu Urana nadchodzący tydzień, da Strzelcowi dużo niespodzianek, czyżby podwyżka?.W tym tygodniu Strzelec doświadczy, że przy pomocy rodziny nie ma kwestii niemożliwych. do wykonania. Nadchodzący tydzień w pracy stanie pod znakiem ciężkich biznesowych spotkań. Ale dzięki wpływom Jowisza masz szansę z czasem zakończyć swojecele. Nawet jeśli w ostatnich dniach dosięgły Ciebie różne choroby to teraz dzięki pomocy układu planet możesz oczekiwać polepszenia . ... więcej i więcej »

Koziorożec W nadchodzącym okresie nie jest wskazane wykonywanie trudnych koncepcji, bardziej opłaca się zagospodarować swój wolny termin na rekreację. Egzaltacja Wenus w znaku Koziorożca która niedługo będzie miała miejsce już wkrótce da o sobie znać słabym działaniem. ... więcej i więcej »

Wodnik Wodnikowi nie będzie sprzyjać pomoc żywiołu ziemi. Uczuciowo ten tydzień będzie czasem dużych szans. ... więcej i więcej »

Ryby Układy konstelacji mówią, że Rybie teraz nic nie powinno pomóc w odzyskaniu ukochanego. Rybie przeciętnie będzie dopisywało powodzenie w w sprawach zawodowych, jeśli nie prześpi trzech najbliższych, nadchodzących dni. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

Strzelec ma nawyk nie dawania innym prawa do głosu. Dlatego też w środę wyjątkowo znajdź znajomych którym możesz pomóc oddając im szansę aby coś powiedziały. Nadchodzący tydzień dla Strzelca to start nowego rozdziału, jest okazja zatem zacząć pewne sprawy od nowa, korzystając ze zgromadzonej mądrości lub informacji. Przekonasz się, że dzięki wsparciu koleżanek nie ma dla Ciebie spraw niemożliwych do zrealizowania. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

W nadchodzącym okresie próbuj dużo więcej godzin przebywać na ćwiczeniach. W głowie Strzelca narodzą się świeże koncepcje finansowe. Słońce znajdzie się w takim położeniu w stosunku do Marsa że zrealizowanie postanowień może okazać się mocno opóźnione. Sobota to dobry czas do indywidualnych wypraw w czasie których możesz spotkać ukochanego. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

Jowisz, który zazwyczaj dostarcza pomyślność Strzelcowi, w nadchodzącym okresie nie będzie tak łaskawy, bądź gotowy spore niepowodzenie. Księżyc ustawi się w takim położeniu w stosunku do Wenus że spełnienie zamiarów może okazać się nieznacznie opóźnione. Nie siedź wiecznie przed ekranem komputera, lepiej idź na długą wycieczkę nad wodę. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

Jeśli sami się gubimy oczekujmy od innych przykrości. Spotęgowane działanie na Ciebie planety Neptun oraz Pluton zapowiada zmniejszone szansę na porażkę. Księżyc znajdzie się w takim położeniu do Saturna że spełnienie planów będzie nieznacznie opóźnione. ...
więcej i więcej »

stopka