horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 15 kwietnia 2019 do dnia 21 kwietnia 2019

linia_poziom

Strzelec Twoja brakująca połóweczka Raka - najlepszy horoskop tygodniowy

Strzelec Twoja brakująca połóweczka Raka

Dzięki odpowiedniemu ułożeniu Saturna najbliższy tydzień, da Strzelcowi długo oczekiwanych niespodzianek, czyżby awans?.W nadchodzących dniach Strzelec poczuje, iż z pomocą rodziny nie ma kwestii niemożliwych. do zrealizowania. Zbliżający się tydzień w pracy stanie pod znakiem ważnych służbowych spotkań. Wszakże dzięki wpływom Księżyca masz szansę na czas zakończyć wszystkie projekty. Uważaj by pić choćby minimalne ilości mleka, pamiętając że, płyny od czasu do czasu oddziaływują znacząco na Twoje ciało. Za parę dni przydarzy Ci się umysłowa podróż, dzięki której zrozumiesz, iż Twoja krytyka ludzi będzie niepoprawna.

Spróbuj w najbliższym czasie skupić się na wydarzeniach związanych ze swoją pracą. Bądź uważny bo sporo spraw związanych z twoją rodziną będzie się rozgrywało blisko ciebie. Prawdopodobnie wpływ Marsa na znak Strzelca będzie miał oddziaływanie na twoją pracę. Strzelec ma nawyk nie dopuszczania innych do głosu. Dlatego też we wtorek szczególnie zwróć uwagę na znajomych którym możesz pomóc dając im szansę aby coś powiedziały. Najsłabszym dniem na sprawy rodzinne będzie raczej wtorek.

Ten tydzień dla Strzelca to start jedynego w swoim rodzaju rozdziału, jest okazja zatem zacząć wszystko od nowa, czerpiąc z nabytej wiedzy lub informacji. Najbliższy czas w pracy Strzelca, stanie się okresem podejmowania ważnych decyzji oraz lekcją odpowiedzialności za nie. Godzi się przeto każdorazowy wybór dokładnie przeanalizować . Nadchodzący tydzień będzie dla Strzelca wysoce pracowitym czasem. Ale dzięki pozytywnemu układowi Marsa będzie w stanie rozwiązać wszystkie sprawy. Nie przesiaduj zbyt długo przed komputerem, zamiast tego idź na długą wędrówkę po parku.

Pilnuj tego co spożywasz, posiłki potrafią wpływać na zachowanie, toteż zwracaj szczególną uwagę na grejpfruty, te owoce mogą zakłócić w tobie przepływ energii. Strzelcowi będzie sprzyjać energetyczny ładunek mocy ze strony żywiołu powietrza. Czeka na Strzelca teraz praca nad wsłuchaniem się w siebie. Aby sporo zrozumieć powinno się wziąć pod uwagę dotychczasowe przekonania.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran Przekonasz się, że dzięki wsparciu układu planet nie będzie rzeczy niemożliwych do spełnienia. O Baranie, możliwe, że o tobie, będzie się dużo mówiło w Twojej miejscowości. ... więcej i więcej »

Byk Uczuciowo najbliższe dni będą czasem straconych nadziei. Ponieważ sami się gubimy oczekujmy od pozostałych przykrości. ... więcej i więcej »

Bliźnięta Pluton nie sprzyja w rozwiązywaniu problemów miłosnych. W sobotę w południe dobra gwiazda będzie Tobie sprzyjać, dlatego więc przemyśl swoje plany na ten dzień. ... więcej i więcej »

Rak W nadchodzącym tygodniu próbuj dużą ilość czasu przesiadywać na siłowni. W głowie Raka pojawią się nowe koncepcje finansowe. Saturn pomaga w rozwiązywaniu problemów osobistych. ... więcej i więcej »

Lew Przygotuj się szybko do weekendu, nie wykluczone, że będziesz miał czas żeby zabrać się ze znajomymi za miasto. Wkrótce narodzi się w Tobie wizja zmian i tym razem ma szansę spełnienia, dlatego też już czas zamknąć zakończyć byłe wydarzenia. ... więcej i więcej »

Panna Działasz tak niestandardowo, że znajomi nie potrafią ci pomóc. Single spod znaku Panny w nadchodzącym okresie będą miały sposobność na odnalezienie drugiej połówki na całe życie. ... więcej i więcej »

Waga Waga ma pod koniec tego tygodnia słuchać starannie partnerów. To od nich zależy czy nadchodzący czas będzie dla Wagi sprzyjający do podjęcia kroków w sprawach uczuciowych. Emocjonalnie bieżący tydzień będzie czasem szybkiego rozwoju. ... więcej i więcej »

Skorpion Niebawem będzie miała miejsce krótka podróż, dzięki której dowiesz się, iż Twoja krytyka osób będzie niesprawiedliwa. Astrologiczne obliczenia mówią, że Skorpionowi obecnie nic nie powinno przeszkodzić w odzyskaniu szacunku. ... więcej i więcej »

Strzelec Masz sporą szansę odszukać jeden, brakujący kawałek do pięknej układanki którą jest twoja rodzina. Zanotuj sobie by do czwartku zakończyć wszelkie istotne kwestie. Siła wyższa przypuszczalnie niedługo wynagrodzi Tobie trudy, jakie doznałeś w ostatnim czasie. ... więcej i więcej »

Koziorożec Masz minimalną nadzieję zobaczyć ważny, poszukiwany element do skomplikowanej układanki którą stanowi twoje życie. Przyszły tydzień dla Koziorożca to zaczątek unikalnego okresu, można zatem zacząć pewne sprawy od nowa, czerpiąc z posiadanej wiedzy i informacji. ... więcej i więcej »

Wodnik Gwiazdozbiór Wodnika krótkotrwale będzie w ciekawym ustawieniu z Jowiszem co będzie oddziaływać na życie intymne. Niedługo przydarzy Ci się długa podróż, podczas której zrozumiesz, że Twoja krytyka osób jest niesprawiedliwa. ... więcej i więcej »

Ryby Piątek to dobry termin do samotnych spacerów w trakcie których możesz odpocząć. Tydzień sprzyja zakupom oraz małym modyfikacjom planów. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

Saturn w zestawieniu z Wenusem spowoduje, że Twoja sprawność fizyczna będzie dużo lepsza aniżeli kondycja psychiczna. Oczekuje na Ciebie głównie praca nad zrozumieniem to co mówią inni. Aby Wszystko zrozumieć należy zdecydować się na dotychczasowe przekonania. Dlatego, że sami się gubimy oczekujmy od innych przykrości. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

Najsłabszym dniem na sprawy uczuciowe będzie niewątpliwie środa. Przekonasz się, że przez wsparcie układu planet nie ma spraw niemożliwych do zrealizowania. Nie zapomnij! Przez cały tydzień będzie ci sprzyjał kolor fioletowy, badaj świat dookoła pod tym kątem. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

Wkrótce pojawi się w twojej głowie chęć zmian i tym razem ma szansę realizacji, w związku z tym najwyższy czas zamknąć zakończyć byłe wydarzenia. Oczekuj towarzyskiej zmiany ze strony gościa z innego miasta. Człowiek urodzony pod tym znakiem musi nie zapominać, że małe sprawy do załatwienia które odkłada każdego dnia, w piątek przypomną o sobie i może już zabraknąć na nie czasu. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

Dzięki odpowiedniemu ułożeniu Jowisza nadchodzący tydzień, da Strzelcowi wiele niespodzianek, czyżby podwyżka?.W nadchodzących dniach Strzelec poczuje, iż przy pomocy znajomych nie ma marzeń niemożliwych. do zrealizowania. Nadchodzący czas w pracy będzie upływał pod znakiem ciężkich służbowych spotkań. Ale dzięki oddziaływaniom Jowisza masz szansę z czasem ukończyć wszystkie projekty. Nadchodzi dzień, by zacząć spokojniej uzewnętrzniać swoje emocje. Znajomi postrzegają nas nie tak jak tego oczekujemy. Uważaj na to co jesz, jedzenie potrafi działać na nasze samopoczucie, dlatego zwracaj uwagę na śliwki, one mogą zabrać Ci dużo energii. ...
więcej i więcej »

stopka