horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 11 marca 2019 do dnia 17 marca 2019

linia_poziom

Strzelec Twoja brakująca połóweczka Raka - najlepszy horoskop tygodniowy

Strzelec Twoja brakująca połóweczka Raka

Jeśli sami się gubimy spodziewajmy się od pozostałych pomocy. O Strzelcu, możliwe, że o tobie, będzie głośno się plotkowało w Twojej miejscowości. Spróbuj w nadchodzących dniach skupić się na wydarzeniach związanych ze swoją pracą. Koniecznie bądź czujny ponieważ wiele spraw powiązanych z pracą będzie się toczyło przy tobie. Najprawdopodobniej wpływ Jowisza na znak Strzelca będzie miał oddziaływanie na życie towarzyskie.

Nie spędzaj czasu godzinami przed komputerem, lepiej wybierz się na szybką wycieczkę po parku. Masz pewną nadzieję znaleźć jeden, poszukiwany element do pięknej układanki którą jest twoja rodzina. Strzelcowi nie będzie sprzyjać energetyczny ładunek mocy ze strony żywiołu wody.

Pozytywnym sygnałem stanie się roślina w samochodzie osoby, którą lubisz. Osoba urodzona w tym znaku musi pamiętać, że na pozór małe sprawy do załatwienia które zostawia na później każdego dnia, pod koniec tygodnia przypomną o sobie i może nie starczyć już na nie czasu. Merkury w kompozycji wraz z Plutonem spowoduje, iż Twoja zręczność fizyczna będzie dużo lepsza niż kondycja psychiczna.

Jeżeli ostatnio dosięgły Ciebie różne przypadłości to w tym tygodniu dzięki pomocy nieznanych sił możesz spodziewać się poprawy. Jowisz, który częstokroć przynosi pomyślność Strzelcowi, w nadchodzącym czasie nie planuje być tak hojny, czeka Cię duże niepowodzenie. Uważaj na to co spożywasz, posiłki potrafią oddziaływać na nasze zdrowie, dlatego zwracaj przez najbliższe dni uwagę na śliwki, one mogą zapewnić ci sporo sił witalnych.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran Masz właśnie perspektywę uzdrowić nie tylko swoje nastawienie, ale także relacje z przyjaciółmi. Baran ma zwyczaj nie dopuszczania innych do głosu. Mimo to w piątek chociaż raz znajdź znajomych którym możesz pomóc oddając im szansę aby coś powiedziały. ... więcej i więcej »

Byk Zastanawiasz się tak długo, że inni nie mogą dotrzymać ci kroku. O ile myślisz o nowej pracy, obecnie jest to doskonały okres na takie decyzje. ... więcej i więcej »

Bliźnięta Bliźnięta mają nawyk nie dopuszczania innych do głosu. Dlatego też w czwartek wyjątkowo znajdź ludzi którym możesz pomóc dając im czas aby coś powiedziały. Konstelacja Bliźniąt krótkotrwale będzie w sprzyjającym układzie z Wenus co wpłynie na sprawy rodziny. ... więcej i więcej »

Rak nadchodzącym okresie, staniesz się łagodniejszy niż zwykle. czwartek rozważysz niebawem awansować. W piątek możliwe są interesujące propozycje zawodowe. Nadszedł czas, żeby rozpocząć wyrażać swoje emocje. Bliscy widzą nas nie tak jak tego oczekujemy. ... więcej i więcej »

Lew Lwu nie będzie sprzyjać wsparcie żywiołu ziemi. O Lwie, być może o tobie, będzie się sporo plotkowało przez Internet. ... więcej i więcej »

Panna Pamiętaj by do piątku zakończyć wszelkie istotne sprawy. Siła wyższa być może niedługo wynagrodzi Tobie smutki, które otrzymałeś w poprzednim tygodniu. Najlepszym dniem na sprawy zawodowe będzie z dużym prawdopodobieństwem czwartek. ... więcej i więcej »

Waga W poniedziałek nieznajomy zepsuje Tobie humor, ale do piątku, pod warunkiem, że będziesz pamiętać o innych, wszytko zapewne wróci do normy. Ten tydzień dla Wagi to start niepowtarzalnego okresu, powinno się więc rozpocząć wszystko od nowa, czerpiąc z posiadanej wiedzy i doświadczeń. ... więcej i więcej »

Skorpion Masz minimalną szansę odszukać pewien, pasujący kawałek do ciekawej mandali którą jest twoja rodzina. O ile fantazjujesz o własnym biznesie, to jest na to świetny okres na takie decyzje. ... więcej i więcej »

Strzelec Księżyc sprzyja odnawianiu kontaktów osobistych. Zakończ rozpamiętywać to co było, natomiast zwróć uwagę na teraźniejszość, i dbaj o układy, ponieważ lada dzień mogą być użyteczne. ... więcej i więcej »

Koziorożec Mars, który zazwyczaj dostarcza dobrą passę Koziorożcowi, w nadchodzącym tygodniu nie będzie tak wspaniałomyślny, czeka Cię duże rozczarowanie. Wkrótce narodzi się w Tobie wola spotkania i tym razem ma szansę realizacji, dlatego też najwyższy czas na nowe zakupy. ... więcej i więcej »

Wodnik Liczba na która musisz uważać w czasie tego tygodnia to 18. Masz teraz szansę wzmocnić nie tylko własne samopoczucie, lecz też relacje z przyjaciółmi. ... więcej i więcej »

Ryby zbliżającym się czasie okresie, staniesz się twardszy niż zwykle. czwartek zastanowisz się wkrótce awansować. W sobotę sposobne są niewiarygodne oferty zawodowe. Przekonasz się, że przez pomoc najbliższych nie mają dla Ciebie rzeczy niemożliwych do zrealizowania. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

Zapamiętaj aby do niedzieli zakończyć wszelkie ważne zagadnienia. Opatrzność prawdopodobnie w najbliższym czasie wynagrodzi Ci trudy, które otrzymałeś w poprzednich dniach . Piątek to dobry termin do indywidualnych spacerów podczas których możesz sobie przemyśleć pewne sprawy. Dzięki pozytywnemu położeniu Saturna najbliższy tydzień, przyniesie Strzelcowi wiele niespodzianek, czyżby awans?.W tym tygodniu Strzelec doświadczy, że z pomocą rodziny nie ma pomysłów niemożliwych. do urzeczywistnienia. Nadchodzący tydzień w pracy stanie pod znakiem ważnych biznesowych spotkań. Wszakże dzięki wpływom Marsa będziesz miał szansę na czas ukończyć swoje projekty. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

W najbliższym czasie wykiełkuje w Tobie chęć spotkania i tym razem będzie miała szansę realizacji, w związku z tym najwyższy czas na nowe znajomości. Możesz spodziewać się ciekawej wizyty gościa z innego miasta. We wtorek po południu układ gwiazd nie będzie Tobie sprzyjać, dlatego więc dopasuj swoje plany w tym czasie. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

Strzelec ma na początku tego tygodnia słuchać bardzo dokładnie partnerów. To od nich zależy czy nadchodzące dni będą dla Strzelca sprzyjający do podjęcia kroków w sprawach niematerialnych. Osoby nie będące w związku spod znaku Strzelca w zbliżającym się okresie czasu będą miały sposobność na poznanie partnera na dobre i na złe. Wydarzenia będą dziać się w powolnym czasie, tak jakby od lat na to czekały. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

Sprzyjający Tobie numer w tym tygodniu to 3. Zmiany będą przebiegać w łagodnym czasie, tak jakby od lat miało to nastąpić. W niedzielę po południu układ gwiazd będzie Ci sprzyjać, dlatego też dopasuj swoje działania w tym czasie. ...
więcej i więcej »

stopka