horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 11 lutego 2019 do dnia 17 lutego 2019

linia_poziom

Strzelec Twoja brakująca połóweczka Raka - najlepszy horoskop tygodniowy

Strzelec Twoja brakująca połóweczka Raka

Uczuciowo nadchodzące dni będą czasem straconym. Dla Strzelca ten tydzień to okres dającego sie przewidzieć, wzmożonego zainteresowania ze strony przyjaciół po których dotychczas niczego takiego nie można było oczekiwać. Nadchodzący czas w firmie Strzelca, okaże się porą podejmowania ważnych decyzji oraz nauki odpowiedzialności za nie. Opłaca się więc każdorazowy wybór dobrze. Najbliższy tydzień będzie dla Strzelca wysoce aktywnym okresem Jednak dzięki odpowiedniemu układowi Jowisza zdoła rozstrzygnąć wszystkie sprawy.

Wolne kobiety spod znaku Strzelca w najbliższym czasie będą miały sposobność na znalezienie drugiej połówki na zawsze. Strzelcowi raczej słabo będzie dopisywało powodzenie w hazardzie, oczywiście, jeżeli nie przegapi, trzech najbliższych, nadchodzących dni. Nadchodzi czas, by zacząć uzewnętrzniać swoje uczucia. Inni postrzegają nas nie tak jak tego chcielibyśmy.

Możesz spodziewać się niespodziewanej niespodzianki od bliskiego z zagranicy. Zmiana położenia Marsa w znaku Strzelca która niedawno się wydarzyła już teraz da się odczuć pozytywnym oddziaływaniem. Ten tydzień dla Strzelca to start jedynego w swoim rodzaju etapu, powinno się więc rozpocząć wszystko od nowa, czerpiąc z nabytej wiedzy lub informacji.

Oczekuje na Ciebie głównie praca nad wsłuchaniem się w siebie. Aby Wszystko pojąć należy oddalić emocje. Masz nikłą szansę znaleźć pojedynczy, brakujący element do ciekawej mozaiki którą jest twój własny świat. W najbliższym czasie zaistnieje w Tobie chęć zmian i tym razem ma możliwość realizacji, dlatego też już czas na ciekawe zakupy.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran Saturn w układzie z Marsem sprawi, iż Twoja zręczność fizyczna będzie lepsza niż kondycja psychiczna. Ponieważ sami się nie szanujemy nie spodziewajmy się od znajomych zrozumienia. ... więcej i więcej »

Byk Niedługo pojawi się w Tobie zamiar zmian i tym razem będzie miała szansę realizacji, dlatego też już czas zamknąć zakończyć niegdysiejsze sprawy. Nie spędzaj czasu godzinami przed laptopem, zamiast tego udaj się na aktywną wycieczkę nad wodę. ... więcej i więcej »

Bliźnięta Dokładność i sumienność osób spod znaku Bliźniąt zostaną z początkiem tygodnia zauważone, co stanie się przyczyną dawno zapowiadanych roszad. W zbliżającym się tygodniu nie polecane jest realizowanie trudnych projektów, bardziej opłaca się zagospodarować wolny czas na sport. ... więcej i więcej »

Rak Rakowi nie będzie sprzyjać pomoc żywiołu ziemi. Zwróć uwagę z kim się zadajesz, szczegółowo zastanów się czy to dla Ciebie odpowiednie kontakty. ... więcej i więcej »

Lew Księżyc ułoży się w takim położeniu do Marsa że zrealizowanie zamiarów może okazać się nieznacznie przyspieszone. Pamiętaj! Od środy do piątku będzie ci sprzyjał kolor pomarańczowy, oglądaj świat dookoła na obecność tego koloru. ... więcej i więcej »

Panna Zastanawiasz się tak niestandardowo, że znajomi nie umieją za Tobą nadążyć. Już wkrótce odbędzie się ważna podróż, dzięki której zrozumiesz, iż Twoja ocena osób jest słuszna. ... więcej i więcej »

Waga Spotka Wagę przede wszystkim praca nad wsłuchaniem się w siebie. Aby sporo zrozumieć powinno się oddalić chłodne kalkulacje. Ważna kobieta w nadchodzącym okresie zwróci się do Ciebie o wsparcie, jeśli nie chcesz utracić więzi odmów tej osobie. ... więcej i więcej »

Skorpion Osoby nie będące w związku spod znaku Skorpiona w najbliższym czasie będą miały szansę na odszukanie partnera na zawsze. Dokładność i uporządkowanie ludzi spod znaku Skorpiona zostaną na końcu tygodnia docenione, co stanie się źródłem z dawna oczekiwanych zmian. ... więcej i więcej »

Strzelec Księżyc ustawi się w takim położeniu w stosunku do Wenus że wykonanie planów może okazać się utrudnione. O Strzelcu, raczej nie o tobie, będzie się dużo plotkowało w Twojej okolicy. ... więcej i więcej »

Koziorożec O Koziorożcu, możliwe, że o tobie, będzie się sporo mówiło przez Internet. W najbliższym czasie wykiełkuje w twojej głowie zamiar zmian i tym razem ma możliwość do pełnej realizacji, w związku z tym najwyższy czas zamknąć zakończyć byłe wydarzenia. ... więcej i więcej »

Wodnik Interesuj się tym co spożywasz, jedzenie potrafi działać na nasze samopoczucie, toteż zwracaj przez najbliższe dni uwagę na poziomki, ponieważ mogą dać Ci dużo sił witalnych. Saturn w koniunkcji z Marsem sprawi, że Twoja sprawność fizyczna będzie dużo lepsza aniżeli sprawność umysłowa. ... więcej i więcej »

Ryby Plany będą przebiegać w niespodziewanym tempie, tak jakby od dawna miało to nastąpić. W zbliżającym się czasie nie zalecane jest realizowanie złożonych koncepcji, dużo lepiej przeznaczyć wolny termin na odpoczynek. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

Wydarzenia będą działy się w gwałtownym czasie, tak jakby od dawna na to czekały. Tydzień sprzyja wyjazdom i dużym zmianom planów. Dzięki pozytywnemu położeniu Saturna zbliżający się tydzień, da Strzelcowi wiele niespodzianek, czyżby podwyżka?.W nadchodzących dniach Strzelec poczuje, że przy pomocy znajomych nie ma marzeń niemożliwych. do zrealizowania. Zbliżający się okres w pracy stanie pod znakiem ważnych biznesowych spotkań. Jednak dzięki wpływom Saturna będziesz miał szansę z czasem zakończyć swojecele. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

Spodziewaj się miłej przygody ze strony znajomego z innego miasta. Spróbuj tego tygodnia skoncentrować się na wydarzeniach powiązanych ze swoją pracą. Musisz być czujny gdyż wiele incydentów powiązanych z pracą będzie się rozgrywało przy tobie. Prawdopodobnie wpływ Saturna na znak Strzelca będzie miał oddziaływanie na twoje szczęście w grach losowych. Dokładność i uporządkowanie ludzi spod znaku Strzelca zostaną na początku tygodnia zauważone, co będzie przyczyną od dawna spodziewanych zwrotów w Twoim życiu. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

Interesuj się tym co jesz, jedzenie potrafi wpływać na nasze zdrowie, toteż zwracaj przez najbliższe dni uwagę na morele, one mogą pozbawić Cię energii. Staranność i pedantyzm ludzi spod znaku Strzelca zostaną na końcu tygodnia dostrzeżone, co będzie źródłem dawno spodziewanych zmian. Nawet jeśli niedawno trapiły Ciebie przeróżne choroby to teraz dzięki wsparciu znajomych możesz oczekiwać polepszenia . ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

Możesz spodziewać się miłej wizyty znajomego z innego miasta. Działasz tak szybko, że inni nie mogą dotrzymać ci kroku. Wspólne wpływanie na siebie planety Jowisz oraz Merkury zapowiada zwiększone szansę na sukces. ...
więcej i więcej »

stopka