horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 7 stycznia 2019 do dnia 13 stycznia 2019

linia_poziom

Strzelec Twoja brakująca połóweczka Raka - najlepszy horoskop tygodniowy

Strzelec Twoja brakująca połóweczka Raka

Uważaj by pić mniej kawy, wbrew przekonaniom napoje zasadniczo działają niematerialnie na Twoje samopoczucie. Choćby ostatnimi czasy trapiły Cię nieciekawe dolegliwości to w tym tygodniu dzięki wsparciu nieznanych sił powinieneś spodziewać się poprawy. Autorytatywna osoba w najbliższym okresie zwróci się do Ciebie o wsparcie, jeżeli nie chcesz stracić tej przyjaźni pomóż tej osobie.

Wspólne wpływanie na Strzelca planety Neptun i Merkury oznacza zwiększone szansę na sukces. Drobiazgowość i pedantyzm ludzi spod znaku Strzelca nie zostaną na początku tygodnia dostrzeżone, co będzie początkiem z dawna spodziewanych zwrotów w Twoim życiu. Doświadczysz, że dzięki wsparciu układu planet nie będzie spraw niemożliwych do załatwienia.

Nadchodzący tydzień dla Strzelca to zaczątek unikalnego rozdziału, jest okazja zatem rozpocząć wszystko od nowa, korzystając z nabytej wiedzy oraz doświadczeń. Samotne osoby spod znaku Strzelca w najbliższym okresie czasu będą miały sposobność na odszukanie drugiej połówki na zawsze. Najsłabszym dniem na sprawy zawodowe będzie na pewno środa.

Materialnie nadchodzące dni będą czasem straconych nadziei. W tym tygodniu naucz się sprawiedliwie rozdzielić wolny czas między sferą emocjonalną i sferą zawodową, a Mars pomoże uniknąć Ci niepotrzebnych spotkań. Czeka na Strzelca głównie praca nad wsłuchaniem się w bliskich. Żeby chociaż cześć pojąć należy wziąć pod uwagę emocje.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran Drobiazgowość i uporządkowanie osób spod znaku Barana zostaną na końcu tygodnia docenione, co może stać się początkiem z dawna oczekiwanych zwrotów w Twoim życiu. Masz obecnie szansę uzdrowić nie tylko swoje nastawienie, lecz także relacje z przyjaciółmi. ... więcej i więcej »

Byk Jowisz sprzyja w załatwianiu spraw miłosnych. Nie przesiaduj wiecznie przed komputerem, zamiast tego udaj się na krótką wędrówkę do lasu. ... więcej i więcej »

Bliźnięta Bliźniętom przeciętnie będzie dopisywało powodzenie w w sprawach zawodowych, jeśli nie przegapi, trzech najbliższych, nadchodzących dni. Najbliższy tydzień w firmie Bliźniąt, okaże się czasem podejmowania decyzji oraz nauki odpowiedzialności za nie. Opłaci się zatem każdy wybór skrupulatnie przemyśleć. Najbliższy czas będzie dla Bliźniąt wielce pracowitym czasem. Jednak dzięki odpowiedniemu układowi Saturna zdoła rozwiązać wszystkie sprawy. ... więcej i więcej »

Rak Dobrym omenem stanie się odblask światła w samochodzie członka rodziny. Egzaltacja Saturna w znaku Raka która niedawno się wydarzyła już niedługo wpłynie na Twoje życie negatywnym działaniem. ... więcej i więcej »

Lew Nadchodzący tydzień dla Lwa to zaczątek jedynego w swoim rodzaju etapu, jest okazja zatem zacząć pewne sprawy od nowa, korzystając ze zgromadzonej mądrości oraz doświadczeń. W zbliżającym się tygodniu próbuj więcej czasu przesiadywać w domu. W głowie Lwa pojawią się nowe koncepcje finansowe. ... więcej i więcej »

Panna Spodziewaj się przyjemnej wizyty znajomego z zagranicy. Egzaltacja Saturna w znaku Panny która niedługo się wydarzy już za kilka dni da się odczuć mocnym działaniem. ... więcej i więcej »

Waga Dla Wagi ten tydzień będzie okresem niespodziewanego, umiarkowanego zainteresowania ze strony ludzi po których dotychczas niczego takiego nie można było oczekiwać. Zwróć uwagę z kim się spotykasz, szczegółowo przeanalizuj czy to dla Twojej osoby dobre kontakty. ... więcej i więcej »

Skorpion W zbliżającym się okresie próbuj większość czasu przebywać w domu. W myślach Skorpiona pojawią się nowe pomysły zarobkowe. Przestań analizować przeszłość, natomiast dojrzyj przyszłość, oraz podtrzymuj przyjaźnie, bo wkrótce mogą się przydać. ... więcej i więcej »

Strzelec O ile myślisz o własnym biznesie, to teraz jest to doskonały etap na tego typu postanowienia. W najbliższym czasie wykiełkuje w Twoim umyśle wola spotkania i tym razem ma możliwość do pełnej realizacji, dlatego też najwyższy czas na oczekujące Cię przygody. ... więcej i więcej »

Koziorożec Plany będą działy się w szybkim tempie, tak jakby od jakiegoś czasu miało to nastąpić. Zakończ przywoływać przeszłość, natomiast dojrzyj to co teraz, oraz dbaj o stosunki towarzyskie, bo lada dzień mogą być przydatne. ... więcej i więcej »

Wodnik Single spod znaku Wodnika w nadchodzącym okresie będą miały sprzyjające okoliczności na odnalezienie partnera na długie lata. Niedługo przyjdzie w twojej głowie zamiar zmian i tym razem ma szansę realizacji, w związku z tym najwyższy czas zamknąć zakończyć byłe sprawy. ... więcej i więcej »

Ryby Merkury nie pomaga w załatwianiu spraw miłosnych. Jeżeli myślisz o stałym związku, to teraz jest na to idealny etap na wiążące decyzje. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

Strzelec ma tendencję do nie dopuszczania innych do głosu. Dlatego też we wtorek wyjątkowo zwróć uwagę na osoby którym możesz pomóc dając im czas by coś powiedziały. Strzelcowi przeciętnie będzie sprzyjało szczęście w grach losowych, jeśli nie prześpi czterech najbliższych, nadchodzących dni. W poniedziałek ktoś z rodziny pogorszy Ci , ale do soboty, jeśli będziesz spokojnie robić swoje, wszytko prawdopodobnie powinno wrócić do porządku. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

Spróbuj w tym tygodniu skoncentrować się na kwestiach związanych z uczuciami. Bądź czujny gdyż dużo problemów powiązanych z pracą będzie się rozgrywało blisko ciebie. Najprawdopodobniej wpływ Saturna na znak Strzelca będzie miał oddziaływanie na życie towarzyskie. Przychodzi dzień, by zacząć aktywnie wyrażać swoje myśli. Znajomi widzą nas nie tak jak tego chcielibyśmy. Znajoma koleżanka w najbliższym okresie czasu poprosi Ciebie o wsparcie, jeśli nie chcesz skończyć tej znajomości odmów jej. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

Osoba urodzona pod tym znakiem musi nie zapominać, że mało znaczące zadania o których zapomina każdego dnia, w piątek przypomną o sobie i zabraknie już na nie czasu. Jeśli sami się cenimy nie oczekujmy od znajomych zrozumienia. zbliżającym się czasie tygodniu, staniesz się spokojniejszy niż na co dzień. czwartek przeanalizujesz jak szybko awansować. W sobotę sposobne są ciekawe propozycje zawodowe. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

Wiarygodna kobieta w nadchodzącym czasie poprosi Ciebie o pomoc, jeżeli nie chcesz zaprzepaścić przyjaźni odmów jej. Szczęśliwa liczba na ten tydzień to 29. Słońce ustawi się w takim położeniu w stosunku do Neptuna że wykonanie zamiarów okaże się nieco przyspieszone. ...
więcej i więcej »

stopka