horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 3 grudnia 2018 do dnia 9 grudnia 2018

linia_poziom

Strzelec Twoja brakująca połóweczka Raka - najlepszy horoskop tygodniowy

Strzelec Twoja brakująca połóweczka Raka

Przygotuj się dobrze na wypoczynek, być może znajdziesz kilka godzin żeby zabrać się ze znajomymi na koncert. Wkrótce odbędzie się fizyczna podróż, na której zdasz sobie sprawę, że Twoja krytyka niektórych osób będzie fałszywa. Zastanawiasz się tak niestandardowo, że znajomi nie umieją cię zrozumieć.

Już niedługo pojawi się w Twoim umyśle wizja zmian i tym razem ma szansę do spełnienia, w związku z tym najwyższy czas na ciekawe wyznania. Wzajemne oddziaływanie na Ciebie planety Neptun i Merkury oznacza zmniejszone nadzieje na porażkę. Gwiazdy pokazują, że Strzelcowi teraz nic nie powinno pomóc w utracie dawnych znajomych.

Dobrym znakiem okaże się stara książka w ręku umundurowanego człowieka. Nadchodzący czas w firmie Strzelca, okaże się porą podejmowania istotnych decyzji oraz nauki odpowiedzialności za nie. Opłaca się więc każdy wybór dokładnie. Nadchodzący tydzień okaże się dla Strzelca wybitnie pracowitym czasem. Jednak dzięki odpowiedniemu położeniu Merkurego będzie w stanie rozstrzygnąć wszystkie formalności. Tydzień sprzyja poszukiwaniu szczęścia oraz małym zmianom planów.

Zwróć uwagę z kim wiążą Cię relacje służbowe, szczegółowo rozważ czy to dla Twojej osoby dobre kontakty. Staranność i sumienność ludzi spod znaku Strzelca zostaną na końcu tygodnia docenione, co może być początkiem od dawna spodziewanych zmian. Strzelcowi słabo będzie dopisywało powodzenie w hazardzie, ale tylko wtedy, gdy nie prześpi czterech najbliższych, nadchodzących dni.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran Ponieważ sami się nie szanujemy nie oczekujmy od pozostałych szacunku. Oczekuj niespodziewanej wizyty członka rodziny z zagranicy. ... więcej i więcej »

Byk Pozytywnym omenem stanie się drobna moneta w szufladzie przyjaciela. Byk ma zwyczaj zabierania innym głosu. Mimo to w niedzielę szczególnie odszukaj znajomych którym możesz pomóc dając im szansę by coś zrobiły samemu. ... więcej i więcej »

Bliźnięta Księżyc ustawi się w takim położeniu względem Wenus że wykonanie postanowień będzie mocno przyspieszone. Już niedługo pojawi się w twojej głowie chęć zmian i tym razem mają możliwość spełnienia, dlatego też najwyższy czas zamknąć zakończyć niegdysiejsze sprawy. ... więcej i więcej »

Rak Dopilnuj by pić inne ilości soków, wbrew przekonaniom napoje w pewnym stopniu wpływają znacząco na Twoją aurę. Człowiek urodzony w tym znaku musi pamiętać, że na pozór małe sprawy które zostawia na później każdego dnia, w piątek okażą się istotne i może już zabraknąć na nie czasu. ... więcej i więcej »

Lew W najbliższym czasie wykiełkuje w twojej głowie wizja zmian i tym razem będzie miała szansę do spełnienia, dlatego też już czas zamknąć zakończyć byłe wydarzenia. Lwu niespodziewane będzie dopisywało szczęście w życiu uczuciowym, jeśli nie prześpi czterech najbliższych, nadchodzących dni. ... więcej i więcej »

Panna Zaprzestań rozpamiętywać minione czasy, a zwróć uwagę na to co teraz, oraz pielęgnuj znajomości, gdyż wkrótce mogą być pomocne. Najlepszym dniem na sprawy rodzinne będzie z dużym prawdopodobieństwem poniedziałek. ... więcej i więcej »

Waga Gwiazdozbiór Wagi nadal będzie w sprzyjającym układzie z Wenus co wpłynie na sprawy codzienne. Nadchodzący tydzień dla Wagi to zaczątek nowego rozdziału, jest okazja zatem zacząć pewne sprawy od nowa, korzystając z nabytej mądrości lub informacji. ... więcej i więcej »

Skorpion Staranność i sumienność osób spod znaku Skorpiona zostaną na końcu tygodnia zauważone, co będzie źródłem od dawna oczekiwanych zwrotów w Twoim życiu. Nie przesiaduj zbyt długo przed laptopem, zamiast tego idź na aktywną wycieczkę do parku. ... więcej i więcej »

Strzelec Dzięki pozytywnemu położeniu Urana nadchodzący tydzień, da Strzelcowi dużo niespodzianek, czyżby podwyżka?.W tym tygodniu Strzelec doświadczy, że przy pomocy rodziny nie ma kwestii niemożliwych. do wykonania. Nadchodzący tydzień w pracy stanie pod znakiem ciężkich biznesowych spotkań. Ale dzięki wpływom Jowisza masz szansę z czasem zakończyć swojecele. Nawet jeśli w ostatnich dniach dosięgły Ciebie różne choroby to teraz dzięki pomocy układu planet możesz oczekiwać polepszenia . ... więcej i więcej »

Koziorożec W nadchodzącym okresie nie jest wskazane wykonywanie trudnych koncepcji, bardziej opłaca się zagospodarować swój wolny termin na rekreację. Egzaltacja Wenus w znaku Koziorożca która niedługo będzie miała miejsce już wkrótce da o sobie znać słabym działaniem. ... więcej i więcej »

Wodnik Wodnikowi nie będzie sprzyjać pomoc żywiołu ziemi. Uczuciowo ten tydzień będzie czasem dużych szans. ... więcej i więcej »

Ryby Układy konstelacji mówią, że Rybie teraz nic nie powinno pomóc w odzyskaniu ukochanego. Rybie przeciętnie będzie dopisywało powodzenie w w sprawach zawodowych, jeśli nie prześpi trzech najbliższych, nadchodzących dni. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

Zwracaj uwagę z kim masz kontakty, uważnie przeanalizuj czy to dla Twojej osoby dobre kontakty. W nadchodzącym okresie postaraj się dużą ilość czasu przebywać z dzieckiem. W głowie Strzelca pojawią się świeże koncepcje finansowe. Staranność i pedantyzm osób spod znaku Strzelca nie zostaną na początku tygodnia docenione, co będzie źródłem z dawna spodziewanych zwrotów w Twoim życiu. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

Strzelec ma pod koniec tego tygodnia obserwować uważnie innych. To od nich zależy czy nadchodzący tydzień bedzie dla Strzelca korzystny do podjęcia kroków w sprawach materialnych. Nie siedź do późna przed telewizorem, zamiast tego idź na szybką wędrówkę w teren. Jeżeli fantazjujesz o własnym biznesie, to właśnie jest na to wspaniały etap na takie postanowienia. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

Strzelec ma w tym tygodniu obserwować uważnie ludzi z którymi pracuje. To od nich zależy czy nadchodzące dni będą dla Strzelca korzystny do podjęcia decyzji w sprawach niematerialnych. Strzelcowi będzie sprzyjać wsparcie żywiołu ziemi. W najbliższym okresie, staniesz się łagodniejszy niż zwykle. czwartek rozważysz niebawem awansować. W piątek możliwe są niewiarygodne oferty wycieczki. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

Masz właśnie możliwość uzdrowić nie tylko swoje nastawienie, ale także kontakty z bliskimi. Uważaj by pić choćby minimalne ilości soków, pamiętając że, napoje zasadniczo wpływają efektywnie na Twoją aurę. Układy konstelacji oznajmiają, że Strzelcowi w tym czasie nic nie powinno zaszkodzić w odzyskaniu szacunku. ...
więcej i więcej »

stopka