horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 15 kwietnia 2019 do dnia 21 kwietnia 2019

linia_poziom

Strzelec Twoja brakująca połóweczka Panny - najlepszy horoskop tygodniowy

Strzelec Twoja brakująca połóweczka Panny

Najgorszym dniem na sprawy finansowe będzie z dużym prawdopodobieństwem czwartek. Poczujesz, że przez wsparcie kolegów nie ma spraw niemożliwych do załatwienia. Interesuj się tym co jesz, posiłki potrafią wpływać na nasze zdrowie, toteż zwracaj szczególną uwagę na pomarańcze, one mogą pozbawić Cię mocy.

Spodziewaj się ciekawej wizyty członka rodziny z innego miasta. O Strzelcu, możliwe, że o tobie, będzie głośno się plotkowało w Twojej miejscowości. Jeżeli ostatnio dosięgły Ciebie nieciekawe dolegliwości to w nadchodzących dniach dzięki pomocy nieznanych sił powinieneś oczekiwać polepszenia .

Spotka Ciebie przede wszystkim praca nad wsłuchaniem się w to co mówią inni. Aby sporo zrozumieć powinno się zaangażować emocje. Strzelcowi będzie sprzyjać energetyczny ładunek mocy ze strony żywiołu ognia. Zacznij zauważać z kim masz kontakty, uważnie przeanalizuj czy to dla Ciebie odpowiednie kontakty.

Dla Strzelca ten tydzień to okres nieprzewidzianego wzmożonego zainteresowania ze strony znajomych po których dotąd nic takiego nie można było się spodziewać. Masz niepowtarzalną możliwość poprawić nie jedynie własne nastawienie, lecz też relacje z bliskimi. Księżyc pomaga odnawianiu kontaktów towarzyskich.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran Przekonasz się, że dzięki wsparciu układu planet nie będzie rzeczy niemożliwych do spełnienia. O Baranie, możliwe, że o tobie, będzie się dużo mówiło w Twojej miejscowości. ... więcej i więcej »

Byk Uczuciowo najbliższe dni będą czasem straconych nadziei. Ponieważ sami się gubimy oczekujmy od pozostałych przykrości. ... więcej i więcej »

Bliźnięta Pluton nie sprzyja w rozwiązywaniu problemów miłosnych. W sobotę w południe dobra gwiazda będzie Tobie sprzyjać, dlatego więc przemyśl swoje plany na ten dzień. ... więcej i więcej »

Rak W nadchodzącym tygodniu próbuj dużą ilość czasu przesiadywać na siłowni. W głowie Raka pojawią się nowe koncepcje finansowe. Saturn pomaga w rozwiązywaniu problemów osobistych. ... więcej i więcej »

Lew Przygotuj się szybko do weekendu, nie wykluczone, że będziesz miał czas żeby zabrać się ze znajomymi za miasto. Wkrótce narodzi się w Tobie wizja zmian i tym razem ma szansę spełnienia, dlatego też już czas zamknąć zakończyć byłe wydarzenia. ... więcej i więcej »

Panna Działasz tak niestandardowo, że znajomi nie potrafią ci pomóc. Single spod znaku Panny w nadchodzącym okresie będą miały sposobność na odnalezienie drugiej połówki na całe życie. ... więcej i więcej »

Waga Waga ma pod koniec tego tygodnia słuchać starannie partnerów. To od nich zależy czy nadchodzący czas będzie dla Wagi sprzyjający do podjęcia kroków w sprawach uczuciowych. Emocjonalnie bieżący tydzień będzie czasem szybkiego rozwoju. ... więcej i więcej »

Skorpion Niebawem będzie miała miejsce krótka podróż, dzięki której dowiesz się, iż Twoja krytyka osób będzie niesprawiedliwa. Astrologiczne obliczenia mówią, że Skorpionowi obecnie nic nie powinno przeszkodzić w odzyskaniu szacunku. ... więcej i więcej »

Strzelec Masz sporą szansę odszukać jeden, brakujący kawałek do pięknej układanki którą jest twoja rodzina. Zanotuj sobie by do czwartku zakończyć wszelkie istotne kwestie. Siła wyższa przypuszczalnie niedługo wynagrodzi Tobie trudy, jakie doznałeś w ostatnim czasie. ... więcej i więcej »

Koziorożec Masz minimalną nadzieję zobaczyć ważny, poszukiwany element do skomplikowanej układanki którą stanowi twoje życie. Przyszły tydzień dla Koziorożca to zaczątek unikalnego okresu, można zatem zacząć pewne sprawy od nowa, czerpiąc z posiadanej wiedzy i informacji. ... więcej i więcej »

Wodnik Gwiazdozbiór Wodnika krótkotrwale będzie w ciekawym ustawieniu z Jowiszem co będzie oddziaływać na życie intymne. Niedługo przydarzy Ci się długa podróż, podczas której zrozumiesz, że Twoja krytyka osób jest niesprawiedliwa. ... więcej i więcej »

Ryby Piątek to dobry termin do samotnych spacerów w trakcie których możesz odpocząć. Tydzień sprzyja zakupom oraz małym modyfikacjom planów. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

tygodniu, staniesz się twardszy niż na co dzień. czwartek przeanalizujesz niedługo awansować. W sobotę możliwe są ciekawe propozycje zawodowe. Znaki na niebie mówią, że Strzelcowi obecnie nic nie powinno zaszkodzić w utracie dobrego imienia. Mars, który systematycznie przynosi powodzenie Strzelcowi, w nadchodzącym okresie nie planuje być tak szczodry, czeka Ciebie spore rozczarowanie. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

Pamiętaj! W ten tydzień będzie ci groził kolor czarny, obserwuj świat dookoła na obecność tego koloru. Przygotuj się szybko do weekendu, może znajdziesz czas żeby zabrać się z ukochaną osobą za miasto. Nie oczekuj niespodziewanej przygody ze strony członka rodziny z innego miasta. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

Przestań analizować dawne zdarzenia, a zauważ to co teraz, oraz podtrzymuj znajomości, gdyż niedługo mogą być użyteczne. Pij więcej wody, pamiętaj że, płyny zasadniczo wpływają efektywnie na Twoje samopoczucie. Strzelcowi będzie sprzyjać energetyczny ładunek mocy ze strony żywiołu wody. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

Strzelec ma pod koniec tego tygodnia obserwować uważnie swoich współlokatorów. To od nich zależy czy nadchodzące dni będą dla Strzelca korzystny do podjęcia kroków w sprawach niematerialnych. We wtorek po południu układ gwiazd będzie Tobie sprzyjać, dlatego więc dopasuj swoje plany w tym dniu. Człowiek urodzony pod tym znakiem musi nie zapominać, że mało znaczące zadania które odkłada codziennie, w piątek przypomną o sobie i może nie starczyć już na nie czasu. ...
więcej i więcej »

stopka