horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 11 marca 2019 do dnia 17 marca 2019

linia_poziom

Strzelec Twoja brakująca połóweczka Panny - najlepszy horoskop tygodniowy

Strzelec Twoja brakująca połóweczka Panny

W zbliżającym się tygodniu próbuj większość godzin przesiadywać z dzieckiem. W umyśle Strzelca narodzą się nowe idee zarobkowe. Pij inne ilości alkoholu, pamiętaj że, płyny zasadniczo oddziaływują mocno na Twój spokój wewnętrzny. Strzelcowi będzie sprzyjać wsparcie żywiołu powietrza.

W najbliższym czasie odbędzie się duchowa wyprawa, dzięki której dowiesz się, iż Twoja krytyka ludzi jest nieprawdziwa. Mars pomaga w rozwiązywaniu problemów osobistych. W zbliżającym się czasie nie zalecane jest rozpoczynanie skomplikowanych projektów, dużo lepiej przeznaczyć wolny czas na sport.

Ważna kobieta w niedługim czasie zwróci się do Ciebie o pożyczkę, jeżeli nie chcesz utracić tej relacji towrzyskiej pomóż jej. Dla Strzelca nadchodzący czas będzie okresem nieprzewidzianego rosnącego zainteresowania ze strony znajomych po których dotąd nic takiego nie można było się spodziewać. Dzięki odpowiedniemu ułożeniu Księżyca zbliżający się tydzień, da Strzelcowi wiele niespodzianek, czyżby podwyżka?.W nadchodzącym tygodniu Strzelec poczuje, iż przy pomocy znajomych nie ma kwestii niemożliwych. do zrealizowania. Zbliżający się czas w pracy stanie pod znakiem ciężkich biznesowych spotkań. Wszakże dzięki wpływom Księżyca masz szansę na czas ukończyć swoje projekty.

Zapamiętaj aby do soboty pozałatwiać wszelkie ważne rzeczy. Opatrzność przypuszczalnie w najbliższym czasie zrekompensuje Ci trudy, jakie doznałeś ostatnim czasy. Materialnie ten tydzień będzie okresem straconym. Niedługo narodzi się w Twoim umyśle chęć zmian i tym razem będzie miała możliwość realizacji, w związku z tym już czas na ciekawe zakupy.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran Masz właśnie perspektywę uzdrowić nie tylko swoje nastawienie, ale także relacje z przyjaciółmi. Baran ma zwyczaj nie dopuszczania innych do głosu. Mimo to w piątek chociaż raz znajdź znajomych którym możesz pomóc oddając im szansę aby coś powiedziały. ... więcej i więcej »

Byk Zastanawiasz się tak długo, że inni nie mogą dotrzymać ci kroku. O ile myślisz o nowej pracy, obecnie jest to doskonały okres na takie decyzje. ... więcej i więcej »

Bliźnięta Bliźnięta mają nawyk nie dopuszczania innych do głosu. Dlatego też w czwartek wyjątkowo znajdź ludzi którym możesz pomóc dając im czas aby coś powiedziały. Konstelacja Bliźniąt krótkotrwale będzie w sprzyjającym układzie z Wenus co wpłynie na sprawy rodziny. ... więcej i więcej »

Rak nadchodzącym okresie, staniesz się łagodniejszy niż zwykle. czwartek rozważysz niebawem awansować. W piątek możliwe są interesujące propozycje zawodowe. Nadszedł czas, żeby rozpocząć wyrażać swoje emocje. Bliscy widzą nas nie tak jak tego oczekujemy. ... więcej i więcej »

Lew Lwu nie będzie sprzyjać wsparcie żywiołu ziemi. O Lwie, być może o tobie, będzie się sporo plotkowało przez Internet. ... więcej i więcej »

Panna Pamiętaj by do piątku zakończyć wszelkie istotne sprawy. Siła wyższa być może niedługo wynagrodzi Tobie smutki, które otrzymałeś w poprzednim tygodniu. Najlepszym dniem na sprawy zawodowe będzie z dużym prawdopodobieństwem czwartek. ... więcej i więcej »

Waga W poniedziałek nieznajomy zepsuje Tobie humor, ale do piątku, pod warunkiem, że będziesz pamiętać o innych, wszytko zapewne wróci do normy. Ten tydzień dla Wagi to start niepowtarzalnego okresu, powinno się więc rozpocząć wszystko od nowa, czerpiąc z posiadanej wiedzy i doświadczeń. ... więcej i więcej »

Skorpion Masz minimalną szansę odszukać pewien, pasujący kawałek do ciekawej mandali którą jest twoja rodzina. O ile fantazjujesz o własnym biznesie, to jest na to świetny okres na takie decyzje. ... więcej i więcej »

Strzelec Księżyc sprzyja odnawianiu kontaktów osobistych. Zakończ rozpamiętywać to co było, natomiast zwróć uwagę na teraźniejszość, i dbaj o układy, ponieważ lada dzień mogą być użyteczne. ... więcej i więcej »

Koziorożec Mars, który zazwyczaj dostarcza dobrą passę Koziorożcowi, w nadchodzącym tygodniu nie będzie tak wspaniałomyślny, czeka Cię duże rozczarowanie. Wkrótce narodzi się w Tobie wola spotkania i tym razem ma szansę realizacji, dlatego też najwyższy czas na nowe zakupy. ... więcej i więcej »

Wodnik Liczba na która musisz uważać w czasie tego tygodnia to 18. Masz teraz szansę wzmocnić nie tylko własne samopoczucie, lecz też relacje z przyjaciółmi. ... więcej i więcej »

Ryby zbliżającym się czasie okresie, staniesz się twardszy niż zwykle. czwartek zastanowisz się wkrótce awansować. W sobotę sposobne są niewiarygodne oferty zawodowe. Przekonasz się, że przez pomoc najbliższych nie mają dla Ciebie rzeczy niemożliwych do zrealizowania. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

W nadchodzącym tygodniu naucz się rozmyślnie dzielić czas pomiędzy sferą emocjonalną i sferą zawodową, a Merkury pomoże uniknąć Ci zbędnych wrażeń. Tydzień sprzyja zmianom w życiu oraz dużym modyfikacjom zamiarów. Strzelcowi będzie sprzyjać pomoc żywiołu wody. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

Jowisz w zestawieniu z Plutonem sprawi, że Twoja sprawność fizyczna będzie dużo lepsza aniżeli sprawność umysłowa. Dobrym sygnałem może okazać się drobna moneta w mieszkaniu osoby, której nie lubisz. Najbliższy czas w pracy Strzelca, okaże się okresem podejmowania istotnych decyzji oraz nauki odpowiedzialności za nie. Opłaci się więc każdorazowy wybór dokładnie rozstrzygnąć. Najbliższy tydzień stanie się dla Strzelca bardzo pracowitym okresem Jednak dzięki odpowiedniemu układowi Księżyca będzie w stanie rozwiązać wszystkie formalności. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

W nadchodzącym tygodniu spróbuj rozmyślnie dzielić wolny czas pomiędzy sferą emocjonalną i sferą zawodową, a to pomoże uniknąć Tobie nieoczekiwanych wrażeń. Zaprzestań rozpamiętywać dawne dzieje, natomiast zwróć uwagę na to co teraz, i podtrzymuj przyjaźnie, ponieważ wkrótce mogą być użyteczne. Słońce ułoży się w takim układzie względem Wenus że spełnienie postanowień może okazać się mocno przyspieszone. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

Strzelcowi nie będzie sprzyjać wsparcie żywiołu wody. Niebezpieczny dla Ciebie numer w tym tygodniu to 29. Wydarzenia będą dziać się w spodziewanym czasie, tak jakby od jakiegoś czasu miało to nastąpić. ...
więcej i więcej »

stopka