horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 11 lutego 2019 do dnia 17 lutego 2019

linia_poziom

Strzelec Twoja brakująca połóweczka Panny - najlepszy horoskop tygodniowy

Strzelec Twoja brakująca połóweczka Panny

Człowiek urodzony w tym znaku musi nie zapominać, że na pozór małe sprawy które odkłada codziennie, w piątek okażą się istotne i zabraknie już na nie czasu. Przygotuj się umiejętnie na wypoczynek, być może znajdziesz kilka godzin żeby wybrać się ze znajomymi na koncert. Nadchodzący tydzień dla Strzelca to start jedynego w swoim rodzaju etapu, można więc zacząć wszystko od nowa, korzystając z nabytej wiedzy oraz doświadczeń.

Zanotuj sobie by do piątku pozałatwiać wszelkie znaczące formalności. Siła wyższa być może wkrótce wynagrodzi Ci straty, jakie doznałeś w poprzednim tygodniu. W tym tygodniu spróbuj sprawiedliwie podzielić swój wolny czas pomiędzy uczuciami oraz sferą zawodową, a Wenus pomoże uniknąć Tobie nieoczekiwanych spotkań. Skończ roztrząsać dawne dzieje, natomiast dostrzeż to co teraz, oraz podtrzymuj koneksje, bo już za parę dni mogą być przydatne.

W najbliższym czasie przyjdzie w Twoim umyśle chęć zmian i tym razem ma szansę spełnienia, dlatego też już czas zamknąć zakończyć niegdysiejsze sprawy. Uczuciowo bieżący tydzień będzie czasem szybkiego rozwoju. Strzelcowi nad podziw dobrze będzie sprzyjało szczęście w hazardzie, jeśli nie prześpi czterech najbliższych, nadchodzących dni.

Pozytywnym sygnałem będzie roślina w szufladzie umundurowanego człowieka. Single spod znaku Strzelca w zbliżającym się czasie będą miały szansę na spotkanie partnera na długie lata. Wenus, który systematycznie dostarcza dobrą passę Strzelcowi, w zbliżającym się tygodniu nie planuje być tak szczodry, czeka Ciebie wielkie niepowodzenie.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran Saturn w układzie z Marsem sprawi, iż Twoja zręczność fizyczna będzie lepsza niż kondycja psychiczna. Ponieważ sami się nie szanujemy nie spodziewajmy się od znajomych zrozumienia. ... więcej i więcej »

Byk Niedługo pojawi się w Tobie zamiar zmian i tym razem będzie miała szansę realizacji, dlatego też już czas zamknąć zakończyć niegdysiejsze sprawy. Nie spędzaj czasu godzinami przed laptopem, zamiast tego udaj się na aktywną wycieczkę nad wodę. ... więcej i więcej »

Bliźnięta Dokładność i sumienność osób spod znaku Bliźniąt zostaną z początkiem tygodnia zauważone, co stanie się przyczyną dawno zapowiadanych roszad. W zbliżającym się tygodniu nie polecane jest realizowanie trudnych projektów, bardziej opłaca się zagospodarować wolny czas na sport. ... więcej i więcej »

Rak Rakowi nie będzie sprzyjać pomoc żywiołu ziemi. Zwróć uwagę z kim się zadajesz, szczegółowo zastanów się czy to dla Ciebie odpowiednie kontakty. ... więcej i więcej »

Lew Księżyc ułoży się w takim położeniu do Marsa że zrealizowanie zamiarów może okazać się nieznacznie przyspieszone. Pamiętaj! Od środy do piątku będzie ci sprzyjał kolor pomarańczowy, oglądaj świat dookoła na obecność tego koloru. ... więcej i więcej »

Panna Zastanawiasz się tak niestandardowo, że znajomi nie umieją za Tobą nadążyć. Już wkrótce odbędzie się ważna podróż, dzięki której zrozumiesz, iż Twoja ocena osób jest słuszna. ... więcej i więcej »

Waga Spotka Wagę przede wszystkim praca nad wsłuchaniem się w siebie. Aby sporo zrozumieć powinno się oddalić chłodne kalkulacje. Ważna kobieta w nadchodzącym okresie zwróci się do Ciebie o wsparcie, jeśli nie chcesz utracić więzi odmów tej osobie. ... więcej i więcej »

Skorpion Osoby nie będące w związku spod znaku Skorpiona w najbliższym czasie będą miały szansę na odszukanie partnera na zawsze. Dokładność i uporządkowanie ludzi spod znaku Skorpiona zostaną na końcu tygodnia docenione, co stanie się źródłem z dawna oczekiwanych zmian. ... więcej i więcej »

Strzelec Księżyc ustawi się w takim położeniu w stosunku do Wenus że wykonanie planów może okazać się utrudnione. O Strzelcu, raczej nie o tobie, będzie się dużo plotkowało w Twojej okolicy. ... więcej i więcej »

Koziorożec O Koziorożcu, możliwe, że o tobie, będzie się sporo mówiło przez Internet. W najbliższym czasie wykiełkuje w twojej głowie zamiar zmian i tym razem ma możliwość do pełnej realizacji, w związku z tym najwyższy czas zamknąć zakończyć byłe wydarzenia. ... więcej i więcej »

Wodnik Interesuj się tym co spożywasz, jedzenie potrafi działać na nasze samopoczucie, toteż zwracaj przez najbliższe dni uwagę na poziomki, ponieważ mogą dać Ci dużo sił witalnych. Saturn w koniunkcji z Marsem sprawi, że Twoja sprawność fizyczna będzie dużo lepsza aniżeli sprawność umysłowa. ... więcej i więcej »

Ryby Plany będą przebiegać w niespodziewanym tempie, tak jakby od dawna miało to nastąpić. W zbliżającym się czasie nie zalecane jest realizowanie złożonych koncepcji, dużo lepiej przeznaczyć wolny termin na odpoczynek. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

Zwróć uwagę z kim się spotykasz, uważnie przeanalizuj czy to dla Ciebie odpowiednie kontakty. Saturn, który często przynosi dobrą passę Strzelcowi, w nadchodzącym okresie nie planuje być tak wspaniałomyślny, bądź gotowy duże rozgoryczenie. W zbliżającym się okresie staraj się większość czasu spędzać w pracy. W umyśle Strzelca narodzą się nowe idee finansowe. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

Na weekend postaraj się uczciwie podzielić wolny czas między sferą emocjonalną i sferą zawodową, a Saturn pomoże uniknąć Ci niepotrzebnych emocji. Zacznij zauważać z kim wiążą Cię relacje służbowe, uważnie przeanalizuj czy to dla Twojej osoby dobre relacje. Słońce ułoży się w takim położeniu do Wenus że spełnienie postanowień może okazać się mocno przyspieszone. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

W środę znajomy pogorszy Tobie humor, ale do piątku, jeśli będziesz nie dawać o tym poznać po sobie, wszytko prawdopodobnie wróci do porządku. nadchodzącym okresie, staniesz się przytulniejszy niż zwykle. W środę zastanowisz się jak szybko awansować. W sobotę sposobne są ciekawe oferty spotkania. Jeżeli sami się cenimy spodziewajmy się od innych przykrości. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

Plany będą działy się w łagodnym czasie, tak jakby od lat miało to nastąpić. Przygotuj się szybko na sobotę, prawdopodobnie znajdziesz czas żeby zabrać się z rodziną na wycieczkę. Szczęśliwy Numer w tym tygodniu to 28. ...
więcej i więcej »

stopka