horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 7 stycznia 2019 do dnia 13 stycznia 2019

linia_poziom

Strzelec Twoja brakująca połóweczka Panny - najlepszy horoskop tygodniowy

Strzelec Twoja brakująca połóweczka Panny

Znaki na niebie pokazują, że Strzelcowi teraz nic nie powinno pomóc w utracie dobrego imienia. W czwartek w południe Twój znak zodiaku nie będzie Tobie sprzyjać, w związku z tym przemyśl swoje plany na ten czas. Tydzień nie sprzyja robieniu porządków i ostrożnym zmianom zamiarów.

Zapamiętaj! W weekend będzie ci groził kolor zielony, badaj świat dookoła na obecność tego koloru. Dzięki pozytywnemu układowi Neptuna nadchodzący tydzień, przyniesie Strzelcowi wiele niespodzianek, czyżby awans?.W nadchodzącym tygodniu Strzelec poczuje, że przy pomocy rodziny nie ma spraw niemożliwych. do wykonania. Nadchodzący czas w pracy będzie upływał pod znakiem ciężkich służbowych kontaktów. Jednak dzięki wpływom Księżyca masz szansę z czasem ukończyć wszystkie projekty. Przygotuj się szybko na wypoczynek, prawdopodobnie znajdziesz czas żeby zabrać się ze znajomymi na koncert.

Strzelcowi nie będzie sprzyjać pomoc żywiołu powietrza. Dla Strzelca najbliższy tydzień to okres niespodziewanego, umiarkowanego zainteresowania ze strony znajomych po których dotąd niczego takiego nie można było oczekiwać. Finansowo bieżący tydzień będzie czasem na zmiany.

Nie przesiaduj wiecznie przed komputerem, lepiej idź na krótką wycieczkę do lasu. Wzajemne działanie na siebie planety Neptun i Merkury zapowiada zwiększone nadzieje na sukces. Koniec tygodnia to właściwy okres do samotnych spacerów w czasie których możesz odetchnąć od codzienności.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran Drobiazgowość i uporządkowanie osób spod znaku Barana zostaną na końcu tygodnia docenione, co może stać się początkiem z dawna oczekiwanych zwrotów w Twoim życiu. Masz obecnie szansę uzdrowić nie tylko swoje nastawienie, lecz także relacje z przyjaciółmi. ... więcej i więcej »

Byk Jowisz sprzyja w załatwianiu spraw miłosnych. Nie przesiaduj wiecznie przed komputerem, zamiast tego udaj się na krótką wędrówkę do lasu. ... więcej i więcej »

Bliźnięta Bliźniętom przeciętnie będzie dopisywało powodzenie w w sprawach zawodowych, jeśli nie przegapi, trzech najbliższych, nadchodzących dni. Najbliższy tydzień w firmie Bliźniąt, okaże się czasem podejmowania decyzji oraz nauki odpowiedzialności za nie. Opłaci się zatem każdy wybór skrupulatnie przemyśleć. Najbliższy czas będzie dla Bliźniąt wielce pracowitym czasem. Jednak dzięki odpowiedniemu układowi Saturna zdoła rozwiązać wszystkie sprawy. ... więcej i więcej »

Rak Dobrym omenem stanie się odblask światła w samochodzie członka rodziny. Egzaltacja Saturna w znaku Raka która niedawno się wydarzyła już niedługo wpłynie na Twoje życie negatywnym działaniem. ... więcej i więcej »

Lew Nadchodzący tydzień dla Lwa to zaczątek jedynego w swoim rodzaju etapu, jest okazja zatem zacząć pewne sprawy od nowa, korzystając ze zgromadzonej mądrości oraz doświadczeń. W zbliżającym się tygodniu próbuj więcej czasu przesiadywać w domu. W głowie Lwa pojawią się nowe koncepcje finansowe. ... więcej i więcej »

Panna Spodziewaj się przyjemnej wizyty znajomego z zagranicy. Egzaltacja Saturna w znaku Panny która niedługo się wydarzy już za kilka dni da się odczuć mocnym działaniem. ... więcej i więcej »

Waga Dla Wagi ten tydzień będzie okresem niespodziewanego, umiarkowanego zainteresowania ze strony ludzi po których dotychczas niczego takiego nie można było oczekiwać. Zwróć uwagę z kim się spotykasz, szczegółowo przeanalizuj czy to dla Twojej osoby dobre kontakty. ... więcej i więcej »

Skorpion W zbliżającym się okresie próbuj większość czasu przebywać w domu. W myślach Skorpiona pojawią się nowe pomysły zarobkowe. Przestań analizować przeszłość, natomiast dojrzyj przyszłość, oraz podtrzymuj przyjaźnie, bo wkrótce mogą się przydać. ... więcej i więcej »

Strzelec O ile myślisz o własnym biznesie, to teraz jest to doskonały etap na tego typu postanowienia. W najbliższym czasie wykiełkuje w Twoim umyśle wola spotkania i tym razem ma możliwość do pełnej realizacji, dlatego też najwyższy czas na oczekujące Cię przygody. ... więcej i więcej »

Koziorożec Plany będą działy się w szybkim tempie, tak jakby od jakiegoś czasu miało to nastąpić. Zakończ przywoływać przeszłość, natomiast dojrzyj to co teraz, oraz dbaj o stosunki towarzyskie, bo lada dzień mogą być przydatne. ... więcej i więcej »

Wodnik Single spod znaku Wodnika w nadchodzącym okresie będą miały sprzyjające okoliczności na odnalezienie partnera na długie lata. Niedługo przyjdzie w twojej głowie zamiar zmian i tym razem ma szansę realizacji, w związku z tym najwyższy czas zamknąć zakończyć byłe sprawy. ... więcej i więcej »

Ryby Merkury nie pomaga w załatwianiu spraw miłosnych. Jeżeli myślisz o stałym związku, to teraz jest na to idealny etap na wiążące decyzje. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

Uważaj na to co jesz, posiłki potrafią wpływać na nasze zdrowie, dlatego zwróć przez najbliższe dni szczególną uwagę na pomidory, te owoce mogą zabrać Ci dużo mocy. Pluton pomaga w załatwianiu spraw towarzyskich. Najbliższy czas w pracy Strzelca, stanie się porą podejmowania decyzji oraz nauki odpowiedzialności za nie. Należy więc każdy wybór dokładnie rozpatrzeć.Tydzień stanie się dla Strzelca wybitnie aktywnym okresem Ale dzięki pozytywnemu położeniu Saturna będzie w stanie rozstrzygnąć wszystkie formalności. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

Konstelacja Strzelca chwilowo będzie w rzadkim układzie z Wenus co będzie oddziaływać na sprawy przyjaciół. Strzelcowi nie będzie sprzyjać wsparcie żywiołu powietrza. Liczba na która musisz uważać w czasie tego tygodnia to 14. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

Jowisz w zestawieniu z Plutonem sprawi, że Twoja zręczność fizyczna będzie dużo lepsza niż samopoczucie psychiczne. Jeśli fantazjujesz o własnej firmie, to właśnie jest na to wspaniały okres na wiążące działania. Zakończ rozgrzebywać to co było, a doceń teraźniejszość, oraz podtrzymuj układy, bo już za parę dni mogą się przydać. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

Strzelec ma nawyk zabierania innym głosu. Dlatego też we wtorek wyjątkowo znajdź ludzi którym możesz pomóc dając im szansę by coś powiedziały. Przygotuj się umiejętnie na sobotę, może znajdziesz czas żeby zabrać się z rodziną do kina. Nie zapomnij! Na początku tygodnia będzie ci sprzyjał kolor czarny, obserwuj przedmioty, które dostajesz, pod tym kątem. ...
więcej i więcej »

stopka