horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 3 grudnia 2018 do dnia 9 grudnia 2018

linia_poziom

Strzelec Twoja brakująca połóweczka Panny - najlepszy horoskop tygodniowy

Strzelec Twoja brakująca połóweczka Panny

O ile fantazjujesz o nowej pracy, to właśnie jest to genialny etap na tego typu działania. Spotęgowane oddziaływanie na siebie planety Neptun i Merkury zapowiada zwiększone nadzieje na sukces. Materialnie ten tydzień będzie okresem straconych nadziei.

Najbliższy tydzień w pracy Strzelca, okaże się okresem podejmowania decyzji oraz nauki odpowiedzialności za nie. Należy zatem każdorazowy wybór dobrze przeanalizować .Tydzień stanie się dla Strzelca wybitnie pracowitym czasem. Ale dzięki pozytywnemu układowi Merkurego będzie w stanie rozwiązać wszystkie sprawy. Nadchodzi okres, by rozpocząć inaczej pokazywać swoje uczucia. Znajomi postrzegają nas nie tak jak tego chcielibyśmy. Księżyc ułoży się w takim położeniu w stosunku do Marsa że spełnienie planów będzie bardzo ułatwione.

Uważaj by pić nieco mniej herbaty, wbrew przekonaniom napoje w pewnym stopniu działają efektywnie na Twój spokój wewnętrzny. O Strzelcu, być może o tobie, będzie się sporo plotkowało w Twojej okolicy. W poniedziałek nieznajomy pogorszy Tobie humor, ale do soboty, jeśli będziesz dalej pracować nad sobą, wszytko prawdopodobnie powinno wrócić do normy.

Choćby w ostatnich dniach dosięgły Cię przeróżne przypadłości to w nadchodzących dniach dzięki wsparciu sprzyjających Ci energii powinieneś liczyć na poprawę. Niedługo wykiełkuje w Tobie zamiar zmian i tym razem ma możliwość spełnienia, w związku z tym najwyższy czas zamknąć zakończyć byłe wydarzenia. Doświadczysz, że dzięki pomocy koleżanek nie będzie dla Ciebie spraw niemożliwych do zrealizowania.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran Ponieważ sami się nie szanujemy nie oczekujmy od pozostałych szacunku. Oczekuj niespodziewanej wizyty członka rodziny z zagranicy. ... więcej i więcej »

Byk Pozytywnym omenem stanie się drobna moneta w szufladzie przyjaciela. Byk ma zwyczaj zabierania innym głosu. Mimo to w niedzielę szczególnie odszukaj znajomych którym możesz pomóc dając im szansę by coś zrobiły samemu. ... więcej i więcej »

Bliźnięta Księżyc ustawi się w takim położeniu względem Wenus że wykonanie postanowień będzie mocno przyspieszone. Już niedługo pojawi się w twojej głowie chęć zmian i tym razem mają możliwość spełnienia, dlatego też najwyższy czas zamknąć zakończyć niegdysiejsze sprawy. ... więcej i więcej »

Rak Dopilnuj by pić inne ilości soków, wbrew przekonaniom napoje w pewnym stopniu wpływają znacząco na Twoją aurę. Człowiek urodzony w tym znaku musi pamiętać, że na pozór małe sprawy które zostawia na później każdego dnia, w piątek okażą się istotne i może już zabraknąć na nie czasu. ... więcej i więcej »

Lew W najbliższym czasie wykiełkuje w twojej głowie wizja zmian i tym razem będzie miała szansę do spełnienia, dlatego też już czas zamknąć zakończyć byłe wydarzenia. Lwu niespodziewane będzie dopisywało szczęście w życiu uczuciowym, jeśli nie prześpi czterech najbliższych, nadchodzących dni. ... więcej i więcej »

Panna Zaprzestań rozpamiętywać minione czasy, a zwróć uwagę na to co teraz, oraz pielęgnuj znajomości, gdyż wkrótce mogą być pomocne. Najlepszym dniem na sprawy rodzinne będzie z dużym prawdopodobieństwem poniedziałek. ... więcej i więcej »

Waga Gwiazdozbiór Wagi nadal będzie w sprzyjającym układzie z Wenus co wpłynie na sprawy codzienne. Nadchodzący tydzień dla Wagi to zaczątek nowego rozdziału, jest okazja zatem zacząć pewne sprawy od nowa, korzystając z nabytej mądrości lub informacji. ... więcej i więcej »

Skorpion Staranność i sumienność osób spod znaku Skorpiona zostaną na końcu tygodnia zauważone, co będzie źródłem od dawna oczekiwanych zwrotów w Twoim życiu. Nie przesiaduj zbyt długo przed laptopem, zamiast tego idź na aktywną wycieczkę do parku. ... więcej i więcej »

Strzelec Dzięki pozytywnemu położeniu Urana nadchodzący tydzień, da Strzelcowi dużo niespodzianek, czyżby podwyżka?.W tym tygodniu Strzelec doświadczy, że przy pomocy rodziny nie ma kwestii niemożliwych. do wykonania. Nadchodzący tydzień w pracy stanie pod znakiem ciężkich biznesowych spotkań. Ale dzięki wpływom Jowisza masz szansę z czasem zakończyć swojecele. Nawet jeśli w ostatnich dniach dosięgły Ciebie różne choroby to teraz dzięki pomocy układu planet możesz oczekiwać polepszenia . ... więcej i więcej »

Koziorożec W nadchodzącym okresie nie jest wskazane wykonywanie trudnych koncepcji, bardziej opłaca się zagospodarować swój wolny termin na rekreację. Egzaltacja Wenus w znaku Koziorożca która niedługo będzie miała miejsce już wkrótce da o sobie znać słabym działaniem. ... więcej i więcej »

Wodnik Wodnikowi nie będzie sprzyjać pomoc żywiołu ziemi. Uczuciowo ten tydzień będzie czasem dużych szans. ... więcej i więcej »

Ryby Układy konstelacji mówią, że Rybie teraz nic nie powinno pomóc w odzyskaniu ukochanego. Rybie przeciętnie będzie dopisywało powodzenie w w sprawach zawodowych, jeśli nie prześpi trzech najbliższych, nadchodzących dni. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

Niedługo wykiełkuje w Twoim umyśle chęć zmian i tym razem ma możliwość realizacji, dlatego też najwyższy czas zamknąć zakończyć niegdysiejsze sprawy. Przyszły tydzień dla Strzelca to początek jedynego w swoim rodzaju etapu, można zatem rozpocząć wszystko od nowa, czerpiąc ze swojej mądrości oraz informacji. W przyszłym tygodniu przydarzy Ci się umysłowa podróż, podczas której zrozumiesz, że Twoja ocena ludzi będzie fałszywa. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

Wkrótce przydarzy Ci się długa wyprawa, dzięki której zdasz sobie sprawę, że Twoja ocena osób będzie właściwa. Dzięki odpowiedniemu układowi Jowisza najbliższy tydzień, da Strzelcowi dużo niespodzianek, czyżby podwyżka?.W nadchodzącym tygodniu Strzelec doświadczy, iż z pomocą rodziny nie ma rzeczy niemożliwych. do spełnienia. Najbliższy okres w pracy będzie upływał pod znakiem ciężkich biznesowych kontaktów. Jednak dzięki wpływom Księżyca masz szansę z czasem zakończyć wszystkie projekty. Słońce znajdzie się w takim układzie w stosunku do Neptuna że zrealizowanie zamiarów może okazać się mocno opóźnione. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

Jowisz w zestawieniu wraz z Plutonem spowoduje, że Twoja zręczność fizyczna będzie lepsza aniżeli kondycja psychiczna. Najlepsza liczba w czasie tego tygodnia to 33. Tydzień sprzyja zakupom i małym modyfikacjom zamiarów. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

Spotęgowane działanie na Strzelca planety Jowisz oraz Pluton oznacza zwiększone szansę na porażkę. Osoby nie będące w związku spod znaku Strzelca w zbliżającym się czasie będą miały szansę na poznanie drugiej połówki na długie lata. Przyszedł dzień, żeby zacząć inaczej wyrażać swoje emocje. Bliscy postrzegają nas nie tak jak tego oczekujemy. ...
więcej i więcej »

stopka