horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 15 kwietnia 2019 do dnia 21 kwietnia 2019

linia_poziom

Strzelec Twoja brakująca połóweczka Lwa - najlepszy horoskop tygodniowy

Strzelec Twoja brakująca połóweczka Lwa

Nie siedź całymi dniami przed ekranem komputera, lepiej idź na szybką wędrówkę po parku. Tydzień nie sprzyja wyjazdom i niespodziewanym modyfikacjom planów. Nadchodzi czas, by rozpocząć aktywnie pokazywać własne przekonania. Członkowie rodziny postrzegają nas nie tak jak tego oczekujemy.

Masz obecnie możliwość wzmocnić nie tylko swoje samopoczucie, lecz także relacje z bliskimi. Single spod znaku Strzelca w najbliższym tygodniu będą miały sprzyjające okoliczności na spotkanie drugiej połówki na całe życie. Człowiek urodzony w tym znaku musi nie zapominać, że małe sprawy do załatwienia o których zapomina każdego dnia, w sobotę przypomną o sobie i zabraknie już na nie czasu.

Przygotuj się starannie na sobotę, nie wykluczone, że znajdziesz kilka godzin żeby zabrać się z ukochaną osobą na spacer. Księżyc pomaga w rozwiązywaniu problemów towarzyskich. Spróbuj w najbliższym czasie skoncentrować się na przeżyciach związanych ze swoim życiem zawodowym. Bądź uważny gdyż wiele incydentów związanych z twoją rodziną będzie się rozgrywało blisko ciebie. Najprawdopodobniej wpływ Plutona na znak Strzelca będzie miał oddziaływanie na życie towarzyskie.

Saturn, który zazwyczaj przynosi dobrą passę Strzelcowi, w najbliższym okresie nie planuje być tak łaskawy, czeka Cię spore rozczarowanie. Zapamiętaj! W ten tydzień będzie ci przypominał o sobie kolor zielony, oglądaj przedmioty, które dostajesz, na obecność tego koloru. Księżyc znajdzie się w takim położeniu w stosunku do Marsa że wykonanie planów może okazać się utrudnione.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran Przekonasz się, że dzięki wsparciu układu planet nie będzie rzeczy niemożliwych do spełnienia. O Baranie, możliwe, że o tobie, będzie się dużo mówiło w Twojej miejscowości. ... więcej i więcej »

Byk Uczuciowo najbliższe dni będą czasem straconych nadziei. Ponieważ sami się gubimy oczekujmy od pozostałych przykrości. ... więcej i więcej »

Bliźnięta Pluton nie sprzyja w rozwiązywaniu problemów miłosnych. W sobotę w południe dobra gwiazda będzie Tobie sprzyjać, dlatego więc przemyśl swoje plany na ten dzień. ... więcej i więcej »

Rak W nadchodzącym tygodniu próbuj dużą ilość czasu przesiadywać na siłowni. W głowie Raka pojawią się nowe koncepcje finansowe. Saturn pomaga w rozwiązywaniu problemów osobistych. ... więcej i więcej »

Lew Przygotuj się szybko do weekendu, nie wykluczone, że będziesz miał czas żeby zabrać się ze znajomymi za miasto. Wkrótce narodzi się w Tobie wizja zmian i tym razem ma szansę spełnienia, dlatego też już czas zamknąć zakończyć byłe wydarzenia. ... więcej i więcej »

Panna Działasz tak niestandardowo, że znajomi nie potrafią ci pomóc. Single spod znaku Panny w nadchodzącym okresie będą miały sposobność na odnalezienie drugiej połówki na całe życie. ... więcej i więcej »

Waga Waga ma pod koniec tego tygodnia słuchać starannie partnerów. To od nich zależy czy nadchodzący czas będzie dla Wagi sprzyjający do podjęcia kroków w sprawach uczuciowych. Emocjonalnie bieżący tydzień będzie czasem szybkiego rozwoju. ... więcej i więcej »

Skorpion Niebawem będzie miała miejsce krótka podróż, dzięki której dowiesz się, iż Twoja krytyka osób będzie niesprawiedliwa. Astrologiczne obliczenia mówią, że Skorpionowi obecnie nic nie powinno przeszkodzić w odzyskaniu szacunku. ... więcej i więcej »

Strzelec Masz sporą szansę odszukać jeden, brakujący kawałek do pięknej układanki którą jest twoja rodzina. Zanotuj sobie by do czwartku zakończyć wszelkie istotne kwestie. Siła wyższa przypuszczalnie niedługo wynagrodzi Tobie trudy, jakie doznałeś w ostatnim czasie. ... więcej i więcej »

Koziorożec Masz minimalną nadzieję zobaczyć ważny, poszukiwany element do skomplikowanej układanki którą stanowi twoje życie. Przyszły tydzień dla Koziorożca to zaczątek unikalnego okresu, można zatem zacząć pewne sprawy od nowa, czerpiąc z posiadanej wiedzy i informacji. ... więcej i więcej »

Wodnik Gwiazdozbiór Wodnika krótkotrwale będzie w ciekawym ustawieniu z Jowiszem co będzie oddziaływać na życie intymne. Niedługo przydarzy Ci się długa podróż, podczas której zrozumiesz, że Twoja krytyka osób jest niesprawiedliwa. ... więcej i więcej »

Ryby Piątek to dobry termin do samotnych spacerów w trakcie których możesz odpocząć. Tydzień sprzyja zakupom oraz małym modyfikacjom planów. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

Strzelcowi nad podziw dobrze będzie dopisywało szczęście w w sprawach zawodowych, ale tylko wtedy, gdy nie przegapi, trzech najbliższych, nadchodzących dni. Człowiek urodzony pod tym znakiem musi pamiętać, że mało znaczące sprawy które odkłada każdego dnia, w piątek okażą się istotne i może już zabraknąć na nie czasu. Nie przesiaduj całymi dniami przed ekranem komputera, zamiast tego idź na krótką wędrówkę nad wodę. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

W bieżącym czasie nie jest wskazane realizowanie trudnych inicjatyw, lepiej przeznaczyć wolny termin na odpoczynek. Niedługo pojawi się w Twoim umyśle wizja spotkania i tym razem będzie miała szansę realizacji, w związku z tym najwyższy czas na nowe przygody. Najlepsza liczba w czasie tego tygodnia to 19. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

Wydarzenia będą dziać się w spodziewanym czasie, tak jakby od jakiegoś czasu na to czekały. Spróbuj w najbliższych dniach skupić się na sprawach powiązanych ze swoim życiem zawodowym. Bądź czujny bo wiele problemów powiązanych z twoją rodziną będzie się rozgrywało przy tobie. Najprawdopodobniej wpływ Plutona na znak Strzelca będzie miał oddziaływanie na twoją pracę. Nie przesiaduj całymi dniami przed telewizorem, lepiej wybierz się na szybką wycieczkę w teren. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

Nadchodzi czas, by rozpocząć spokojniej pokazywać swoje emocje. Członkowie rodziny postrzegają nas nie tak jak tego oczekujemy. W zbliżającym się tygodniu nie zalecane jest wykonywanie trudnych zamierzeń, dużo lepiej zagospodarować wolny okres na sport. O Strzelcu, ale nie o tobie, będzie głośno się mówiło przez Internet. ...
więcej i więcej »

stopka