horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 11 marca 2019 do dnia 17 marca 2019

linia_poziom

Strzelec Twoja brakująca połóweczka Lwa - najlepszy horoskop tygodniowy

Strzelec Twoja brakująca połóweczka Lwa

Dla Strzelca najbliższy tydzień to okres niespodziewanego, zwiększonego zainteresowania ze strony ludzi po których dotąd nic takiego nie można było się spodziewać. okresie, będziesz spokojniejszy niż zwykle. W środę rozważysz niebawem awansować. W sobotę możliwe są niewiarygodne oferty podróży. Pamiętaj aby do soboty pozałatwiać wszelkie istotne rzeczy. Los być może w najbliższym czasie wynagrodzi Tobie straty, które doznałeś ostatnim czasy.

Doświadczysz, że dzięki wsparciu kolegów nie ma dla Ciebie rzeczy niemożliwych do spełnienia. W weekend postaraj się uczciwie dzielić swój wolny czas pomiędzy sferą emocjonalną oraz sferą zawodową, a Saturn pomoże uniknąć Tobie zbędnych emocji. Gwiazdozbiór Strzelca chwilowo będzie w rzadkim ustawieniu z Marsem co wpłynie na sprawy zawodowe.

Strzelcowi szczególnie będzie sprzyjało szczęście w hazardzie, ale tylko wtedy, gdy nie przegapi, trzech najbliższych, nadchodzących dni. W poniedziałek rano układ gwiazd będzie Tobie sprzyjać, dlatego też przemyśl swoje plany w tym dniu. Słońce nie sprzyja odnawianiu kontaktów miłosnych.

Strzelcowi będzie sprzyjać wsparcie żywiołu powietrza. Staranność i uporządkowanie osób spod znaku Strzelca zostaną na początku tygodnia docenione, co może być źródłem dawno spodziewanych roszad. Dzięki odpowiedniemu położeniu Saturna najbliższy tydzień, da Strzelcowi dużo niespodzianek, czyżby awans?.W nadchodzącym tygodniu Strzelec przekona się, że przy pomocy przyjaciół nie ma marzeń niemożliwych. do zrealizowania. Zbliżający się tydzień w pracy stanie pod znakiem ważnych biznesowych kontaktów. Jednak dzięki wpływom Księżyca masz szansę z czasem ukończyć swoje projekty.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran Masz właśnie perspektywę uzdrowić nie tylko swoje nastawienie, ale także relacje z przyjaciółmi. Baran ma zwyczaj nie dopuszczania innych do głosu. Mimo to w piątek chociaż raz znajdź znajomych którym możesz pomóc oddając im szansę aby coś powiedziały. ... więcej i więcej »

Byk Zastanawiasz się tak długo, że inni nie mogą dotrzymać ci kroku. O ile myślisz o nowej pracy, obecnie jest to doskonały okres na takie decyzje. ... więcej i więcej »

Bliźnięta Bliźnięta mają nawyk nie dopuszczania innych do głosu. Dlatego też w czwartek wyjątkowo znajdź ludzi którym możesz pomóc dając im czas aby coś powiedziały. Konstelacja Bliźniąt krótkotrwale będzie w sprzyjającym układzie z Wenus co wpłynie na sprawy rodziny. ... więcej i więcej »

Rak nadchodzącym okresie, staniesz się łagodniejszy niż zwykle. czwartek rozważysz niebawem awansować. W piątek możliwe są interesujące propozycje zawodowe. Nadszedł czas, żeby rozpocząć wyrażać swoje emocje. Bliscy widzą nas nie tak jak tego oczekujemy. ... więcej i więcej »

Lew Lwu nie będzie sprzyjać wsparcie żywiołu ziemi. O Lwie, być może o tobie, będzie się sporo plotkowało przez Internet. ... więcej i więcej »

Panna Pamiętaj by do piątku zakończyć wszelkie istotne sprawy. Siła wyższa być może niedługo wynagrodzi Tobie smutki, które otrzymałeś w poprzednim tygodniu. Najlepszym dniem na sprawy zawodowe będzie z dużym prawdopodobieństwem czwartek. ... więcej i więcej »

Waga W poniedziałek nieznajomy zepsuje Tobie humor, ale do piątku, pod warunkiem, że będziesz pamiętać o innych, wszytko zapewne wróci do normy. Ten tydzień dla Wagi to start niepowtarzalnego okresu, powinno się więc rozpocząć wszystko od nowa, czerpiąc z posiadanej wiedzy i doświadczeń. ... więcej i więcej »

Skorpion Masz minimalną szansę odszukać pewien, pasujący kawałek do ciekawej mandali którą jest twoja rodzina. O ile fantazjujesz o własnym biznesie, to jest na to świetny okres na takie decyzje. ... więcej i więcej »

Strzelec Księżyc sprzyja odnawianiu kontaktów osobistych. Zakończ rozpamiętywać to co było, natomiast zwróć uwagę na teraźniejszość, i dbaj o układy, ponieważ lada dzień mogą być użyteczne. ... więcej i więcej »

Koziorożec Mars, który zazwyczaj dostarcza dobrą passę Koziorożcowi, w nadchodzącym tygodniu nie będzie tak wspaniałomyślny, czeka Cię duże rozczarowanie. Wkrótce narodzi się w Tobie wola spotkania i tym razem ma szansę realizacji, dlatego też najwyższy czas na nowe zakupy. ... więcej i więcej »

Wodnik Liczba na która musisz uważać w czasie tego tygodnia to 18. Masz teraz szansę wzmocnić nie tylko własne samopoczucie, lecz też relacje z przyjaciółmi. ... więcej i więcej »

Ryby zbliżającym się czasie okresie, staniesz się twardszy niż zwykle. czwartek zastanowisz się wkrótce awansować. W sobotę sposobne są niewiarygodne oferty zawodowe. Przekonasz się, że przez pomoc najbliższych nie mają dla Ciebie rzeczy niemożliwych do zrealizowania. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

Wenus nie pomaga odnawianiu kontaktów osobistych. O ile myślisz o kupnie domu, to właśnie jest to idealny okres na takie wyzwania. Zwróć uwagę z kim się zadajesz, uważnie przeanalizuj czy to dla Ciebie dobre kontakty. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

Spróbuj tego tygodnia skoncentrować się na zajściach związanych ze swoim życiem zawodowym. Koniecznie bądź czujny ponieważ sporo spraw powiązanych z twoją rodziną będzie się rozgrywało przy tobie. Możliwe, że wpływ Saturna na znak Strzelca będzie miał oddziaływanie na twoje szczęście w grach losowych. Plany będą działy się w niespodziewanym czasie, jakby od jakiegoś czasu do tego się przymierzały. Ten tydzień dla Strzelca to początek unikalnego rozdziału, jest okazja więc zacząć wszystko od nowa, czerpiąc z posiadanej wiedzy oraz informacji. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

Astrologiczne obliczenia pokazują, że Strzelcowi teraz nic nie powinno przeszkodzić w odzyskaniu pieniędzy. Saturn, który zazwyczaj dostarcza dobrą passę Strzelcowi, w nadchodzącym tygodniu nie planuje być tak hojny, przygotuj się na duże niepowodzenie. O ile myślisz o własnej firmie, obecnie jest to idealny moment na takie wyzwania. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

Już niedługo przyjdzie w Tobie chęć zmian i tym razem będzie miała możliwość do pełnej realizacji, w związku z tym najwyższy czas zamknąć zakończyć dawne wydarzenia. Ten tydzień dla Strzelca to zaczątek jedynego w swoim rodzaju okresu, powinno się zatem rozpocząć wszystko od nowa, czerpiąc ze swojej wiedzy lub informacji. Masz minimalną nadzieję odszukać istotny, poszukiwany kawałek do skomplikowanej mandali którą stanowi twoje życie. ...
więcej i więcej »

stopka