horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 11 lutego 2019 do dnia 17 lutego 2019

linia_poziom

Strzelec Twoja brakująca połóweczka Lwa - najlepszy horoskop tygodniowy

Strzelec Twoja brakująca połóweczka Lwa

Strzelcowi będzie sprzyjać wsparcie żywiołu ziemi. Księżyc ułoży się w takim układzie w stosunku do Merkurego że wykonanie zamiarów okaże się nieco utrudnione. W wtorek nieznajomy zepsuje Ci , ale do czwartku, pod warunkiem, że będziesz spokojnie robić swoje, wszytko zapewne powinno wrócić do porządku.

Wenus, który zazwyczaj dostarcza szczęście Strzelcowi, w zbliżającym się tygodniu nie planuje być tak wspaniałomyślny, bądź gotowy spore rozgoryczenie. Układy konstelacji mówią, że Strzelcowi w tym czasie nic nie powinno pomóc w odzyskaniu dawnych znajomych. Przychodzi dzień, żeby zacząć głośno wyrażać swoje przekonania. Znajomi widzą nas nie tak jak tego chcielibyśmy.

Dla Strzelca ten tydzień to okres dającego sie przewidzieć, umiarkowanego zainteresowania ze strony znajomych po których dotychczas niczego takiego nie można było oczekiwać. Najbliższy tydzień w firmie Strzelca, okaże się okresem podejmowania istotnych decyzji i lekcją odpowiedzialności za nie. Warto przeto każdy wybór dokładnie rozpatrzeć. Najbliższy czas okaże się dla Strzelca wielce aktywnym okresem Jednak dzięki pozytywnemu ułożeniu Księżyca będzie w stanie rozwikłać wszystkie formalności. Uczuciowo nadchodzące dni będą okresem dużych szans.

Ponieważ sami się gubimy nie spodziewajmy się od znajomych zrozumienia. Strzelcowi wyjątkowo będzie dopisywało szczęście w w sprawach zawodowych, jeśli nie przegapi, dwóch najbliższych, nadchodzących dni. Wkrótce pojawi się w Twoim umyśle chęć spotkania i tym razem ma możliwość spełnienia, dlatego też najwyższy czas na nowe wyznania.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran Saturn w układzie z Marsem sprawi, iż Twoja zręczność fizyczna będzie lepsza niż kondycja psychiczna. Ponieważ sami się nie szanujemy nie spodziewajmy się od znajomych zrozumienia. ... więcej i więcej »

Byk Niedługo pojawi się w Tobie zamiar zmian i tym razem będzie miała szansę realizacji, dlatego też już czas zamknąć zakończyć niegdysiejsze sprawy. Nie spędzaj czasu godzinami przed laptopem, zamiast tego udaj się na aktywną wycieczkę nad wodę. ... więcej i więcej »

Bliźnięta Dokładność i sumienność osób spod znaku Bliźniąt zostaną z początkiem tygodnia zauważone, co stanie się przyczyną dawno zapowiadanych roszad. W zbliżającym się tygodniu nie polecane jest realizowanie trudnych projektów, bardziej opłaca się zagospodarować wolny czas na sport. ... więcej i więcej »

Rak Rakowi nie będzie sprzyjać pomoc żywiołu ziemi. Zwróć uwagę z kim się zadajesz, szczegółowo zastanów się czy to dla Ciebie odpowiednie kontakty. ... więcej i więcej »

Lew Księżyc ułoży się w takim położeniu do Marsa że zrealizowanie zamiarów może okazać się nieznacznie przyspieszone. Pamiętaj! Od środy do piątku będzie ci sprzyjał kolor pomarańczowy, oglądaj świat dookoła na obecność tego koloru. ... więcej i więcej »

Panna Zastanawiasz się tak niestandardowo, że znajomi nie umieją za Tobą nadążyć. Już wkrótce odbędzie się ważna podróż, dzięki której zrozumiesz, iż Twoja ocena osób jest słuszna. ... więcej i więcej »

Waga Spotka Wagę przede wszystkim praca nad wsłuchaniem się w siebie. Aby sporo zrozumieć powinno się oddalić chłodne kalkulacje. Ważna kobieta w nadchodzącym okresie zwróci się do Ciebie o wsparcie, jeśli nie chcesz utracić więzi odmów tej osobie. ... więcej i więcej »

Skorpion Osoby nie będące w związku spod znaku Skorpiona w najbliższym czasie będą miały szansę na odszukanie partnera na zawsze. Dokładność i uporządkowanie ludzi spod znaku Skorpiona zostaną na końcu tygodnia docenione, co stanie się źródłem z dawna oczekiwanych zmian. ... więcej i więcej »

Strzelec Księżyc ustawi się w takim położeniu w stosunku do Wenus że wykonanie planów może okazać się utrudnione. O Strzelcu, raczej nie o tobie, będzie się dużo plotkowało w Twojej okolicy. ... więcej i więcej »

Koziorożec O Koziorożcu, możliwe, że o tobie, będzie się sporo mówiło przez Internet. W najbliższym czasie wykiełkuje w twojej głowie zamiar zmian i tym razem ma możliwość do pełnej realizacji, w związku z tym najwyższy czas zamknąć zakończyć byłe wydarzenia. ... więcej i więcej »

Wodnik Interesuj się tym co spożywasz, jedzenie potrafi działać na nasze samopoczucie, toteż zwracaj przez najbliższe dni uwagę na poziomki, ponieważ mogą dać Ci dużo sił witalnych. Saturn w koniunkcji z Marsem sprawi, że Twoja sprawność fizyczna będzie dużo lepsza aniżeli sprawność umysłowa. ... więcej i więcej »

Ryby Plany będą przebiegać w niespodziewanym tempie, tak jakby od dawna miało to nastąpić. W zbliżającym się czasie nie zalecane jest realizowanie złożonych koncepcji, dużo lepiej przeznaczyć wolny termin na odpoczynek. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

Spotęgowane działanie na Strzelca planety Jowisz i Merkury oznacza zwiększone nadzieje na sukces. Dobrym omenem będzie portfel w szufladzie osoby, której nie lubisz. Spodziewaj się przyjemnej niespodzianki od gościa z zagranicy. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

Przygotuj się szybko na wypoczynek, może znajdziesz kilka godzin żeby zabrać się z ukochaną osobą na koncert. Niedługo zaistnieje w twojej głowie wizja przemian i tym razem będzie miała szansę spełnienia, dlatego też najwyższy czas na ciekawe znajomości. Dzięki odpowiedniemu ułożeniu Marsa zbliżający się tydzień, przyniesie Strzelcowi długo oczekiwanych atrakcji, czyżby podwyżka?.Wnajbliższym czasie Strzelec poczuje, iż z pomocą rodziny nie ma rzeczy niemożliwych. do zrealizowania. Zbliżający się okres w pracy stanie pod znakiem ważnych biznesowych spotkań. Wszakże dzięki oddziaływaniom Marsa masz szansę pomyślnie ukończyć swojecele. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

O Strzelcu, ale nie o tobie, będzie się dużo mówiło w Twojej miejscowości. Strzelec ma nawyk nie dopuszczania innych do głosu. Dlatego też w poniedziałek wyjątkowo zwróć uwagę na ludzi którym możesz pomóc oddając im szansę by coś zrobiły samemu. Już niedługo wykiełkuje w twojej głowie chęć spotkania i tym razem ma szansę spełnienia, dlatego też już czas na oczekujące Cię wyznania. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

Nadchodzący czas w pracy Strzelca, okaże się okresem podejmowania i nauki odpowiedzialności za nie. Godzi się więc każdorazowy wybór skrupulatnie rozpatrzeć. Najbliższy czas stanie się dla Strzelca wybitnie pracowitym czasem. Ale dzięki odpowiedniemu układowi Merkurego będzie w stanie wyjaśnić wszystkie sprawy. Pamiętaj aby do soboty załatwiać wszelkie znaczące kwestie. Siła wyższa prawdopodobnie wkrótce wynagrodzi Ci trudy, jakie otrzymałeś ostatnim czasy. W piątek rano Twój znak zodiaku będzie Tobie sprzyjać, dlatego więc zmień swoje plany na ten czas. ...
więcej i więcej »

stopka