horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 7 stycznia 2019 do dnia 13 stycznia 2019

linia_poziom

Strzelec Twoja brakująca połóweczka Lwa - najlepszy horoskop tygodniowy

Strzelec Twoja brakująca połóweczka Lwa

Interesuj się tym co jesz, posiłki potrafią oddziaływać na nasze zachowanie, toteż zwracaj szczególną uwagę na śliwki, one mogą dać Ci dużo sił witalnych. Dla Strzelca najbliższy czas to okres dającego sie przewidzieć, umiarkowanego zainteresowania ze strony znajomych po których dotychczas nic takiego nie można było oczekiwać. W nadchodzącym tygodniu postaraj się rozmyślnie rozdzielić czas między uczuciami oraz sferą zawodową, a Merkury pomoże uniknąć Ci niepotrzebnych spotkań.

Spotka Strzelca teraz praca nad wsłuchaniem się w to co mówią inni. Aby Wszystko ogarnąć powinno się zdecydować się na emocje. Układy konstelacji oznajmiają, że Strzelcowi w tym czasie nic nie powinno pomóc w zdobyciu dobrego imienia. Spróbuj w tym tygodniu skupić się na zdarzeniach powiązanych z uczuciami. Bądź czujny ponieważ wiele incydentów związanych z twoją rodziną będzie się rozgrywało wokół ciebie. Prawdopodobnie wpływ Saturna na znak Strzelca będzie miał oddziaływanie na twoje szczęście w grach losowych.

Konstelacja Strzelca ciągle będzie w ciekawym układzie z Merkurym co będzie oddziaływać na sprawy intymne. Samotne osoby spod znaku Strzelca w najbliższym tygodniu będą miały sprzyjające okoliczności na poznanie partnera na całe życie. Księżyc pomaga w rozwiązywaniu problemów miłosnych.

Działasz tak nietypowo, że inni nie mogą dotrzymać ci kroku. Niedługo narodzi się w twojej głowie wola zmian i tym razem ma szansę spełnienia, dlatego też najwyższy czas na oczekujące Cię wyzwania. Nie siedź wiecznie przed komputerem, lepiej wybierz się na długą wycieczkę po lesie.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran Drobiazgowość i uporządkowanie osób spod znaku Barana zostaną na końcu tygodnia docenione, co może stać się początkiem z dawna oczekiwanych zwrotów w Twoim życiu. Masz obecnie szansę uzdrowić nie tylko swoje nastawienie, lecz także relacje z przyjaciółmi. ... więcej i więcej »

Byk Jowisz sprzyja w załatwianiu spraw miłosnych. Nie przesiaduj wiecznie przed komputerem, zamiast tego udaj się na krótką wędrówkę do lasu. ... więcej i więcej »

Bliźnięta Bliźniętom przeciętnie będzie dopisywało powodzenie w w sprawach zawodowych, jeśli nie przegapi, trzech najbliższych, nadchodzących dni. Najbliższy tydzień w firmie Bliźniąt, okaże się czasem podejmowania decyzji oraz nauki odpowiedzialności za nie. Opłaci się zatem każdy wybór skrupulatnie przemyśleć. Najbliższy czas będzie dla Bliźniąt wielce pracowitym czasem. Jednak dzięki odpowiedniemu układowi Saturna zdoła rozwiązać wszystkie sprawy. ... więcej i więcej »

Rak Dobrym omenem stanie się odblask światła w samochodzie członka rodziny. Egzaltacja Saturna w znaku Raka która niedawno się wydarzyła już niedługo wpłynie na Twoje życie negatywnym działaniem. ... więcej i więcej »

Lew Nadchodzący tydzień dla Lwa to zaczątek jedynego w swoim rodzaju etapu, jest okazja zatem zacząć pewne sprawy od nowa, korzystając ze zgromadzonej mądrości oraz doświadczeń. W zbliżającym się tygodniu próbuj więcej czasu przesiadywać w domu. W głowie Lwa pojawią się nowe koncepcje finansowe. ... więcej i więcej »

Panna Spodziewaj się przyjemnej wizyty znajomego z zagranicy. Egzaltacja Saturna w znaku Panny która niedługo się wydarzy już za kilka dni da się odczuć mocnym działaniem. ... więcej i więcej »

Waga Dla Wagi ten tydzień będzie okresem niespodziewanego, umiarkowanego zainteresowania ze strony ludzi po których dotychczas niczego takiego nie można było oczekiwać. Zwróć uwagę z kim się spotykasz, szczegółowo przeanalizuj czy to dla Twojej osoby dobre kontakty. ... więcej i więcej »

Skorpion W zbliżającym się okresie próbuj większość czasu przebywać w domu. W myślach Skorpiona pojawią się nowe pomysły zarobkowe. Przestań analizować przeszłość, natomiast dojrzyj przyszłość, oraz podtrzymuj przyjaźnie, bo wkrótce mogą się przydać. ... więcej i więcej »

Strzelec O ile myślisz o własnym biznesie, to teraz jest to doskonały etap na tego typu postanowienia. W najbliższym czasie wykiełkuje w Twoim umyśle wola spotkania i tym razem ma możliwość do pełnej realizacji, dlatego też najwyższy czas na oczekujące Cię przygody. ... więcej i więcej »

Koziorożec Plany będą działy się w szybkim tempie, tak jakby od jakiegoś czasu miało to nastąpić. Zakończ przywoływać przeszłość, natomiast dojrzyj to co teraz, oraz dbaj o stosunki towarzyskie, bo lada dzień mogą być przydatne. ... więcej i więcej »

Wodnik Single spod znaku Wodnika w nadchodzącym okresie będą miały sprzyjające okoliczności na odnalezienie partnera na długie lata. Niedługo przyjdzie w twojej głowie zamiar zmian i tym razem ma szansę realizacji, w związku z tym najwyższy czas zamknąć zakończyć byłe sprawy. ... więcej i więcej »

Ryby Merkury nie pomaga w załatwianiu spraw miłosnych. Jeżeli myślisz o stałym związku, to teraz jest na to idealny etap na wiążące decyzje. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

Nie oczekuj niespodziewanej przygody ze strony członka rodziny dawno nie widzianego w Twoim domu. W najbliższych dniach postaraj się rozsądnie podzielić czas między uczuciami oraz sferą zawodową, a Neptun pomoże uniknąć Ci niepotrzebnych wrażeń. Słońce ułoży się w takim układzie do Saturna że spełnienie planów może okazać się mocno przyspieszone. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

Najbliższy tydzień w firmie Strzelca, stanie się czasem podejmowania decyzji oraz lekcją odpowiedzialności za nie. Warto więc każdy wybór dokładnie przeanalizować . Nadchodzący tydzień będzie dla Strzelca wysoce aktywnym czasem. Jednak dzięki pozytywnemu układowi Urana zdoła rozwikłać wszystkie sprawy. Poczujesz, iż przez pomoc koleżanek nie będzie dla Ciebie spraw niemożliwych do spełnienia. Emocjonalnie najbliższe dni będą czasem dużych szans. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

Materialnie nadchodzące dni będą czasem straconym. Najsłabszym dniem na sprawy urzędowe będzie być może piątek. Piątek to odpowiedni okres do indywidualnych wypraw w czasie których możesz odetchnąć od codzienności. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

Spotka Ciebie teraz praca nad wsłuchaniem się w to co mówią inni. Aby Wszystko zrozumieć powinno się odrzucić uczucia. Słońce ustawi się w takim położeniu do Saturna że spełnienie zamiarów okaże się nieznacznie opóźnione. Egzaltacja Neptuna w znaku Strzelca która niedawno miała miejsce już wkrótce da o sobie znać negatywnym działaniem. ...
więcej i więcej »

stopka