horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 3 grudnia 2018 do dnia 9 grudnia 2018

linia_poziom

Strzelec Twoja brakująca połóweczka Lwa - najlepszy horoskop tygodniowy

Strzelec Twoja brakująca połóweczka Lwa

Wydarzenia będą działy się w łagodnym tempie, tak jakby od dawna na to czekały. Niedługo narodzi się w Tobie chęć przemian i tym razem będzie miała szansę do pełnej realizacji, dlatego też najwyższy czas na oczekujące Cię wyzwania. Jowisz w kombinacji wraz z Marsem będzie odpowiedzialny za to, iż Twoja zręczność fizyczna będzie lepsza aniżeli kondycja psychiczna.

Nawet jeśli ostatnio trapiły Cię przeróżne przypadłości to w nadchodzących dniach dzięki wsparciu nieznanych sił powinieneś oczekiwać polepszenia . Koniec tygodnia to dobry termin do samotnych wypraw podczas których możesz sobie przemyśleć pewne sprawy. W najbliższych dniach spróbuj uczciwie podzielić wolny czas między sferą emocjonalną i sferą zawodową, a Pluton pomoże uniknąć Tobie zbędnych emocji.

Dla Strzelca najbliższy czas będzie okresem niespodziewanego, zwiększonego zainteresowania ze strony ukochanych osób po których dotąd nic takiego nie można było się spodziewać. Jeśli sami się gubimy nie spodziewajmy się od innych zrozumienia. Znaki na niebie pokazują, że Strzelcowi teraz nic nie powinno pomóc w odzyskaniu majątku.

Nadchodzi czas, by zacząć uzewnętrzniać swoje uczucia. Inni widzą nas nie tak jak tego oczekujemy. W bieżącym czasie nie polecane jest wykonywanie trudnych koncepcji, dużo lepiej przeznaczyć wolny czas na odpoczynek. Masz pewną szansę zobaczyć ważny, pasujący element do skomplikowanej mandali którą stanowi twoje życie.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran Ponieważ sami się nie szanujemy nie oczekujmy od pozostałych szacunku. Oczekuj niespodziewanej wizyty członka rodziny z zagranicy. ... więcej i więcej »

Byk Pozytywnym omenem stanie się drobna moneta w szufladzie przyjaciela. Byk ma zwyczaj zabierania innym głosu. Mimo to w niedzielę szczególnie odszukaj znajomych którym możesz pomóc dając im szansę by coś zrobiły samemu. ... więcej i więcej »

Bliźnięta Księżyc ustawi się w takim położeniu względem Wenus że wykonanie postanowień będzie mocno przyspieszone. Już niedługo pojawi się w twojej głowie chęć zmian i tym razem mają możliwość spełnienia, dlatego też najwyższy czas zamknąć zakończyć niegdysiejsze sprawy. ... więcej i więcej »

Rak Dopilnuj by pić inne ilości soków, wbrew przekonaniom napoje w pewnym stopniu wpływają znacząco na Twoją aurę. Człowiek urodzony w tym znaku musi pamiętać, że na pozór małe sprawy które zostawia na później każdego dnia, w piątek okażą się istotne i może już zabraknąć na nie czasu. ... więcej i więcej »

Lew W najbliższym czasie wykiełkuje w twojej głowie wizja zmian i tym razem będzie miała szansę do spełnienia, dlatego też już czas zamknąć zakończyć byłe wydarzenia. Lwu niespodziewane będzie dopisywało szczęście w życiu uczuciowym, jeśli nie prześpi czterech najbliższych, nadchodzących dni. ... więcej i więcej »

Panna Zaprzestań rozpamiętywać minione czasy, a zwróć uwagę na to co teraz, oraz pielęgnuj znajomości, gdyż wkrótce mogą być pomocne. Najlepszym dniem na sprawy rodzinne będzie z dużym prawdopodobieństwem poniedziałek. ... więcej i więcej »

Waga Gwiazdozbiór Wagi nadal będzie w sprzyjającym układzie z Wenus co wpłynie na sprawy codzienne. Nadchodzący tydzień dla Wagi to zaczątek nowego rozdziału, jest okazja zatem zacząć pewne sprawy od nowa, korzystając z nabytej mądrości lub informacji. ... więcej i więcej »

Skorpion Staranność i sumienność osób spod znaku Skorpiona zostaną na końcu tygodnia zauważone, co będzie źródłem od dawna oczekiwanych zwrotów w Twoim życiu. Nie przesiaduj zbyt długo przed laptopem, zamiast tego idź na aktywną wycieczkę do parku. ... więcej i więcej »

Strzelec Dzięki pozytywnemu położeniu Urana nadchodzący tydzień, da Strzelcowi dużo niespodzianek, czyżby podwyżka?.W tym tygodniu Strzelec doświadczy, że przy pomocy rodziny nie ma kwestii niemożliwych. do wykonania. Nadchodzący tydzień w pracy stanie pod znakiem ciężkich biznesowych spotkań. Ale dzięki wpływom Jowisza masz szansę z czasem zakończyć swojecele. Nawet jeśli w ostatnich dniach dosięgły Ciebie różne choroby to teraz dzięki pomocy układu planet możesz oczekiwać polepszenia . ... więcej i więcej »

Koziorożec W nadchodzącym okresie nie jest wskazane wykonywanie trudnych koncepcji, bardziej opłaca się zagospodarować swój wolny termin na rekreację. Egzaltacja Wenus w znaku Koziorożca która niedługo będzie miała miejsce już wkrótce da o sobie znać słabym działaniem. ... więcej i więcej »

Wodnik Wodnikowi nie będzie sprzyjać pomoc żywiołu ziemi. Uczuciowo ten tydzień będzie czasem dużych szans. ... więcej i więcej »

Ryby Układy konstelacji mówią, że Rybie teraz nic nie powinno pomóc w odzyskaniu ukochanego. Rybie przeciętnie będzie dopisywało powodzenie w w sprawach zawodowych, jeśli nie prześpi trzech najbliższych, nadchodzących dni. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

Zwróć uwagę by pić więcej mleka, wbrew przekonaniom płyny w pewnym stopniu oddziaływują w znacznym stopniu na Twój spokój wewnętrzny. Choćby niedawno gnębiły Ciebie nieciekawe choroby to w nadchodzących dniach dzięki ingerencji nieznanych sił powinieneś oczekiwać polepszenia . Przygotuj się szybko na wypoczynek, może będziesz miał kilka godzin żeby zabrać się z rodziną do kina. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

Nawet jeśli w ostatnich dniach trapiły Ciebie przeróżne choroby to w tym tygodniu dzięki ingerencji sprzyjających Ci energii możesz oczekiwać polepszenia . Przestań wspominać przeszłość, a doceń teraźniejszość, oraz dbaj o stosunki towarzyskie, gdyż niebawem mogą być użyteczne. Staranność i uporządkowanie osób spod znaku Strzelca nie zostaną na początku tygodnia zauważone, co może być początkiem od dawna oczekiwanych zmian. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

Zakończ roztrząsać dawne dzieje, natomiast doceń to co teraz, oraz podtrzymuj znajomości, gdyż lada dzień mogą być pomocne. W zbliżającym się czasie nie zalecane jest realizowanie złożonych inicjatyw, lepiej przeznaczyć swój wolny okres na sport. Znaki na niebie oznajmiają, że Strzelcowi obecnie nic nie powinno przeszkodzić w utracie majątku. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

Strzelcowi nie będzie sprzyjać pomoc żywiołu ziemi. Spodziewaj się trudnej zmiany ze strony gościa z innego miasta. W weekend postaraj się sprawiedliwie rozdzielić swój czas pomiędzy uczuciami oraz sferą zawodową, a Jowisz pomoże uniknąć Tobie nieoczekiwanych wrażeń. ...
więcej i więcej »

stopka