horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 15 kwietnia 2019 do dnia 21 kwietnia 2019

linia_poziom

Strzelec Twoja brakująca połóweczka Koziorożca - najlepszy horoskop tygodniowy

Strzelec Twoja brakująca połóweczka Koziorożca

Plany będą działy się w niespodziewanym tempie, tak jakby od jakiegoś czasu na to czekały. Tydzień nie sprzyja zmianom w pracy i niespodziewanym zmianom celów. Przekonasz się, że przez pomoc układu planet nie ma rzeczy niemożliwych do zrealizowania.

Pamiętaj! W weekend będzie ci sprzyjał kolor żółty, oglądaj ubrania innych ludzi pod tym kątem. Astrologiczne obliczenia pokazują, że Strzelcowi obecnie nic nie powinno pomóc w zdobyciu majątku. nadchodzącym okresie, będziesz spokojniejszy niż na co dzień. W środę rozważysz w niedalekiej przyszłości awansować. W piątek sposobne są niewiarygodne oferty zawodowe.

Przyszedł dzień, by zacząć pokazywać swoje przekonania. Inni widzą nas nie tak jak tego chcielibyśmy. Choćby ostatnio gnębiły Ciebie różne choroby to w nadchodzących dniach dzięki wsparciu znajomych możesz oczekiwać polepszenia . Czeka na Strzelca głównie praca nad zrozumieniem to co mówią inni. Żeby chociaż cześć zrozumieć należy oddalić uczucia.

W czwartek po południu układ gwiazd będzie Ci sprzyjać, dlatego też przemyśl swoje plany o tej porze. Osoba urodzona w tym znaku musi pamiętać, że małe sprawy do załatwienia które odkłada codziennie, w piątek okażą się istotne i może już zabraknąć na nie czasu. Gwiazdozbiór Strzelca krótkotrwale będzie w rzadkim ustawieniu z Uranem co wpłynie na życie rodziny.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran Przekonasz się, że dzięki wsparciu układu planet nie będzie rzeczy niemożliwych do spełnienia. O Baranie, możliwe, że o tobie, będzie się dużo mówiło w Twojej miejscowości. ... więcej i więcej »

Byk Uczuciowo najbliższe dni będą czasem straconych nadziei. Ponieważ sami się gubimy oczekujmy od pozostałych przykrości. ... więcej i więcej »

Bliźnięta Pluton nie sprzyja w rozwiązywaniu problemów miłosnych. W sobotę w południe dobra gwiazda będzie Tobie sprzyjać, dlatego więc przemyśl swoje plany na ten dzień. ... więcej i więcej »

Rak W nadchodzącym tygodniu próbuj dużą ilość czasu przesiadywać na siłowni. W głowie Raka pojawią się nowe koncepcje finansowe. Saturn pomaga w rozwiązywaniu problemów osobistych. ... więcej i więcej »

Lew Przygotuj się szybko do weekendu, nie wykluczone, że będziesz miał czas żeby zabrać się ze znajomymi za miasto. Wkrótce narodzi się w Tobie wizja zmian i tym razem ma szansę spełnienia, dlatego też już czas zamknąć zakończyć byłe wydarzenia. ... więcej i więcej »

Panna Działasz tak niestandardowo, że znajomi nie potrafią ci pomóc. Single spod znaku Panny w nadchodzącym okresie będą miały sposobność na odnalezienie drugiej połówki na całe życie. ... więcej i więcej »

Waga Waga ma pod koniec tego tygodnia słuchać starannie partnerów. To od nich zależy czy nadchodzący czas będzie dla Wagi sprzyjający do podjęcia kroków w sprawach uczuciowych. Emocjonalnie bieżący tydzień będzie czasem szybkiego rozwoju. ... więcej i więcej »

Skorpion Niebawem będzie miała miejsce krótka podróż, dzięki której dowiesz się, iż Twoja krytyka osób będzie niesprawiedliwa. Astrologiczne obliczenia mówią, że Skorpionowi obecnie nic nie powinno przeszkodzić w odzyskaniu szacunku. ... więcej i więcej »

Strzelec Masz sporą szansę odszukać jeden, brakujący kawałek do pięknej układanki którą jest twoja rodzina. Zanotuj sobie by do czwartku zakończyć wszelkie istotne kwestie. Siła wyższa przypuszczalnie niedługo wynagrodzi Tobie trudy, jakie doznałeś w ostatnim czasie. ... więcej i więcej »

Koziorożec Masz minimalną nadzieję zobaczyć ważny, poszukiwany element do skomplikowanej układanki którą stanowi twoje życie. Przyszły tydzień dla Koziorożca to zaczątek unikalnego okresu, można zatem zacząć pewne sprawy od nowa, czerpiąc z posiadanej wiedzy i informacji. ... więcej i więcej »

Wodnik Gwiazdozbiór Wodnika krótkotrwale będzie w ciekawym ustawieniu z Jowiszem co będzie oddziaływać na życie intymne. Niedługo przydarzy Ci się długa podróż, podczas której zrozumiesz, że Twoja krytyka osób jest niesprawiedliwa. ... więcej i więcej »

Ryby Piątek to dobry termin do samotnych spacerów w trakcie których możesz odpocząć. Tydzień sprzyja zakupom oraz małym modyfikacjom planów. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

Pozycja centralna Marsa w znaku Strzelca która niedługo będzie miała miejsce już za kilka dni da się odczuć pozytywnym działaniem. Skończ analizować minione czasy, a doceń to co teraz, i dbaj o stosunki towarzyskie, gdyż wkrótce mogą być pomocne. W przyszłym tygodniu przydarzy Ci się fizyczna wędrówka, na której zdasz sobie sprawę, iż Twoja krytyka ludzi będzie niepoprawna. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

Działasz tak nietypowo, że znajomi nie potrafią za Tobą nadążyć. Spotka Strzelca głównie praca nad wsłuchaniem się w bliskich. Aby Wszystko zrozumieć powinno się zaangażować uczucia. Nadszedł czas, żeby zacząć aktywnie wyrażać swoje emocje. Członkowie rodziny postrzegają nas nie tak jak sobie to wyobrażamy. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

Uważaj by pić nieco mniej kawy, to zadziwiające, ale napoje czasami działają niematerialnie na Twoje samopoczucie. Oczekuje na Ciebie głównie praca nad wsłuchaniem się w to co mówią inni. Aby chociaż cześć pojąć należy zdecydować się na dotychczasowe przekonania. O Strzelcu, być może o tobie, będzie się dużo plotkowało w Twojej miejscowości. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

Nadchodzący tydzień dla Strzelca to zaczątek niepowtarzalnego rozdziału, jest okazja więc zacząć wszystko od nowa, korzystając z nabytej mądrości oraz doświadczeń. W poniedziałek po południu układ gwiazd nie będzie Tobie sprzyjać, w związku z tym dopasuj swoje działania na ten czas. Spróbuj w najbliższym czasie skupić się na zdarzeniach powiązanych ze swoim życiem zawodowym. Musisz być uważny ponieważ wiele spraw powiązanych z pracą będzie się toczyło wokół ciebie. Najprawdopodobniej wpływ Marsa na znak Strzelca będzie miał oddziaływanie na twoją pracę. ...
więcej i więcej »

stopka