horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 11 marca 2019 do dnia 17 marca 2019

linia_poziom

Strzelec Twoja brakująca połóweczka Koziorożca - najlepszy horoskop tygodniowy

Strzelec Twoja brakująca połóweczka Koziorożca

W tym tygodniu naucz się rozsądnie rozdzielić czas pomiędzy uczuciami oraz sferą zawodową, a Pluton pomoże uniknąć Ci nieoczekiwanych emocji. O Strzelcu, być może o tobie, będzie się sporo plotkowało w Twojej miejscowości. zbliżającym się czasie tygodniu, będziesz uważniejszy niż zwykle. czwartek zastanowisz się jak szybko awansować. W piątek prawdopodobne są ciekawe propozycje spotkania.

Wzajemne wpływanie na siebie planety Jowisz i Merkury oznacza zmniejszone nadzieje na sukces. Przychodzi okres, żeby rozpocząć spokojniej uzewnętrzniać swoje myśli. Inni widzą nas nie tak jak tego oczekujemy. Nie oczekuj niemiłej wizyty członka rodziny dawno nie widzianego w Twoim domu.

W poniedziałek znajomy zepsuje Tobie plany, ale do soboty, pod warunkiem, że będziesz pamiętać o innych, wszytko prawdopodobnie powinno wrócić do normy. Drobiazgowość i pedantyzm ludzi spod znaku Strzelca nie zostaną na końcu tygodnia docenione, co może być źródłem dawno spodziewanych zmian. Pamiętaj! Przez cały tydzień będzie ci sprzyjał kolor biały, oglądaj świat dookoła na obecność tego koloru.

W sobotę wieczorem szczęście będzie Tobie sprzyjać, dlatego więc przemyśl swoje plany o tej porze. Przygotuj się starannie na wypoczynek, nie wykluczone, że znajdziesz kilka godzin żeby zabrać się ze znajomymi do kina. W przyszłym tygodniu nie polecane jest wykonywanie skomplikowanych koncepcji, bardziej opłaca się zagospodarować swój wolny okres na wypoczynek.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran Masz właśnie perspektywę uzdrowić nie tylko swoje nastawienie, ale także relacje z przyjaciółmi. Baran ma zwyczaj nie dopuszczania innych do głosu. Mimo to w piątek chociaż raz znajdź znajomych którym możesz pomóc oddając im szansę aby coś powiedziały. ... więcej i więcej »

Byk Zastanawiasz się tak długo, że inni nie mogą dotrzymać ci kroku. O ile myślisz o nowej pracy, obecnie jest to doskonały okres na takie decyzje. ... więcej i więcej »

Bliźnięta Bliźnięta mają nawyk nie dopuszczania innych do głosu. Dlatego też w czwartek wyjątkowo znajdź ludzi którym możesz pomóc dając im czas aby coś powiedziały. Konstelacja Bliźniąt krótkotrwale będzie w sprzyjającym układzie z Wenus co wpłynie na sprawy rodziny. ... więcej i więcej »

Rak nadchodzącym okresie, staniesz się łagodniejszy niż zwykle. czwartek rozważysz niebawem awansować. W piątek możliwe są interesujące propozycje zawodowe. Nadszedł czas, żeby rozpocząć wyrażać swoje emocje. Bliscy widzą nas nie tak jak tego oczekujemy. ... więcej i więcej »

Lew Lwu nie będzie sprzyjać wsparcie żywiołu ziemi. O Lwie, być może o tobie, będzie się sporo plotkowało przez Internet. ... więcej i więcej »

Panna Pamiętaj by do piątku zakończyć wszelkie istotne sprawy. Siła wyższa być może niedługo wynagrodzi Tobie smutki, które otrzymałeś w poprzednim tygodniu. Najlepszym dniem na sprawy zawodowe będzie z dużym prawdopodobieństwem czwartek. ... więcej i więcej »

Waga W poniedziałek nieznajomy zepsuje Tobie humor, ale do piątku, pod warunkiem, że będziesz pamiętać o innych, wszytko zapewne wróci do normy. Ten tydzień dla Wagi to start niepowtarzalnego okresu, powinno się więc rozpocząć wszystko od nowa, czerpiąc z posiadanej wiedzy i doświadczeń. ... więcej i więcej »

Skorpion Masz minimalną szansę odszukać pewien, pasujący kawałek do ciekawej mandali którą jest twoja rodzina. O ile fantazjujesz o własnym biznesie, to jest na to świetny okres na takie decyzje. ... więcej i więcej »

Strzelec Księżyc sprzyja odnawianiu kontaktów osobistych. Zakończ rozpamiętywać to co było, natomiast zwróć uwagę na teraźniejszość, i dbaj o układy, ponieważ lada dzień mogą być użyteczne. ... więcej i więcej »

Koziorożec Mars, który zazwyczaj dostarcza dobrą passę Koziorożcowi, w nadchodzącym tygodniu nie będzie tak wspaniałomyślny, czeka Cię duże rozczarowanie. Wkrótce narodzi się w Tobie wola spotkania i tym razem ma szansę realizacji, dlatego też najwyższy czas na nowe zakupy. ... więcej i więcej »

Wodnik Liczba na która musisz uważać w czasie tego tygodnia to 18. Masz teraz szansę wzmocnić nie tylko własne samopoczucie, lecz też relacje z przyjaciółmi. ... więcej i więcej »

Ryby zbliżającym się czasie okresie, staniesz się twardszy niż zwykle. czwartek zastanowisz się wkrótce awansować. W sobotę sposobne są niewiarygodne oferty zawodowe. Przekonasz się, że przez pomoc najbliższych nie mają dla Ciebie rzeczy niemożliwych do zrealizowania. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

W piątek w południe Twój znak zodiaku nie będzie Ci sprzyjać, w związku z tym zmień swoje plany w tym czasie. Wenus, który zazwyczaj przynosi szczęście Strzelcowi, w najbliższym czasie nie zamierza być tak szczodry, czeka Ciebie spore rozgoryczenie. Rozmyślasz się tak niestandardowo, że inni nie mogą ci pomóc. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

Dla Strzelca ten tydzień to okres spodziewanego, zwiększonego zainteresowania ze strony ukochanych osób po których dotąd niczego takiego nie można było oczekiwać. Już niedługo pojawi się w Twoim umyśle wizja spotkania i tym razem będzie miała możliwość realizacji, dlatego też najwyższy czas na oczekujące Cię wyzwania. Niedługo pojawi się w Twoim umyśle wizja zmian i tym razem ma możliwość spełnienia, dlatego też najwyższy czas zamknąć zakończyć dawne wydarzenia. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

Przychodzi okres, by rozpocząć inaczej wyrażać własne myśli. Bliscy postrzegają nas nie tak jak sobie to wyobrażamy. Tydzień sprzyja wyjazdom i niespodziewanym modyfikacjom planów. Nie spędzaj czasu do późna przed ekranem komputera, lepiej idź na szybką wędrówkę nad wodę. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

Nie spędzaj czasu do późna przed komputerem, lepiej udaj się na długą wędrówkę po parku. Zacznij zauważać z kim się spotykasz, szczegółowo rozważ czy to dla Twojej osoby odpowiednie relacje. Staraj się pić inne ilości wina, pamiętając że, napoje zasadniczo wpływają niematerialnie na Twój organizm. ...
więcej i więcej »

stopka