horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 11 lutego 2019 do dnia 17 lutego 2019

linia_poziom

Strzelec Twoja brakująca połóweczka Koziorożca - najlepszy horoskop tygodniowy

Strzelec Twoja brakująca połóweczka Koziorożca

Strzelec ma pod koniec tego tygodnia słuchać bardzo starannie swoich współlokatorów. To od nich zależy czy nadchodzący czas będzie dla Strzelca korzystny do podjęcia kroków w sprawach dawno zapomnianych. Masz pewną nadzieję zobaczyć pewien, poszukiwany element do skomplikowanej układanki którą stanowi twój własny świat. W nadchodzącym okresie postaraj się dużą ilość czasu spędzać na ćwiczeniach. W głowie Strzelca pojawią się nowe pomysły zarobkowe.

Tydzień w firmie Strzelca, stanie się czasem podejmowania istotnych decyzji oraz nauki odpowiedzialności za nie. Opłaci się przeto każdy wybór skrupulatnie rozpatrzeć. Najbliższy tydzień okaże się dla Strzelca wielce aktywnym czasem. Jednak dzięki pozytywnemu układowi Urana zdoła rozwiązać wszystkie formalności. Szczęśliwa liczba w tym tygodniu to 7 0. Osoba urodzona pod tym znakiem musi pamiętać, że na pozór nie istotne drobiazgi które odkłada każdego dnia, z końcem tygodnia dadzą znać o sobie i może już zabraknąć na nie czasu.

Zwracaj uwagę z kim się zadajesz i dokładnie przeanalizuj czy to dla Ciebie dobre kontakty. Tydzień nie sprzyja szukaniu miłosci oraz małym zmianom celów. Znajoma kobieta w najbliższym okresie czasu zwróci się do Ciebie o kredyt, jeżeli nie chcesz zaprzepaścić znajomości pomóż tej osobie.

Słońce ustawi się w takim układzie do Marsa że spełnienie planów będzie bardzo utrudnione. Niedługo zaistnieje w Tobie chęć spotkania i tym razem będzie miała szansę do pełnej realizacji, dlatego też już czas na ciekawe znajomości. Pamiętaj! W weekend będzie ci przypominał o sobie kolor czerwony, oglądaj ubrania innych ludzi pod tym kątem.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran Saturn w układzie z Marsem sprawi, iż Twoja zręczność fizyczna będzie lepsza niż kondycja psychiczna. Ponieważ sami się nie szanujemy nie spodziewajmy się od znajomych zrozumienia. ... więcej i więcej »

Byk Niedługo pojawi się w Tobie zamiar zmian i tym razem będzie miała szansę realizacji, dlatego też już czas zamknąć zakończyć niegdysiejsze sprawy. Nie spędzaj czasu godzinami przed laptopem, zamiast tego udaj się na aktywną wycieczkę nad wodę. ... więcej i więcej »

Bliźnięta Dokładność i sumienność osób spod znaku Bliźniąt zostaną z początkiem tygodnia zauważone, co stanie się przyczyną dawno zapowiadanych roszad. W zbliżającym się tygodniu nie polecane jest realizowanie trudnych projektów, bardziej opłaca się zagospodarować wolny czas na sport. ... więcej i więcej »

Rak Rakowi nie będzie sprzyjać pomoc żywiołu ziemi. Zwróć uwagę z kim się zadajesz, szczegółowo zastanów się czy to dla Ciebie odpowiednie kontakty. ... więcej i więcej »

Lew Księżyc ułoży się w takim położeniu do Marsa że zrealizowanie zamiarów może okazać się nieznacznie przyspieszone. Pamiętaj! Od środy do piątku będzie ci sprzyjał kolor pomarańczowy, oglądaj świat dookoła na obecność tego koloru. ... więcej i więcej »

Panna Zastanawiasz się tak niestandardowo, że znajomi nie umieją za Tobą nadążyć. Już wkrótce odbędzie się ważna podróż, dzięki której zrozumiesz, iż Twoja ocena osób jest słuszna. ... więcej i więcej »

Waga Spotka Wagę przede wszystkim praca nad wsłuchaniem się w siebie. Aby sporo zrozumieć powinno się oddalić chłodne kalkulacje. Ważna kobieta w nadchodzącym okresie zwróci się do Ciebie o wsparcie, jeśli nie chcesz utracić więzi odmów tej osobie. ... więcej i więcej »

Skorpion Osoby nie będące w związku spod znaku Skorpiona w najbliższym czasie będą miały szansę na odszukanie partnera na zawsze. Dokładność i uporządkowanie ludzi spod znaku Skorpiona zostaną na końcu tygodnia docenione, co stanie się źródłem z dawna oczekiwanych zmian. ... więcej i więcej »

Strzelec Księżyc ustawi się w takim położeniu w stosunku do Wenus że wykonanie planów może okazać się utrudnione. O Strzelcu, raczej nie o tobie, będzie się dużo plotkowało w Twojej okolicy. ... więcej i więcej »

Koziorożec O Koziorożcu, możliwe, że o tobie, będzie się sporo mówiło przez Internet. W najbliższym czasie wykiełkuje w twojej głowie zamiar zmian i tym razem ma możliwość do pełnej realizacji, w związku z tym najwyższy czas zamknąć zakończyć byłe wydarzenia. ... więcej i więcej »

Wodnik Interesuj się tym co spożywasz, jedzenie potrafi działać na nasze samopoczucie, toteż zwracaj przez najbliższe dni uwagę na poziomki, ponieważ mogą dać Ci dużo sił witalnych. Saturn w koniunkcji z Marsem sprawi, że Twoja sprawność fizyczna będzie dużo lepsza aniżeli sprawność umysłowa. ... więcej i więcej »

Ryby Plany będą przebiegać w niespodziewanym tempie, tak jakby od dawna miało to nastąpić. W zbliżającym się czasie nie zalecane jest realizowanie złożonych koncepcji, dużo lepiej przeznaczyć wolny termin na odpoczynek. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

Masz sporą szansę odszukać pewien, pasujący element do ciekawej konstrukcji którą jest twoje życie. Spodziewaj się miłej niespodzianki od znajomego z zagranicy. Strzelec ma pod koniec tego tygodnia obserwować bardzo starannie ludzi z którymi pracuje. To od nich zależy czy nadchodzące dni będą dla Strzelca sprzyjający do podjęcia decyzji w sprawach życiowych. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

Człowiek urodzony pod tym znakiem musi pamiętać, że na pozór nie istotne sprawy do załatwienia które zostawia na później każdego dnia, w piątek przypomną o sobie i zabraknie już na nie czasu. O ile myślisz o nowej pracy, obecnie jest to znakomity okres na takowe wyzwania. Pozycja centralna Neptuna w znaku Strzelca która niedługo będzie miała miejsce już za kilka dni da o sobie znać słabym oddziaływaniem. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

W zbliżającym się czasie nie zalecane jest rozpoczynanie trudnych inicjatyw, bardziej opłaca się zagospodarować swój wolny termin na podróże. Jeżeli fantazjujesz o nowej pracy, to jest to wspaniały czas na wiążące postanowienia. Już niedługo pojawi się w Twoim umyśle wizja zmian i tym razem ma możliwość do pełnej realizacji, dlatego też najwyższy czas zamknąć zakończyć niegdysiejsze wydarzenia. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

Emocjonalnie bieżący tydzień będzie czasem na zmiany. O Strzelcu, być może o tobie, będzie się sporo mówiło w Twojej okolicy. Niebawem czeka Cię umysłowa podróż, dzięki której pojmiesz, że Twoja ocena ludzi będzie niepoprawna. ...
więcej i więcej »

stopka