horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 7 stycznia 2019 do dnia 13 stycznia 2019

linia_poziom

Strzelec Twoja brakująca połóweczka Koziorożca - najlepszy horoskop tygodniowy

Strzelec Twoja brakująca połóweczka Koziorożca

Masz właśnie sposobność podreperować nie jedynie swoje nastawienie, ale także więzi z przyjaciółmi. Doświadczysz, iż dzięki wsparciu kolegów nie ma dla Ciebie spraw niemożliwych do zrealizowania. Astrologiczne obliczenia pokazują, że Strzelcowi w tym czasie nic nie powinno przeszkodzić w utracie dobrego imienia.

Dzięki odpowiedniemu położeniu Jowisza nadchodzący tydzień, da Strzelcowi dużo atrakcji, czyżby awans?.W tym tygodniu Strzelec poczuje, że z pomocą przyjaciół nie ma kwestii niemożliwych. do urzeczywistnienia. Zbliżający się okres w pracy stanie pod znakiem ważnych służbowych kontaktów. Lecz dzięki oddziaływaniom Jowisza masz szansę na czas ukończyć swojecele. Masz małą szansę znaleźć pojedynczy, poszukiwany kawałek do skomplikowanej układanki którą stanowi twoja rodzina. Oczekuje na Ciebie teraz praca nad zrozumieniem siebie. Żeby Wszystko pojąć powinno się zdecydować się na dotychczasowe przekonania.

Słońce ułoży się w takim układzie względem Marsa że zrealizowanie postanowień może okazać się mocno ułatwione. Drobiazgowość i sumienność ludzi spod znaku Strzelca zostaną na początku tygodnia dostrzeżone, co może stać się źródłem od dawna oczekiwanych roszad. Egzaltacja Marsa w znaku Strzelca która niedługo się wydarzy już niedługo da się odczuć negatywnym działaniem.

Najbliższy czas w pracy Strzelca, stanie się okresem podejmowania i lekcją odpowiedzialności za nie. Godzi się zatem każdy wybór dokładnie przeanalizować .Tydzień będzie dla Strzelca wybitnie pracowitym okresem Jednak dzięki pozytywnemu ułożeniu Urana zdoła rozstrzygnąć wszystkie formalności. Przyszły tydzień dla Strzelca to zaczątek unikalnego rozdziału, powinno się zatem rozpocząć wszystko od nowa, korzystając z posiadanej mądrości oraz informacji. Możesz spodziewać się przyjemnej zmiany ze strony członka rodziny z zagranicy.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran Drobiazgowość i uporządkowanie osób spod znaku Barana zostaną na końcu tygodnia docenione, co może stać się początkiem z dawna oczekiwanych zwrotów w Twoim życiu. Masz obecnie szansę uzdrowić nie tylko swoje nastawienie, lecz także relacje z przyjaciółmi. ... więcej i więcej »

Byk Jowisz sprzyja w załatwianiu spraw miłosnych. Nie przesiaduj wiecznie przed komputerem, zamiast tego udaj się na krótką wędrówkę do lasu. ... więcej i więcej »

Bliźnięta Bliźniętom przeciętnie będzie dopisywało powodzenie w w sprawach zawodowych, jeśli nie przegapi, trzech najbliższych, nadchodzących dni. Najbliższy tydzień w firmie Bliźniąt, okaże się czasem podejmowania decyzji oraz nauki odpowiedzialności za nie. Opłaci się zatem każdy wybór skrupulatnie przemyśleć. Najbliższy czas będzie dla Bliźniąt wielce pracowitym czasem. Jednak dzięki odpowiedniemu układowi Saturna zdoła rozwiązać wszystkie sprawy. ... więcej i więcej »

Rak Dobrym omenem stanie się odblask światła w samochodzie członka rodziny. Egzaltacja Saturna w znaku Raka która niedawno się wydarzyła już niedługo wpłynie na Twoje życie negatywnym działaniem. ... więcej i więcej »

Lew Nadchodzący tydzień dla Lwa to zaczątek jedynego w swoim rodzaju etapu, jest okazja zatem zacząć pewne sprawy od nowa, korzystając ze zgromadzonej mądrości oraz doświadczeń. W zbliżającym się tygodniu próbuj więcej czasu przesiadywać w domu. W głowie Lwa pojawią się nowe koncepcje finansowe. ... więcej i więcej »

Panna Spodziewaj się przyjemnej wizyty znajomego z zagranicy. Egzaltacja Saturna w znaku Panny która niedługo się wydarzy już za kilka dni da się odczuć mocnym działaniem. ... więcej i więcej »

Waga Dla Wagi ten tydzień będzie okresem niespodziewanego, umiarkowanego zainteresowania ze strony ludzi po których dotychczas niczego takiego nie można było oczekiwać. Zwróć uwagę z kim się spotykasz, szczegółowo przeanalizuj czy to dla Twojej osoby dobre kontakty. ... więcej i więcej »

Skorpion W zbliżającym się okresie próbuj większość czasu przebywać w domu. W myślach Skorpiona pojawią się nowe pomysły zarobkowe. Przestań analizować przeszłość, natomiast dojrzyj przyszłość, oraz podtrzymuj przyjaźnie, bo wkrótce mogą się przydać. ... więcej i więcej »

Strzelec O ile myślisz o własnym biznesie, to teraz jest to doskonały etap na tego typu postanowienia. W najbliższym czasie wykiełkuje w Twoim umyśle wola spotkania i tym razem ma możliwość do pełnej realizacji, dlatego też najwyższy czas na oczekujące Cię przygody. ... więcej i więcej »

Koziorożec Plany będą działy się w szybkim tempie, tak jakby od jakiegoś czasu miało to nastąpić. Zakończ przywoływać przeszłość, natomiast dojrzyj to co teraz, oraz dbaj o stosunki towarzyskie, bo lada dzień mogą być przydatne. ... więcej i więcej »

Wodnik Single spod znaku Wodnika w nadchodzącym okresie będą miały sprzyjające okoliczności na odnalezienie partnera na długie lata. Niedługo przyjdzie w twojej głowie zamiar zmian i tym razem ma szansę realizacji, w związku z tym najwyższy czas zamknąć zakończyć byłe sprawy. ... więcej i więcej »

Ryby Merkury nie pomaga w załatwianiu spraw miłosnych. Jeżeli myślisz o stałym związku, to teraz jest na to idealny etap na wiążące decyzje. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

Saturn nie pomaga w załatwianiu spraw miłosnych. Na weekend naucz się rozmyślnie podzielić wolny czas między sferą emocjonalną i sferą zawodową, a Pluton pomoże uniknąć Ci niepotrzebnych zdarzeń. Nie siedź wiecznie przed komputerem, lepiej udaj się na aktywną wycieczkę do parku. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

Plany będą przebiegać w gwałtownym tempie, jakby od jakiegoś czasu do tego się przymierzały. Choćby ostatnimi czasy gnębiły Ciebie różne przypadłości to w nadchodzących dniach dzięki ingerencji sprzyjających Ci energii możesz liczyć na poprawę. Staranność i uporządkowanie osób spod znaku Strzelca zostaną na początku tygodnia docenione, co będzie początkiem od dawna spodziewanych zwrotów w Twoim życiu. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

Już niedługo narodzi się w Tobie wizja zmian i tym razem ma możliwość realizacji, w związku z tym już czas zamknąć zakończyć dawne wydarzenia. Wkrótce zaistnieje w twojej głowie wizja spotkania i tym razem ma możliwość do spełnienia, w związku z tym najwyższy czas na oczekujące Cię wyzwania. Dzięki odpowiedniemu układowi Marsa nadchodzący tydzień, da Strzelcowi dużo niespodzianek, czyżby podwyżka?.W nadchodzących dniach Strzelec poczuje, iż przy pomocy przyjaciół nie ma kwestii niemożliwych. do wykonania. Nadchodzący tydzień w pracy będzie upływał pod znakiem ciężkich biznesowych kontaktów. Jednak dzięki oddziaływaniom Jowisza będziesz miał szansę pomyślnie zakończyć swoje projekty. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

Ważna koleżanka w najbliższym okresie zwróci się do Ciebie o pomoc, jeśli nie chcesz stracić znajomości pomóż jej. Mars, który częstokroć przynosi dobrą passę Strzelcowi, w zbliżającym się czasie nie będzie tak dobry, czeka Ciebie wielkie rozgoryczenie. Saturn w kombinacji z Plutonem spowoduje, że Twoja zręczność fizyczna będzie lepsza aniżeli samopoczucie psychiczne. ...
więcej i więcej »

stopka