horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 3 grudnia 2018 do dnia 9 grudnia 2018

linia_poziom

Strzelec Twoja brakująca połóweczka Koziorożca - najlepszy horoskop tygodniowy

Strzelec Twoja brakująca połóweczka Koziorożca

Działasz tak niestandardowo, że pozostali nie umieją cię zrozumieć. Masz właśnie możliwość wzmocnić nie jedynie własne wnętrze, ale także znajomości z przyjaciółmi. W nadchodzącym okresie próbuj większość czasu spędzać na siłowni. W głowie Strzelca narodzą się nowe pomysły zarobkowe.

Najbliższy czas w firmie Strzelca, okaże się okresem podejmowania decyzji oraz lekcją odpowiedzialności za nie. Należy przeto każdorazowy wybór dobrze rozpatrzeć. Najbliższy czas będzie dla Strzelca wielce aktywnym czasem. Ale dzięki odpowiedniemu ułożeniu Urana będzie w stanie wyjaśnić wszystkie formalności. Ważna persona w nadchodzącym okresie poprosi Ciebie o kredyt, jeżeli nie chcesz zaprzepaścić tej znajomości odmów jej. Single spod znaku Strzelca w najbliższym tygodniu będą miały sposobność na poznanie drugiej połówki na dobre i na złe.

Niebawem odbędzie się długa wędrówka, podczas której pojmiesz, że Twoja krytyka osób jest niepoprawna. Spróbuj w najbliższych dniach skoncentrować się na sprawach związanych ze swoim życiem zawodowym. Musisz być czujny gdyż sporo spraw związanych z twoją rodziną będzie się rozgrywało blisko ciebie. Najprawdopodobniej wpływ Jowisza na znak Strzelca będzie miał oddziaływanie na twoją pracę. Przyszedł czas, żeby rozpocząć inaczej pokazywać własne emocje. Członkowie rodziny postrzegają nas nie tak jak tego oczekujemy.

Zwracaj uwagę z kim się spotykasz, uważnie zastanów się czy to dla Ciebie odpowiednie kontakty. W czwartek po południu dobra gwiazda nie będzie Tobie sprzyjać, w związku z tym przemyśl swoje plany w tym dniu. Plany będą działy się w spodziewanym czasie, jakby od jakiegoś czasu do tego się przymierzały.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran Ponieważ sami się nie szanujemy nie oczekujmy od pozostałych szacunku. Oczekuj niespodziewanej wizyty członka rodziny z zagranicy. ... więcej i więcej »

Byk Pozytywnym omenem stanie się drobna moneta w szufladzie przyjaciela. Byk ma zwyczaj zabierania innym głosu. Mimo to w niedzielę szczególnie odszukaj znajomych którym możesz pomóc dając im szansę by coś zrobiły samemu. ... więcej i więcej »

Bliźnięta Księżyc ustawi się w takim położeniu względem Wenus że wykonanie postanowień będzie mocno przyspieszone. Już niedługo pojawi się w twojej głowie chęć zmian i tym razem mają możliwość spełnienia, dlatego też najwyższy czas zamknąć zakończyć niegdysiejsze sprawy. ... więcej i więcej »

Rak Dopilnuj by pić inne ilości soków, wbrew przekonaniom napoje w pewnym stopniu wpływają znacząco na Twoją aurę. Człowiek urodzony w tym znaku musi pamiętać, że na pozór małe sprawy które zostawia na później każdego dnia, w piątek okażą się istotne i może już zabraknąć na nie czasu. ... więcej i więcej »

Lew W najbliższym czasie wykiełkuje w twojej głowie wizja zmian i tym razem będzie miała szansę do spełnienia, dlatego też już czas zamknąć zakończyć byłe wydarzenia. Lwu niespodziewane będzie dopisywało szczęście w życiu uczuciowym, jeśli nie prześpi czterech najbliższych, nadchodzących dni. ... więcej i więcej »

Panna Zaprzestań rozpamiętywać minione czasy, a zwróć uwagę na to co teraz, oraz pielęgnuj znajomości, gdyż wkrótce mogą być pomocne. Najlepszym dniem na sprawy rodzinne będzie z dużym prawdopodobieństwem poniedziałek. ... więcej i więcej »

Waga Gwiazdozbiór Wagi nadal będzie w sprzyjającym układzie z Wenus co wpłynie na sprawy codzienne. Nadchodzący tydzień dla Wagi to zaczątek nowego rozdziału, jest okazja zatem zacząć pewne sprawy od nowa, korzystając z nabytej mądrości lub informacji. ... więcej i więcej »

Skorpion Staranność i sumienność osób spod znaku Skorpiona zostaną na końcu tygodnia zauważone, co będzie źródłem od dawna oczekiwanych zwrotów w Twoim życiu. Nie przesiaduj zbyt długo przed laptopem, zamiast tego idź na aktywną wycieczkę do parku. ... więcej i więcej »

Strzelec Dzięki pozytywnemu położeniu Urana nadchodzący tydzień, da Strzelcowi dużo niespodzianek, czyżby podwyżka?.W tym tygodniu Strzelec doświadczy, że przy pomocy rodziny nie ma kwestii niemożliwych. do wykonania. Nadchodzący tydzień w pracy stanie pod znakiem ciężkich biznesowych spotkań. Ale dzięki wpływom Jowisza masz szansę z czasem zakończyć swojecele. Nawet jeśli w ostatnich dniach dosięgły Ciebie różne choroby to teraz dzięki pomocy układu planet możesz oczekiwać polepszenia . ... więcej i więcej »

Koziorożec W nadchodzącym okresie nie jest wskazane wykonywanie trudnych koncepcji, bardziej opłaca się zagospodarować swój wolny termin na rekreację. Egzaltacja Wenus w znaku Koziorożca która niedługo będzie miała miejsce już wkrótce da o sobie znać słabym działaniem. ... więcej i więcej »

Wodnik Wodnikowi nie będzie sprzyjać pomoc żywiołu ziemi. Uczuciowo ten tydzień będzie czasem dużych szans. ... więcej i więcej »

Ryby Układy konstelacji mówią, że Rybie teraz nic nie powinno pomóc w odzyskaniu ukochanego. Rybie przeciętnie będzie dopisywało powodzenie w w sprawach zawodowych, jeśli nie prześpi trzech najbliższych, nadchodzących dni. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

Oczekuje na Ciebie przede wszystkim praca nad zrozumieniem siebie. Aby chociaż cześć pojąć powinno się zaangażować uczucia. Człowiek urodzony w tym znaku musi pamiętać, że małe drobiazgi które odkłada codziennie, z końcem tygodnia dadzą znać o sobie i może już zabraknąć na nie czasu. Spróbuj w najbliższym czasie skoncentrować się na kwestiach powiązanych ze swoją pracą. Bądź uważny gdyż dużo spraw związanych z pracą będzie się toczyło wokół ciebie. Najprawdopodobniej wpływ Jowisza na znak Strzelca będzie miał oddziaływanie na twoje szczęście w grach losowych. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

W bieżącym okresie nie polecane jest wykonywanie złożonych inicjatyw, dużo lepiej zagospodarować swój wolny czas na sport. Na weekend naucz się rozsądnie dzielić wolny czas pomiędzy uczuciami i sferą zawodową, a Jowisz pomoże uniknąć Ci nieoczekiwanych spotkań. Wzajemne działanie na Strzelca planety Jowisz oraz Uran zapowiada zwiększone nadzieje na sukces. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

Najlepszym dniem na sprawy finansowe będzie niewątpliwie wtorek. Saturn w kombinacji wraz z Plutonem sprawi, iż Twoja zręczność fizyczna będzie dużo lepsza niż samopoczucie psychiczne. Strzelec ma pod koniec tego tygodnia słuchać uważnie innych. To od nich zależy czy nadchodzące dni będą dla Strzelca korzystny do podjęcia kroków w sprawach finansowych. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

Osoba urodzona pod tym znakiem musi pamiętać, że mało znaczące drobiazgi które zostawia na później każdego dnia, w sobotę okażą się istotne i może już zabraknąć na nie czasu. Strzelec ma w tym tygodniu słuchać bardzo starannie partnerów. To od nich zależy czy nadchodzące dni będą dla Strzelca sprzyjający do podjęcia decyzji w sprawach finansowych. Tydzień nie sprzyja zmianom w życiu i małym zmianom celów. ...
więcej i więcej »

stopka