horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 15 kwietnia 2019 do dnia 21 kwietnia 2019

linia_poziom

Strzelec Twoja brakująca połóweczka Byka - najlepszy horoskop tygodniowy

Strzelec Twoja brakująca połóweczka Byka

W zbliżającym się tygodniu nie jest wskazane realizowanie skomplikowanych przedsięwzięć, bardziej opłaca się zagospodarować swój wolny okres na odpoczynek. Astrologiczne obliczenia mówią, że Strzelcowi teraz nic nie powinno przeszkodzić w zdobyciu pieniędzy. Sobota to odpowiedni termin do indywidualnych wypraw w czasie których możesz sobie przemyśleć pewne sprawy.

Nadszedł dzień, by zacząć pokazywać swoje myśli. Pozostali widzą nas nie tak jak tego chcielibyśmy. Poczujesz, że przez pomoc koleżanek nie ma dla Ciebie spraw niemożliwych do zrealizowania. W zbliżającym się tygodniu próbuj większość czasu przesiadywać na siłowni. W umyśle Strzelca narodzą się świeże koncepcje zarobkowe.

Nie oczekuj niemiłej zmiany ze strony gościa z zagranicy. O Strzelcu, raczej nie o tobie, będzie się sporo plotkowało przez Internet. Działasz tak niestandardowo, że pozostali nie mogą ci pomóc.

W najbliższych dniach postaraj się rozsądnie dzielić swój wolny czas pomiędzy sferą emocjonalną oraz sferą zawodową, a Pluton pomoże uniknąć Ci niepotrzebnych spotkań. Tydzień w pracy Strzelca, okaże się porą podejmowania ważnych decyzji oraz nauki odpowiedzialności za nie. Należy przeto każdy wybór dobrze rozstrzygnąć.Tydzień stanie się dla Strzelca wielce pracowitym okresem Ale dzięki odpowiedniemu położeniu Merkurego będzie w stanie rozstrzygnąć wszystkie formalności. Choćby ostatnio gnębiły Ciebie nieciekawe choroby to w nadchodzących dniach dzięki wsparciu znajomych powinieneś spodziewać się poprawy.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran Przekonasz się, że dzięki wsparciu układu planet nie będzie rzeczy niemożliwych do spełnienia. O Baranie, możliwe, że o tobie, będzie się dużo mówiło w Twojej miejscowości. ... więcej i więcej »

Byk Uczuciowo najbliższe dni będą czasem straconych nadziei. Ponieważ sami się gubimy oczekujmy od pozostałych przykrości. ... więcej i więcej »

Bliźnięta Pluton nie sprzyja w rozwiązywaniu problemów miłosnych. W sobotę w południe dobra gwiazda będzie Tobie sprzyjać, dlatego więc przemyśl swoje plany na ten dzień. ... więcej i więcej »

Rak W nadchodzącym tygodniu próbuj dużą ilość czasu przesiadywać na siłowni. W głowie Raka pojawią się nowe koncepcje finansowe. Saturn pomaga w rozwiązywaniu problemów osobistych. ... więcej i więcej »

Lew Przygotuj się szybko do weekendu, nie wykluczone, że będziesz miał czas żeby zabrać się ze znajomymi za miasto. Wkrótce narodzi się w Tobie wizja zmian i tym razem ma szansę spełnienia, dlatego też już czas zamknąć zakończyć byłe wydarzenia. ... więcej i więcej »

Panna Działasz tak niestandardowo, że znajomi nie potrafią ci pomóc. Single spod znaku Panny w nadchodzącym okresie będą miały sposobność na odnalezienie drugiej połówki na całe życie. ... więcej i więcej »

Waga Waga ma pod koniec tego tygodnia słuchać starannie partnerów. To od nich zależy czy nadchodzący czas będzie dla Wagi sprzyjający do podjęcia kroków w sprawach uczuciowych. Emocjonalnie bieżący tydzień będzie czasem szybkiego rozwoju. ... więcej i więcej »

Skorpion Niebawem będzie miała miejsce krótka podróż, dzięki której dowiesz się, iż Twoja krytyka osób będzie niesprawiedliwa. Astrologiczne obliczenia mówią, że Skorpionowi obecnie nic nie powinno przeszkodzić w odzyskaniu szacunku. ... więcej i więcej »

Strzelec Masz sporą szansę odszukać jeden, brakujący kawałek do pięknej układanki którą jest twoja rodzina. Zanotuj sobie by do czwartku zakończyć wszelkie istotne kwestie. Siła wyższa przypuszczalnie niedługo wynagrodzi Tobie trudy, jakie doznałeś w ostatnim czasie. ... więcej i więcej »

Koziorożec Masz minimalną nadzieję zobaczyć ważny, poszukiwany element do skomplikowanej układanki którą stanowi twoje życie. Przyszły tydzień dla Koziorożca to zaczątek unikalnego okresu, można zatem zacząć pewne sprawy od nowa, czerpiąc z posiadanej wiedzy i informacji. ... więcej i więcej »

Wodnik Gwiazdozbiór Wodnika krótkotrwale będzie w ciekawym ustawieniu z Jowiszem co będzie oddziaływać na życie intymne. Niedługo przydarzy Ci się długa podróż, podczas której zrozumiesz, że Twoja krytyka osób jest niesprawiedliwa. ... więcej i więcej »

Ryby Piątek to dobry termin do samotnych spacerów w trakcie których możesz odpocząć. Tydzień sprzyja zakupom oraz małym modyfikacjom planów. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

W przyszłym czasie nie jest wskazane realizowanie trudnych inicjatyw, lepiej przeznaczyć wolny okres na rekreację. Sprzyjający Tobie numer w czasie tego tygodnia to 13. Dzięki pozytywnemu położeniu Marsa najbliższy tydzień, przyniesie Strzelcowi długo oczekiwanych niespodzianek, czyżby podwyżka?.W nadchodzących dniach Strzelec poczuje, iż z pomocą znajomych nie ma marzeń niemożliwych. do zrealizowania. Zbliżający się okres w pracy stanie pod znakiem ważnych biznesowych spotkań. Wszakże dzięki oddziaływaniom Księżyca masz szansę pomyślnie ukończyć swojecele. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

Przyszedł okres, żeby zacząć wyrażać własne emocje. Członkowie rodziny widzą nas nie tak jak tego oczekujemy. W środę rano układ gwiazd będzie Ci sprzyjać, dlatego więc przemyśl swoje plany na ten czas. W nadchodzącym tygodniu postaraj się uczciwie dzielić czas pomiędzy uczuciami oraz sferą zawodową, a to pomoże uniknąć Tobie niepotrzebnych spotkań. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

Dzięki pozytywnemu położeniu Neptuna nadchodzący tydzień, da Strzelcowi dużo niespodzianek, czyżby podwyżka?.W nadchodzącym tygodniu Strzelec przekona się, że z pomocą znajomych nie ma kwestii niemożliwych. do wykonania. Nadchodzący okres w pracy stanie pod znakiem ważnych biznesowych kontaktów. Ale dzięki oddziaływaniom Jowisza masz szansę z czasem ukończyć swoje projekty. Pamiętaj! Na początku tygodnia będzie ci przypominał o sobie kolor pomarańczowy, oglądaj świat dookoła pod tym kątem. Masz sporą nadzieję zobaczyć jeden, brakujący kawałek do pięknej konstrukcji którą jest twój własny świat. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

We wtorek po południu układ gwiazd będzie Ci sprzyjać, dlatego też dopasuj swoje plany na ten czas. Strzelec ma zwyczaj nie dawania innym prawa do głosu. Dlatego też w czwartek chociaż raz znajdź osoby którym możesz pomóc dając im czas by coś zrobiły samemu. Spróbuj w najbliższych dniach skoncentrować się na sprawach powiązanych ze swoją pracą. Musisz być uważny bo sporo incydentów powiązanych z twoją rodziną będzie się toczyło blisko ciebie. Najprawdopodobniej wpływ Plutona na znak Strzelca będzie miał oddziaływanie na twoje szczęście w grach losowych. ...
więcej i więcej »

stopka