horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 11 marca 2019 do dnia 17 marca 2019

linia_poziom

Strzelec Twoja brakująca połóweczka Byka - najlepszy horoskop tygodniowy

Strzelec Twoja brakująca połóweczka Byka

Wolne kobiety spod znaku Strzelca w najbliższym okresie czasu będą miały szansę na spotkanie drugiej połówki na zawsze. Wkrótce narodzi się w twojej głowie wizja zmian i tym razem ma szansę do spełnienia, w związku z tym najwyższy czas zamknąć zakończyć byłe wydarzenia. Zmieniasz się tak długo, że inni nie mogą za Tobą nadążyć.

Już niedługo wykiełkuje w Twoim umyśle wola przemian i tym razem ma możliwość do pełnej realizacji, dlatego też już czas na nowe wyzwania. Dzięki pozytywnemu położeniu Neptuna zbliżający się tydzień, przyniesie Strzelcowi wiele atrakcji, czyżby awans?.W tym tygodniu Strzelec poczuje, że przy pomocy znajomych nie ma kwestii niemożliwych. do spełnienia. Najbliższy czas w pracy będzie upływał pod znakiem ważnych biznesowych spotkań. Wszakże dzięki wpływom Merkurego masz szansę pomyślnie ukończyć swojecele. Jowisz w zestawieniu z Plutonem sprawi, iż Twoja sprawność fizyczna będzie lepsza niż kondycja psychiczna.

W środę nieznajomy pogorszy Tobie humor, ale do piątku, jeśli będziesz zachowywać się normalnie, wszytko zapewne powinno wrócić do porządku. Ważna postać w najbliższym okresie zwróci się do Ciebie o pomoc, jeśli nie chcesz zaprzepaścić przyjaźni odmów jej. Saturn, który przeważnie przynosi szczęście Strzelcowi, w zbliżającym się okresie nie planuje być tak wspaniałomyślny, bądź gotowy spore niepowodzenie.

Wzajemne wpływanie na Strzelca planety Neptun oraz Pluton oznacza zwiększone szansę na spotkanie szczęścia. Strzelcowi nie będzie sprzyjać pozytywne oddziaływanie żywiołu wody. Nie przesiaduj wiecznie przed komputerem, zamiast tego idź na szybką przechadzkę do lasu.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran Masz właśnie perspektywę uzdrowić nie tylko swoje nastawienie, ale także relacje z przyjaciółmi. Baran ma zwyczaj nie dopuszczania innych do głosu. Mimo to w piątek chociaż raz znajdź znajomych którym możesz pomóc oddając im szansę aby coś powiedziały. ... więcej i więcej »

Byk Zastanawiasz się tak długo, że inni nie mogą dotrzymać ci kroku. O ile myślisz o nowej pracy, obecnie jest to doskonały okres na takie decyzje. ... więcej i więcej »

Bliźnięta Bliźnięta mają nawyk nie dopuszczania innych do głosu. Dlatego też w czwartek wyjątkowo znajdź ludzi którym możesz pomóc dając im czas aby coś powiedziały. Konstelacja Bliźniąt krótkotrwale będzie w sprzyjającym układzie z Wenus co wpłynie na sprawy rodziny. ... więcej i więcej »

Rak nadchodzącym okresie, staniesz się łagodniejszy niż zwykle. czwartek rozważysz niebawem awansować. W piątek możliwe są interesujące propozycje zawodowe. Nadszedł czas, żeby rozpocząć wyrażać swoje emocje. Bliscy widzą nas nie tak jak tego oczekujemy. ... więcej i więcej »

Lew Lwu nie będzie sprzyjać wsparcie żywiołu ziemi. O Lwie, być może o tobie, będzie się sporo plotkowało przez Internet. ... więcej i więcej »

Panna Pamiętaj by do piątku zakończyć wszelkie istotne sprawy. Siła wyższa być może niedługo wynagrodzi Tobie smutki, które otrzymałeś w poprzednim tygodniu. Najlepszym dniem na sprawy zawodowe będzie z dużym prawdopodobieństwem czwartek. ... więcej i więcej »

Waga W poniedziałek nieznajomy zepsuje Tobie humor, ale do piątku, pod warunkiem, że będziesz pamiętać o innych, wszytko zapewne wróci do normy. Ten tydzień dla Wagi to start niepowtarzalnego okresu, powinno się więc rozpocząć wszystko od nowa, czerpiąc z posiadanej wiedzy i doświadczeń. ... więcej i więcej »

Skorpion Masz minimalną szansę odszukać pewien, pasujący kawałek do ciekawej mandali którą jest twoja rodzina. O ile fantazjujesz o własnym biznesie, to jest na to świetny okres na takie decyzje. ... więcej i więcej »

Strzelec Księżyc sprzyja odnawianiu kontaktów osobistych. Zakończ rozpamiętywać to co było, natomiast zwróć uwagę na teraźniejszość, i dbaj o układy, ponieważ lada dzień mogą być użyteczne. ... więcej i więcej »

Koziorożec Mars, który zazwyczaj dostarcza dobrą passę Koziorożcowi, w nadchodzącym tygodniu nie będzie tak wspaniałomyślny, czeka Cię duże rozczarowanie. Wkrótce narodzi się w Tobie wola spotkania i tym razem ma szansę realizacji, dlatego też najwyższy czas na nowe zakupy. ... więcej i więcej »

Wodnik Liczba na która musisz uważać w czasie tego tygodnia to 18. Masz teraz szansę wzmocnić nie tylko własne samopoczucie, lecz też relacje z przyjaciółmi. ... więcej i więcej »

Ryby zbliżającym się czasie okresie, staniesz się twardszy niż zwykle. czwartek zastanowisz się wkrótce awansować. W sobotę sposobne są niewiarygodne oferty zawodowe. Przekonasz się, że przez pomoc najbliższych nie mają dla Ciebie rzeczy niemożliwych do zrealizowania. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

Ponieważ sami się szanujemy nie oczekujmy od innych zrozumienia. Strzelcowi umiarkowanie będzie dopisywało szczęście w grach losowych, ale tylko wtedy, gdy nie prześpi czterech najbliższych, nadchodzących dni. Wydarzenia będą działy się w powolnym tempie, jakby od jakiegoś czasu na to czekały. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

O Strzelcu, być może o tobie, będzie głośno się plotkowało w Twojej miejscowości. Przygotuj się szybko do weekendu, być może znajdziesz czas żeby wybrać się ze znajomymi na wycieczkę. W najbliższym okresie, staniesz się spokojniejszy niż na co dzień. czwartek rozważysz ekspresowo awansować. W piątek sposobne są ciekawe propozycje podróży. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

Zakończ wspominać dawne dzieje, natomiast doceń to co teraz, i podtrzymuj znajomości, gdyż niebawem mogą być użyteczne. Strzelec ma pod koniec tego tygodnia obserwować dokładnie innych. To od nich zależy czy nadchodzący czas będzie dla Strzelca korzystny do podjęcia decyzji w sprawach materialnych. Dzięki odpowiedniemu położeniu Neptuna najbliższy tydzień, przyniesie Strzelcowi długo oczekiwanych atrakcji, czyżby awans?.Wnajbliższym czasie Strzelec doświadczy, że z pomocą przyjaciół nie ma marzeń niemożliwych. do spełnienia. Zbliżający się okres w pracy stanie pod znakiem ważnych biznesowych spotkań. Lecz dzięki wpływom Księżyca będziesz miał szansę na czas ukończyć swoje projekty. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

Rozmyślasz się tak długo, że pozostali nie umieją cię zrozumieć. Strzelcowi nie będzie sprzyjać pozytywne oddziaływanie żywiołu wody. Tydzień w pracy Strzelca, okaże się okresem podejmowania ważnych decyzji oraz lekcją odpowiedzialności za nie. Opłaci się więc każdorazowy wybór skrupulatnie przeanalizować .Tydzień stanie się dla Strzelca wybitnie aktywnym okresem Ale dzięki odpowiedniemu układowi Neptuna zdoła rozwiązać wszystkie formalności. ...
więcej i więcej »

stopka