horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 11 lutego 2019 do dnia 17 lutego 2019

linia_poziom

Strzelec Twoja brakująca połóweczka Byka - najlepszy horoskop tygodniowy

Strzelec Twoja brakująca połóweczka Byka

Jowisz sprzyja odnawianiu kontaktów osobistych. Nawet jeśli w ostatnich dniach dosięgły Ciebie przeróżne dolegliwości to w nadchodzących dniach dzięki ingerencji znajomych możesz liczyć na poprawę. Szczęśliwa liczba na ten tydzień to 28.

W najbliższym czasie narodzi się w twojej głowie wola przemian i tym razem będzie miała szansę do spełnienia, w związku z tym już czas na nowe wyznania. Przyglądaj się temu co spożywasz, posiłki potrafią działać na samopoczucie, dlatego zwracaj przez najbliższe dni uwagę na grejpfruty, te owoce mogą zakłócić w tobie przepływ energii. Oczekuje na Ciebie głównie praca nad wsłuchaniem się w to co mówią inni. Aby chociaż cześć ogarnąć powinno się oddalić chłodne kalkulacje.

Zacznij zauważać z kim się zadajesz, szczegółowo rozważ czy to dla Ciebie odpowiednie relacje. Wiarygodna kobieta w najbliższym czasie zwróci się do Ciebie o pożyczkę, jeśli nie chcesz stracić tej przyjaźni odmów tej osobie. Samotne osoby spod znaku Strzelca w zbliżającym się okresie czasu będą miały szansę na odszukanie drugiej połówki na zawsze.

Osoba urodzona pod tym znakiem musi nie zapominać, że na pozór nie istotne sprawy do załatwienia które zostawia na później codziennie, z końcem tygodnia przypomną o sobie i zabraknie już na nie czasu. W najbliższym czasie będzie miała miejsce fizyczna podróż, dzięki której pojmiesz, że Twoja krytyka przyjaciół jest właściwa. Masz jedyną sposobność poprawić nie tylko swoje wnętrze, ale też kontakty z bliskimi.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran Saturn w układzie z Marsem sprawi, iż Twoja zręczność fizyczna będzie lepsza niż kondycja psychiczna. Ponieważ sami się nie szanujemy nie spodziewajmy się od znajomych zrozumienia. ... więcej i więcej »

Byk Niedługo pojawi się w Tobie zamiar zmian i tym razem będzie miała szansę realizacji, dlatego też już czas zamknąć zakończyć niegdysiejsze sprawy. Nie spędzaj czasu godzinami przed laptopem, zamiast tego udaj się na aktywną wycieczkę nad wodę. ... więcej i więcej »

Bliźnięta Dokładność i sumienność osób spod znaku Bliźniąt zostaną z początkiem tygodnia zauważone, co stanie się przyczyną dawno zapowiadanych roszad. W zbliżającym się tygodniu nie polecane jest realizowanie trudnych projektów, bardziej opłaca się zagospodarować wolny czas na sport. ... więcej i więcej »

Rak Rakowi nie będzie sprzyjać pomoc żywiołu ziemi. Zwróć uwagę z kim się zadajesz, szczegółowo zastanów się czy to dla Ciebie odpowiednie kontakty. ... więcej i więcej »

Lew Księżyc ułoży się w takim położeniu do Marsa że zrealizowanie zamiarów może okazać się nieznacznie przyspieszone. Pamiętaj! Od środy do piątku będzie ci sprzyjał kolor pomarańczowy, oglądaj świat dookoła na obecność tego koloru. ... więcej i więcej »

Panna Zastanawiasz się tak niestandardowo, że znajomi nie umieją za Tobą nadążyć. Już wkrótce odbędzie się ważna podróż, dzięki której zrozumiesz, iż Twoja ocena osób jest słuszna. ... więcej i więcej »

Waga Spotka Wagę przede wszystkim praca nad wsłuchaniem się w siebie. Aby sporo zrozumieć powinno się oddalić chłodne kalkulacje. Ważna kobieta w nadchodzącym okresie zwróci się do Ciebie o wsparcie, jeśli nie chcesz utracić więzi odmów tej osobie. ... więcej i więcej »

Skorpion Osoby nie będące w związku spod znaku Skorpiona w najbliższym czasie będą miały szansę na odszukanie partnera na zawsze. Dokładność i uporządkowanie ludzi spod znaku Skorpiona zostaną na końcu tygodnia docenione, co stanie się źródłem z dawna oczekiwanych zmian. ... więcej i więcej »

Strzelec Księżyc ustawi się w takim położeniu w stosunku do Wenus że wykonanie planów może okazać się utrudnione. O Strzelcu, raczej nie o tobie, będzie się dużo plotkowało w Twojej okolicy. ... więcej i więcej »

Koziorożec O Koziorożcu, możliwe, że o tobie, będzie się sporo mówiło przez Internet. W najbliższym czasie wykiełkuje w twojej głowie zamiar zmian i tym razem ma możliwość do pełnej realizacji, w związku z tym najwyższy czas zamknąć zakończyć byłe wydarzenia. ... więcej i więcej »

Wodnik Interesuj się tym co spożywasz, jedzenie potrafi działać na nasze samopoczucie, toteż zwracaj przez najbliższe dni uwagę na poziomki, ponieważ mogą dać Ci dużo sił witalnych. Saturn w koniunkcji z Marsem sprawi, że Twoja sprawność fizyczna będzie dużo lepsza aniżeli sprawność umysłowa. ... więcej i więcej »

Ryby Plany będą przebiegać w niespodziewanym tempie, tak jakby od dawna miało to nastąpić. W zbliżającym się czasie nie zalecane jest realizowanie złożonych koncepcji, dużo lepiej przeznaczyć wolny termin na odpoczynek. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

Dzięki pozytywnemu ułożeniu Jowisza zbliżający się tydzień, przyniesie Strzelcowi długo oczekiwanych atrakcji, czyżby awans?.W nadchodzącym tygodniu Strzelec doświadczy, iż z pomocą przyjaciół nie ma kwestii niemożliwych. do zrealizowania. Najbliższy czas w pracy będzie upływał pod znakiem ważnych służbowych spotkań. Wszakże dzięki oddziaływaniom Marsa będziesz miał szansę z czasem zakończyć wszystkie cele. Jeżeli sami się cenimy spodziewajmy się od znajomych pomocy. Konstelacja Strzelca chwilowo będzie w rzadkim ustawieniu z Saturnem co wpłynie na życie zawodowe. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

O Strzelcu, raczej nie o tobie, będzie głośno się plotkowało przez Internet. Wkrótce pojawi się w Tobie wola zmian i tym razem ma szansę spełnienia, dlatego też już czas na ciekawe przygody. Zapamiętaj! W te dni będzie ci groził kolor pomarańczowy, badaj świat dookoła na obecność tego koloru. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

Ponieważ sami się nie szanujemy nie spodziewajmy się od pozostałych pomocy. Słońce ułoży się w takim układzie względem Jowisza że zrealizowanie zamiarów może okazać się nieznacznie opóźnione. Pozycja centralna Merkurego w znaku Strzelca która jakiś czas temu miała miejsce już wkrótce da się odczuć słabym oddziaływaniem. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

Zmiany będą dziać się w łagodnym tempie, tak jakby od dawna miało to nastąpić. Strzelcowi wyjątkowo będzie sprzyjało powodzenie w hazardzie, jeśli nie przegapi, trzech najbliższych, nadchodzących dni. Tydzień sprzyja zakupom oraz dużym zmianom zamiarów. ...
więcej i więcej »

stopka