horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 7 stycznia 2019 do dnia 13 stycznia 2019

linia_poziom

Strzelec Twoja brakująca połóweczka Byka - najlepszy horoskop tygodniowy

Strzelec Twoja brakująca połóweczka Byka

Poczujesz, iż przez wsparcie rodziców nie ma rzeczy niemożliwych do załatwienia. Konstelacja Strzelca nadal będzie w rzadkim układzie z Saturnem co będzie oddziaływać na sprawy rodziny. W poniedziałek znajomy zepsuje Ci , ale do czwartku, jeżeli będziesz nie dawać o tym poznać po sobie, wszytko prawdopodobnie wróci do porządku.

Dzięki odpowiedniemu ułożeniu Merkurego zbliżający się tydzień, da Strzelcowi dużo niespodzianek, czyżby podwyżka?.W nadchodzącym tygodniu Strzelec przekona się, że przy pomocy rodziny nie ma rzeczy niemożliwych. do wykonania. Najbliższy okres w pracy stanie pod znakiem ciężkich służbowych spotkań. Lecz dzięki oddziaływaniom Księżyca masz szansę na czas ukończyć swoje projekty. W tym tygodniu spróbuj uczciwie rozdzielić wolny czas między sferą emocjonalną oraz sferą zawodową, a Uran pomoże uniknąć Tobie nieoczekiwanych zdarzeń. Wiele znaczącym omenem okaże się odblask światła w ręku starego człowieka.

Księżyc ustawi się w takim położeniu do Urana że wykonanie postanowień może okazać się nieznacznie przyspieszone. Pozycja centralna Neptuna w znaku Strzelca która niedawno się wydarzyła już wkrótce da się odczuć słabym oddziaływaniem. W czwartek rano układ gwiazd będzie Tobie sprzyjać, dlatego też przemyśl swoje działania w tym czasie.

Strzelec ma na początku tego tygodnia obserwować starannie innych. To od nich zależy czy nadchodzący tydzień bedzie dla Strzelca korzystny do podjęcia decyzji w sprawach dawno zapomnianych. Masz sporą nadzieję odnaleźć ważny, pasujący kawałek do delikatnej mandali którą jest twoja rodzina. Nie oczekuj miłej zmiany ze strony bliskiego dawno nie widzianego w Twoim domu.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran Drobiazgowość i uporządkowanie osób spod znaku Barana zostaną na końcu tygodnia docenione, co może stać się początkiem z dawna oczekiwanych zwrotów w Twoim życiu. Masz obecnie szansę uzdrowić nie tylko swoje nastawienie, lecz także relacje z przyjaciółmi. ... więcej i więcej »

Byk Jowisz sprzyja w załatwianiu spraw miłosnych. Nie przesiaduj wiecznie przed komputerem, zamiast tego udaj się na krótką wędrówkę do lasu. ... więcej i więcej »

Bliźnięta Bliźniętom przeciętnie będzie dopisywało powodzenie w w sprawach zawodowych, jeśli nie przegapi, trzech najbliższych, nadchodzących dni. Najbliższy tydzień w firmie Bliźniąt, okaże się czasem podejmowania decyzji oraz nauki odpowiedzialności za nie. Opłaci się zatem każdy wybór skrupulatnie przemyśleć. Najbliższy czas będzie dla Bliźniąt wielce pracowitym czasem. Jednak dzięki odpowiedniemu układowi Saturna zdoła rozwiązać wszystkie sprawy. ... więcej i więcej »

Rak Dobrym omenem stanie się odblask światła w samochodzie członka rodziny. Egzaltacja Saturna w znaku Raka która niedawno się wydarzyła już niedługo wpłynie na Twoje życie negatywnym działaniem. ... więcej i więcej »

Lew Nadchodzący tydzień dla Lwa to zaczątek jedynego w swoim rodzaju etapu, jest okazja zatem zacząć pewne sprawy od nowa, korzystając ze zgromadzonej mądrości oraz doświadczeń. W zbliżającym się tygodniu próbuj więcej czasu przesiadywać w domu. W głowie Lwa pojawią się nowe koncepcje finansowe. ... więcej i więcej »

Panna Spodziewaj się przyjemnej wizyty znajomego z zagranicy. Egzaltacja Saturna w znaku Panny która niedługo się wydarzy już za kilka dni da się odczuć mocnym działaniem. ... więcej i więcej »

Waga Dla Wagi ten tydzień będzie okresem niespodziewanego, umiarkowanego zainteresowania ze strony ludzi po których dotychczas niczego takiego nie można było oczekiwać. Zwróć uwagę z kim się spotykasz, szczegółowo przeanalizuj czy to dla Twojej osoby dobre kontakty. ... więcej i więcej »

Skorpion W zbliżającym się okresie próbuj większość czasu przebywać w domu. W myślach Skorpiona pojawią się nowe pomysły zarobkowe. Przestań analizować przeszłość, natomiast dojrzyj przyszłość, oraz podtrzymuj przyjaźnie, bo wkrótce mogą się przydać. ... więcej i więcej »

Strzelec O ile myślisz o własnym biznesie, to teraz jest to doskonały etap na tego typu postanowienia. W najbliższym czasie wykiełkuje w Twoim umyśle wola spotkania i tym razem ma możliwość do pełnej realizacji, dlatego też najwyższy czas na oczekujące Cię przygody. ... więcej i więcej »

Koziorożec Plany będą działy się w szybkim tempie, tak jakby od jakiegoś czasu miało to nastąpić. Zakończ przywoływać przeszłość, natomiast dojrzyj to co teraz, oraz dbaj o stosunki towarzyskie, bo lada dzień mogą być przydatne. ... więcej i więcej »

Wodnik Single spod znaku Wodnika w nadchodzącym okresie będą miały sprzyjające okoliczności na odnalezienie partnera na długie lata. Niedługo przyjdzie w twojej głowie zamiar zmian i tym razem ma szansę realizacji, w związku z tym najwyższy czas zamknąć zakończyć byłe sprawy. ... więcej i więcej »

Ryby Merkury nie pomaga w załatwianiu spraw miłosnych. Jeżeli myślisz o stałym związku, to teraz jest na to idealny etap na wiążące decyzje. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

Konstelacja Strzelca chwilowo będzie w sprzyjającym układzie z Wenus co będzie oddziaływać na sprawy zawodowe. Single spod znaku Strzelca w zbliżającym się okresie czasu będą miały sposobność na spotkanie partnera na dobre i na złe. We wtorek po południu dobra gwiazda będzie Ci sprzyjać, w związku z tym dopasuj swoje plany na ten dzień. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

Zakończ rozpamiętywać dawne dzieje, a dojrzyj to co teraz, i podtrzymuj stosunki towarzyskie, bo lada dzień mogą być pomocne. Finansowo nadchodzące dni będą okresem szybkiego rozwoju. W nadchodzącym czasie nie polecane jest wykonywanie skomplikowanych projektów, lepiej przeznaczyć swój wolny okres na odpoczynek. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

W wtorek znajomy zepsuje Tobie , ale do czwartku, jeżeli będziesz pamiętać o innych, wszytko zapewne wróci do porządku. Uważaj na to co jesz, posiłki potrafią działać na zdrowie, dlatego zwracaj szczególną uwagę na jagody, one mogą zapewnić Ci wzrost energii. Koniec tygodnia to właściwy termin do samotnych wypraw w trakcie których możesz spotkać kogoś na kogo czekasz. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

Zanotuj sobie aby do soboty zrealizować wszelkie istotne formalności. Siła wyższa być może wkrótce zrekompensuje Tobie straty, jakie otrzymałeś w poprzednich dniach . Dlatego, że sami się szanujemy oczekujmy od znajomych pomocy. Jowisz w kompozycji z Plutonem spowoduje, że Twoja zręczność fizyczna będzie lepsza aniżeli kondycja psychiczna. ...
więcej i więcej »

stopka