horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 3 grudnia 2018 do dnia 9 grudnia 2018

linia_poziom

Strzelec Twoja brakująca połóweczka Byka - najlepszy horoskop tygodniowy

Strzelec Twoja brakująca połóweczka Byka

Wydarzenia będą dziać się w niespodziewanym tempie, jakby od lat na to czekały. Nadchodzący czas w pracy Strzelca, stanie się czasem podejmowania i lekcją odpowiedzialności za nie. Opłaci się zatem każdy wybór dokładnie rozważyć. Najbliższy tydzień będzie dla Strzelca wybitnie pracowitym czasem. Ale dzięki odpowiedniemu położeniu Marsa zdoła rozwikłać wszystkie formalności. W tym tygodniu spróbuj rozsądnie dzielić czas między sferą emocjonalną oraz sferą zawodową, a Jowisz pomoże uniknąć Ci nieoczekiwanych emocji.

Interesuj się tym co jesz, jedzenie potrafi oddziaływać na zachowanie, dlatego zwróć teraz szczególną uwagę na pomarańcze, ponieważ mogą zabrać Ci dużo energii. Tydzień nie sprzyja poszukiwaniu szczęścia i ostrożnym zmianom planów. W przyszłym tygodniu nie jest wskazane wykonywanie dużych inicjatyw, bardziej opłaca się przeznaczyć swój wolny czas na wypoczynek.

Pij choćby minimalne ilości wody, pamiętając że, napoje zasadniczo działają bezpośrednio na Twoje ciało. Dzięki odpowiedniemu ułożeniu Marsa nadchodzący tydzień, przyniesie Strzelcowi długo oczekiwanych niespodzianek, czyżby awans?.W tym tygodniu Strzelec poczuje, iż z pomocą przyjaciół nie ma spraw niemożliwych. do urzeczywistnienia. Zbliżający się tydzień w pracy będzie upływał pod znakiem ważnych służbowych spotkań. Lecz dzięki oddziaływaniom Saturna będziesz miał szansę pomyślnie ukończyć wszystkie cele. Jowisz w kombinacji z Plutonem sprawi, iż Twoja zręczność fizyczna będzie dużo lepsza niż samopoczucie psychiczne.

Strzelcowi będzie sprzyjać energetyczny ładunek mocy ze strony żywiołu powietrza. Koniec tygodnia to dobry okres do indywidualnych wypraw w czasie których możesz odpocząć. Ponieważ sami się gubimy oczekujmy od innych szacunku.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran Ponieważ sami się nie szanujemy nie oczekujmy od pozostałych szacunku. Oczekuj niespodziewanej wizyty członka rodziny z zagranicy. ... więcej i więcej »

Byk Pozytywnym omenem stanie się drobna moneta w szufladzie przyjaciela. Byk ma zwyczaj zabierania innym głosu. Mimo to w niedzielę szczególnie odszukaj znajomych którym możesz pomóc dając im szansę by coś zrobiły samemu. ... więcej i więcej »

Bliźnięta Księżyc ustawi się w takim położeniu względem Wenus że wykonanie postanowień będzie mocno przyspieszone. Już niedługo pojawi się w twojej głowie chęć zmian i tym razem mają możliwość spełnienia, dlatego też najwyższy czas zamknąć zakończyć niegdysiejsze sprawy. ... więcej i więcej »

Rak Dopilnuj by pić inne ilości soków, wbrew przekonaniom napoje w pewnym stopniu wpływają znacząco na Twoją aurę. Człowiek urodzony w tym znaku musi pamiętać, że na pozór małe sprawy które zostawia na później każdego dnia, w piątek okażą się istotne i może już zabraknąć na nie czasu. ... więcej i więcej »

Lew W najbliższym czasie wykiełkuje w twojej głowie wizja zmian i tym razem będzie miała szansę do spełnienia, dlatego też już czas zamknąć zakończyć byłe wydarzenia. Lwu niespodziewane będzie dopisywało szczęście w życiu uczuciowym, jeśli nie prześpi czterech najbliższych, nadchodzących dni. ... więcej i więcej »

Panna Zaprzestań rozpamiętywać minione czasy, a zwróć uwagę na to co teraz, oraz pielęgnuj znajomości, gdyż wkrótce mogą być pomocne. Najlepszym dniem na sprawy rodzinne będzie z dużym prawdopodobieństwem poniedziałek. ... więcej i więcej »

Waga Gwiazdozbiór Wagi nadal będzie w sprzyjającym układzie z Wenus co wpłynie na sprawy codzienne. Nadchodzący tydzień dla Wagi to zaczątek nowego rozdziału, jest okazja zatem zacząć pewne sprawy od nowa, korzystając z nabytej mądrości lub informacji. ... więcej i więcej »

Skorpion Staranność i sumienność osób spod znaku Skorpiona zostaną na końcu tygodnia zauważone, co będzie źródłem od dawna oczekiwanych zwrotów w Twoim życiu. Nie przesiaduj zbyt długo przed laptopem, zamiast tego idź na aktywną wycieczkę do parku. ... więcej i więcej »

Strzelec Dzięki pozytywnemu położeniu Urana nadchodzący tydzień, da Strzelcowi dużo niespodzianek, czyżby podwyżka?.W tym tygodniu Strzelec doświadczy, że przy pomocy rodziny nie ma kwestii niemożliwych. do wykonania. Nadchodzący tydzień w pracy stanie pod znakiem ciężkich biznesowych spotkań. Ale dzięki wpływom Jowisza masz szansę z czasem zakończyć swojecele. Nawet jeśli w ostatnich dniach dosięgły Ciebie różne choroby to teraz dzięki pomocy układu planet możesz oczekiwać polepszenia . ... więcej i więcej »

Koziorożec W nadchodzącym okresie nie jest wskazane wykonywanie trudnych koncepcji, bardziej opłaca się zagospodarować swój wolny termin na rekreację. Egzaltacja Wenus w znaku Koziorożca która niedługo będzie miała miejsce już wkrótce da o sobie znać słabym działaniem. ... więcej i więcej »

Wodnik Wodnikowi nie będzie sprzyjać pomoc żywiołu ziemi. Uczuciowo ten tydzień będzie czasem dużych szans. ... więcej i więcej »

Ryby Układy konstelacji mówią, że Rybie teraz nic nie powinno pomóc w odzyskaniu ukochanego. Rybie przeciętnie będzie dopisywało powodzenie w w sprawach zawodowych, jeśli nie prześpi trzech najbliższych, nadchodzących dni. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

Saturn w koniunkcji z Wenusem sprawi, że Twoja zręczność fizyczna będzie dużo lepsza niż sprawność umysłowa. Niebezpieczny dla Ciebie numer w czasie tego tygodnia to 63. W najbliższym czasie przyjdzie w twojej głowie wizja zmian i tym razem będzie miała możliwość realizacji, dlatego też najwyższy czas zamknąć zakończyć dawne wydarzenia. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

Pewna kobieta w nadchodzącym okresie czasu poprosi Ciebie o kredyt, jeżeli nie chcesz stracić więzi pomóż jej. Spróbuj w nadchodzących dniach skupić się na sprawach związanych ze swoim życiem zawodowym. Musisz być uważny bo sporo problemów związanych z pracą będzie się toczyło blisko ciebie. Możliwe, że wpływ Jowisza na znak Strzelca będzie miał oddziaływanie na życie towarzyskie. W nadchodzącym okresie nie polecane jest realizowanie skomplikowanych zamierzeń, lepiej zagospodarować wolny termin na odpoczynek. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

Strzelcowi raczej słabo będzie sprzyjało powodzenie w w sprawach zawodowych, ale pod warunkiem, że nie prześpi trzech najbliższych, nadchodzących dni. Niedługo wykiełkuje w twojej głowie wizja zmian i tym razem będzie miała szansę do pełnej realizacji, w związku z tym już czas zamknąć zakończyć dawne sprawy. Doświadczysz, że przez wsparcie układu planet nie będzie spraw niemożliwych do zrealizowania. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

W zbliżającym się okresie staraj się więcej godzin spędzać w pracy. W głowie Strzelca narodzą się nowe pomysły finansowe. Wiele znaczącym sygnałem stanie się odblask światła na stole u dziecka. Sobota to dobry okres do samotnych wycieczek podczas których możesz sobie przemyśleć pewne sprawy. ...
więcej i więcej »

stopka