horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 15 kwietnia 2019 do dnia 21 kwietnia 2019

linia_poziom

Strzelec Twoja brakująca połóweczka Bliźniąt - najlepszy horoskop tygodniowy

Strzelec Twoja brakująca połóweczka Bliźniąt

Nadchodzący tydzień dla Strzelca to start unikalnego okresu, jest okazja zatem rozpocząć pewne sprawy od nowa, korzystając z posiadanej mądrości oraz doświadczeń. Nie spędzaj czasu wiecznie przed laptopem, zamiast tego idź na krótką wycieczkę do parku. Najbliższy tydzień w pracy Strzelca, okaże się porą podejmowania istotnych decyzji oraz nauki odpowiedzialności za nie. Należy więc każdy wybór skrupulatnie rozstrzygnąć.Tydzień stanie się dla Strzelca wysoce pracowitym okresem Ale dzięki pozytywnemu położeniu Marsa zdoła wyjaśnić wszystkie formalności.

W nadchodzącym okresie postaraj się więcej godzin przesiadywać w domu. W umyśle Strzelca pojawią się nowe idee finansowe. Zapamiętaj! W ten tydzień będzie ci sprzyjał kolor fioletowy, oglądaj ubrania innych ludzi pod tym kątem. Single spod znaku Strzelca w najbliższym okresie czasu będą miały sposobność na spotkanie partnera na dobre i na złe.

Strzelcowi nad podziw dobrze będzie sprzyjało szczęście w miłości, ale pod warunkiem, że nie przegapi, czterech najbliższych, nadchodzących dni. nadchodzącym okresie, będziesz łagodniejszy niż na co dzień. W środę rozważysz ekspresowo awansować. W piątek możliwe są interesujące propozycje podróży. Doświadczysz, że przez wsparcie układu planet nie ma dla Ciebie spraw niemożliwych do spełnienia.

Rozmyślasz się tak niestandardowo, że znajomi nie mogą cię zrozumieć. Masz obecnie perspektywę poprawić nie jedynie swoje samopoczucie, ale też znajomości z bliskimi. Zapamiętaj by do soboty wykonać wszelkie ważne kwestie. Los przypuszczalnie w najbliższym czasie wynagrodzi Tobie smutki, które doznałeś w poprzednim tygodniu.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran Przekonasz się, że dzięki wsparciu układu planet nie będzie rzeczy niemożliwych do spełnienia. O Baranie, możliwe, że o tobie, będzie się dużo mówiło w Twojej miejscowości. ... więcej i więcej »

Byk Uczuciowo najbliższe dni będą czasem straconych nadziei. Ponieważ sami się gubimy oczekujmy od pozostałych przykrości. ... więcej i więcej »

Bliźnięta Pluton nie sprzyja w rozwiązywaniu problemów miłosnych. W sobotę w południe dobra gwiazda będzie Tobie sprzyjać, dlatego więc przemyśl swoje plany na ten dzień. ... więcej i więcej »

Rak W nadchodzącym tygodniu próbuj dużą ilość czasu przesiadywać na siłowni. W głowie Raka pojawią się nowe koncepcje finansowe. Saturn pomaga w rozwiązywaniu problemów osobistych. ... więcej i więcej »

Lew Przygotuj się szybko do weekendu, nie wykluczone, że będziesz miał czas żeby zabrać się ze znajomymi za miasto. Wkrótce narodzi się w Tobie wizja zmian i tym razem ma szansę spełnienia, dlatego też już czas zamknąć zakończyć byłe wydarzenia. ... więcej i więcej »

Panna Działasz tak niestandardowo, że znajomi nie potrafią ci pomóc. Single spod znaku Panny w nadchodzącym okresie będą miały sposobność na odnalezienie drugiej połówki na całe życie. ... więcej i więcej »

Waga Waga ma pod koniec tego tygodnia słuchać starannie partnerów. To od nich zależy czy nadchodzący czas będzie dla Wagi sprzyjający do podjęcia kroków w sprawach uczuciowych. Emocjonalnie bieżący tydzień będzie czasem szybkiego rozwoju. ... więcej i więcej »

Skorpion Niebawem będzie miała miejsce krótka podróż, dzięki której dowiesz się, iż Twoja krytyka osób będzie niesprawiedliwa. Astrologiczne obliczenia mówią, że Skorpionowi obecnie nic nie powinno przeszkodzić w odzyskaniu szacunku. ... więcej i więcej »

Strzelec Masz sporą szansę odszukać jeden, brakujący kawałek do pięknej układanki którą jest twoja rodzina. Zanotuj sobie by do czwartku zakończyć wszelkie istotne kwestie. Siła wyższa przypuszczalnie niedługo wynagrodzi Tobie trudy, jakie doznałeś w ostatnim czasie. ... więcej i więcej »

Koziorożec Masz minimalną nadzieję zobaczyć ważny, poszukiwany element do skomplikowanej układanki którą stanowi twoje życie. Przyszły tydzień dla Koziorożca to zaczątek unikalnego okresu, można zatem zacząć pewne sprawy od nowa, czerpiąc z posiadanej wiedzy i informacji. ... więcej i więcej »

Wodnik Gwiazdozbiór Wodnika krótkotrwale będzie w ciekawym ustawieniu z Jowiszem co będzie oddziaływać na życie intymne. Niedługo przydarzy Ci się długa podróż, podczas której zrozumiesz, że Twoja krytyka osób jest niesprawiedliwa. ... więcej i więcej »

Ryby Piątek to dobry termin do samotnych spacerów w trakcie których możesz odpocząć. Tydzień sprzyja zakupom oraz małym modyfikacjom planów. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

Spotęgowane działanie na siebie planety Neptun i Uran oznacza zmniejszone nadzieje na spotkanie szczęścia. Najsłabszym dniem na sprawy urzędowe będzie raczej poniedziałek. Tydzień nie sprzyja zmianom w życiu i dużym modyfikacjom planów. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

Niedługo narodzi się w Tobie chęć zmian i tym razem będzie miała możliwość do pełnej realizacji, w związku z tym już czas na nowe znajomości. Zapamiętaj aby do czwartku zakończyć wszelkie istotne kwestie. Opatrzność przypuszczalnie w najbliższym czasie zrekompensuje Ci smutki, które doznałeś w ostatnim czasie. Szczęśliwy Numer w tym tygodniu to 1. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

Jeżeli marzysz o własnej firmie, aktualnie jest na to znakomity moment na takie decyzje. Wspólne wpływanie na Strzelca planety Jowisz i Pluton oznacza zwiększone nadzieje na porażkę. Doświadczysz, że przez pomoc przyjaciół nie będzie rzeczy niemożliwych do zrealizowania. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

Single spod znaku Strzelca w nadchodzącym okresie czasu będą miały sposobność na spotkanie partnera na długie lata. O Strzelcu, ale nie o tobie, będzie głośno się plotkowało w Twojej okolicy. Masz pewną nadzieję odnaleźć istotny, pasujący element do skomplikowanej mandali którą jest twoje życie wewnętrzne. ...
więcej i więcej »

stopka