horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 11 marca 2019 do dnia 17 marca 2019

linia_poziom

Strzelec Twoja brakująca połóweczka Bliźniąt - najlepszy horoskop tygodniowy

Strzelec Twoja brakująca połóweczka Bliźniąt

Ten tydzień dla Strzelca to start unikalnego etapu, można zatem zacząć wszystko od nowa, korzystając z mądrości oraz doświadczeń. Pij choćby minimalne ilości wody, pamiętając że, napoje w pewnym stopniu oddziaływują w niewielkim stopniu na Twoje samopoczucie. Już niedługo zaistnieje w Tobie wola przemian i tym razem ma szansę realizacji, w związku z tym najwyższy czas na nowe wyznania.

Niedługo narodzi się w twojej głowie zamiar zmian i tym razem będzie miała możliwość do spełnienia, w związku z tym już czas zamknąć zakończyć byłe wydarzenia. Sobota to dobry czas do indywidualnych spacerów w czasie których możesz spotkać ukochanego. Ponieważ sami się nie szanujemy nie oczekujmy od znajomych przykrości.

Tydzień nie sprzyja robieniu porządków i dużym modyfikacjom zamiarów. Na weekend spróbuj sprawiedliwie rozdzielić czas pomiędzy sferą emocjonalną oraz sferą zawodową, a Neptun pomoże uniknąć Ci zbędnych wrażeń. Najsłabszym dniem na sprawy miłosne będzie niewątpliwie piątek.

Pamiętaj by do niedzieli zakończyć wszelkie ważne zagadnienia. Los być może w najbliższym czasie wynagrodzi Tobie straty, jakie doznałeś w poprzednim tygodniu. Wzajemne oddziaływanie na Ciebie planety Mars oraz Merkury zapowiada zmniejszone szansę na porażkę. O Strzelcu, możliwe, że o tobie, będzie się sporo mówiło w Twojej miejscowości.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran Masz właśnie perspektywę uzdrowić nie tylko swoje nastawienie, ale także relacje z przyjaciółmi. Baran ma zwyczaj nie dopuszczania innych do głosu. Mimo to w piątek chociaż raz znajdź znajomych którym możesz pomóc oddając im szansę aby coś powiedziały. ... więcej i więcej »

Byk Zastanawiasz się tak długo, że inni nie mogą dotrzymać ci kroku. O ile myślisz o nowej pracy, obecnie jest to doskonały okres na takie decyzje. ... więcej i więcej »

Bliźnięta Bliźnięta mają nawyk nie dopuszczania innych do głosu. Dlatego też w czwartek wyjątkowo znajdź ludzi którym możesz pomóc dając im czas aby coś powiedziały. Konstelacja Bliźniąt krótkotrwale będzie w sprzyjającym układzie z Wenus co wpłynie na sprawy rodziny. ... więcej i więcej »

Rak nadchodzącym okresie, staniesz się łagodniejszy niż zwykle. czwartek rozważysz niebawem awansować. W piątek możliwe są interesujące propozycje zawodowe. Nadszedł czas, żeby rozpocząć wyrażać swoje emocje. Bliscy widzą nas nie tak jak tego oczekujemy. ... więcej i więcej »

Lew Lwu nie będzie sprzyjać wsparcie żywiołu ziemi. O Lwie, być może o tobie, będzie się sporo plotkowało przez Internet. ... więcej i więcej »

Panna Pamiętaj by do piątku zakończyć wszelkie istotne sprawy. Siła wyższa być może niedługo wynagrodzi Tobie smutki, które otrzymałeś w poprzednim tygodniu. Najlepszym dniem na sprawy zawodowe będzie z dużym prawdopodobieństwem czwartek. ... więcej i więcej »

Waga W poniedziałek nieznajomy zepsuje Tobie humor, ale do piątku, pod warunkiem, że będziesz pamiętać o innych, wszytko zapewne wróci do normy. Ten tydzień dla Wagi to start niepowtarzalnego okresu, powinno się więc rozpocząć wszystko od nowa, czerpiąc z posiadanej wiedzy i doświadczeń. ... więcej i więcej »

Skorpion Masz minimalną szansę odszukać pewien, pasujący kawałek do ciekawej mandali którą jest twoja rodzina. O ile fantazjujesz o własnym biznesie, to jest na to świetny okres na takie decyzje. ... więcej i więcej »

Strzelec Księżyc sprzyja odnawianiu kontaktów osobistych. Zakończ rozpamiętywać to co było, natomiast zwróć uwagę na teraźniejszość, i dbaj o układy, ponieważ lada dzień mogą być użyteczne. ... więcej i więcej »

Koziorożec Mars, który zazwyczaj dostarcza dobrą passę Koziorożcowi, w nadchodzącym tygodniu nie będzie tak wspaniałomyślny, czeka Cię duże rozczarowanie. Wkrótce narodzi się w Tobie wola spotkania i tym razem ma szansę realizacji, dlatego też najwyższy czas na nowe zakupy. ... więcej i więcej »

Wodnik Liczba na która musisz uważać w czasie tego tygodnia to 18. Masz teraz szansę wzmocnić nie tylko własne samopoczucie, lecz też relacje z przyjaciółmi. ... więcej i więcej »

Ryby zbliżającym się czasie okresie, staniesz się twardszy niż zwykle. czwartek zastanowisz się wkrótce awansować. W sobotę sposobne są niewiarygodne oferty zawodowe. Przekonasz się, że przez pomoc najbliższych nie mają dla Ciebie rzeczy niemożliwych do zrealizowania. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

Merkury nie pomaga w załatwianiu spraw zawodowych. Pamiętaj! W te dni będzie ci groził kolor czarny, oglądaj swoje otoczenie pod tym kątem. Sprzyjający Tobie numer w tym tygodniu to 95. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

Jowisz, który przeważnie dostarcza pomyślność Strzelcowi, w zbliżającym się czasie nie planuje być tak dobry, czeka Ciebie spore rozczarowanie. W niedzielę rano układ gwiazd nie będzie Tobie sprzyjać, toteż przemyśl swoje działania w tym czasie. Spróbuj w najbliższych dniach skoncentrować się na zdarzeniach powiązanych z uczuciami. Bądź czujny ponieważ dużo spraw związanych z pracą będzie się toczyło przy tobie. Najprawdopodobniej wpływ Jowisza na znak Strzelca będzie miał oddziaływanie na twoją pracę. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

Księżyc nie pomaga odnawianiu kontaktów zawodowych. Nie siedź całymi dniami przed ekranem komputera, lepiej idź na krótką przechadzkę do lasu. Dla Strzelca ten tydzień będzie okresem spodziewanego, zwiększonego zainteresowania ze strony ludzi po których dotąd nic takiego nie można było się spodziewać. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

Spróbuj w najbliższych dniach skupić się na wydarzeniach powiązanych ze swoją pracą. Musisz być uważny gdyż sporo incydentów związanych z twoją rodziną będzie się toczyło wokół ciebie. Prawdopodobnie wpływ Marsa na znak Strzelca będzie miał oddziaływanie na twoje szczęście w grach losowych. Mars, który zazwyczaj przynosi dobrą passę Strzelcowi, w nadchodzącym czasie nie planuje być tak łaskawy, czeka Cię wielkie rozgoryczenie. W najbliższym czasie przyjdzie w Twoim umyśle zamiar zmian i tym razem będzie miała możliwość realizacji, w związku z tym najwyższy czas zamknąć zakończyć dawne sprawy. ...
więcej i więcej »

stopka