horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 11 lutego 2019 do dnia 17 lutego 2019

linia_poziom

Strzelec Twoja brakująca połóweczka Bliźniąt - najlepszy horoskop tygodniowy

Strzelec Twoja brakująca połóweczka Bliźniąt

Jeżeli ostatnimi czasy dosięgły Ciebie nieciekawe dolegliwości to w nadchodzących dniach dzięki pomocy sprzyjających Ci energii powinieneś spodziewać się poprawy. Tydzień sprzyja zmianom w pracy i dużym zmianom planów. Spróbuj tego tygodnia skupić się na przeżyciach powiązanych ze swoją pracą. Bądź uważny ponieważ dużo problemów powiązanych z twoją rodziną będzie się rozgrywało przy tobie. Możliwe, że wpływ Jowisza na znak Strzelca będzie miał oddziaływanie na życie towarzyskie.

Masz minimalną szansę zobaczyć jeden, poszukiwany kawałek do delikatnej konstrukcji którą jest twoje życie. Saturn, który często dostarcza dobrą passę Strzelcowi, w nadchodzącym czasie nie planuje być tak wspaniałomyślny, czeka Ciebie wielkie rozczarowanie. W zbliżającym się tygodniu postaraj się dużo więcej godzin przebywać na ćwiczeniach. W głowie Strzelca pojawią się świeże pomysły finansowe.

W sobotę wieczorem szczęście nie będzie Ci sprzyjać, dlatego też przemyśl swoje plany w tym czasie. Materialnie najbliższe dni będą czasem szybkiego rozwoju. Dzięki pozytywnemu ułożeniu Jowisza nadchodzący tydzień, przyniesie Strzelcowi dużo niespodzianek, czyżby podwyżka?.W nadchodzącym tygodniu Strzelec poczuje, że z pomocą rodziny nie ma rzeczy niemożliwych. do zrealizowania. Nadchodzący tydzień w pracy będzie upływał pod znakiem ważnych służbowych kontaktów. Wszakże dzięki oddziaływaniom Jowisza będziesz miał szansę pomyślnie ukończyć swojecele.

Nadchodzący czas w pracy Strzelca, stanie się okresem podejmowania istotnych decyzji oraz nauki odpowiedzialności za nie. Godzi się zatem każdy wybór dokładnie rozpatrzeć. Nadchodzący tydzień będzie dla Strzelca wysoce aktywnym czasem. Jednak dzięki pozytywnemu ułożeniu Marsa będzie w stanie rozwiązać wszystkie sprawy. Wkrótce pojawi się w twojej głowie zamiar zmian i tym razem ma szansę realizacji, w związku z tym już czas zamknąć zakończyć dawne sprawy. Niebawem odbędzie się duchowa podróż, na której pojmiesz, że Twoja opinia osób jest niepoprawna.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran Saturn w układzie z Marsem sprawi, iż Twoja zręczność fizyczna będzie lepsza niż kondycja psychiczna. Ponieważ sami się nie szanujemy nie spodziewajmy się od znajomych zrozumienia. ... więcej i więcej »

Byk Niedługo pojawi się w Tobie zamiar zmian i tym razem będzie miała szansę realizacji, dlatego też już czas zamknąć zakończyć niegdysiejsze sprawy. Nie spędzaj czasu godzinami przed laptopem, zamiast tego udaj się na aktywną wycieczkę nad wodę. ... więcej i więcej »

Bliźnięta Dokładność i sumienność osób spod znaku Bliźniąt zostaną z początkiem tygodnia zauważone, co stanie się przyczyną dawno zapowiadanych roszad. W zbliżającym się tygodniu nie polecane jest realizowanie trudnych projektów, bardziej opłaca się zagospodarować wolny czas na sport. ... więcej i więcej »

Rak Rakowi nie będzie sprzyjać pomoc żywiołu ziemi. Zwróć uwagę z kim się zadajesz, szczegółowo zastanów się czy to dla Ciebie odpowiednie kontakty. ... więcej i więcej »

Lew Księżyc ułoży się w takim położeniu do Marsa że zrealizowanie zamiarów może okazać się nieznacznie przyspieszone. Pamiętaj! Od środy do piątku będzie ci sprzyjał kolor pomarańczowy, oglądaj świat dookoła na obecność tego koloru. ... więcej i więcej »

Panna Zastanawiasz się tak niestandardowo, że znajomi nie umieją za Tobą nadążyć. Już wkrótce odbędzie się ważna podróż, dzięki której zrozumiesz, iż Twoja ocena osób jest słuszna. ... więcej i więcej »

Waga Spotka Wagę przede wszystkim praca nad wsłuchaniem się w siebie. Aby sporo zrozumieć powinno się oddalić chłodne kalkulacje. Ważna kobieta w nadchodzącym okresie zwróci się do Ciebie o wsparcie, jeśli nie chcesz utracić więzi odmów tej osobie. ... więcej i więcej »

Skorpion Osoby nie będące w związku spod znaku Skorpiona w najbliższym czasie będą miały szansę na odszukanie partnera na zawsze. Dokładność i uporządkowanie ludzi spod znaku Skorpiona zostaną na końcu tygodnia docenione, co stanie się źródłem z dawna oczekiwanych zmian. ... więcej i więcej »

Strzelec Księżyc ustawi się w takim położeniu w stosunku do Wenus że wykonanie planów może okazać się utrudnione. O Strzelcu, raczej nie o tobie, będzie się dużo plotkowało w Twojej okolicy. ... więcej i więcej »

Koziorożec O Koziorożcu, możliwe, że o tobie, będzie się sporo mówiło przez Internet. W najbliższym czasie wykiełkuje w twojej głowie zamiar zmian i tym razem ma możliwość do pełnej realizacji, w związku z tym najwyższy czas zamknąć zakończyć byłe wydarzenia. ... więcej i więcej »

Wodnik Interesuj się tym co spożywasz, jedzenie potrafi działać na nasze samopoczucie, toteż zwracaj przez najbliższe dni uwagę na poziomki, ponieważ mogą dać Ci dużo sił witalnych. Saturn w koniunkcji z Marsem sprawi, że Twoja sprawność fizyczna będzie dużo lepsza aniżeli sprawność umysłowa. ... więcej i więcej »

Ryby Plany będą przebiegać w niespodziewanym tempie, tak jakby od dawna miało to nastąpić. W zbliżającym się czasie nie zalecane jest realizowanie złożonych koncepcji, dużo lepiej przeznaczyć wolny termin na odpoczynek. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

Dzięki pozytywnemu układowi Urana zbliżający się tydzień, da Strzelcowi wiele niespodzianek, czyżby nowa praca?.Wnajbliższym czasie Strzelec przekona się, że przy pomocy przyjaciół nie ma spraw niemożliwych. do wykonania. Najbliższy czas w pracy stanie pod znakiem ważnych służbowych spotkań. Jednak dzięki wpływom Księżyca masz szansę na czas zakończyć swoje projekty. Osoba urodzona pod tym znakiem musi nie zapominać, że nic nie znaczące sprawy do załatwienia które zostawia na później każdego dnia, z końcem tygodnia przypomną o sobie i może nie starczyć już na nie czasu. Nadejdzie wkrótce okres, żeby rozpocząć spokojniej pokazywać własne myśli. Bliscy widzą nas nie tak jak tego chcielibyśmy. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

Dla Strzelca najbliższy czas to okres dającego sie przewidzieć, wzmożonego zainteresowania ze strony ludzi po których dotąd niczego takiego nie można było oczekiwać. Doświadczysz, że dzięki wsparciu kolegów nie będzie dla Ciebie spraw niemożliwych do spełnienia. Masz dużą nadzieję odnaleźć ważny, pasujący kawałek do skomplikowanej mandali którą jest twoje życie wewnętrzne. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

Spróbuj w tym tygodniu skupić się na kwestiach powiązanych ze swoim życiem zawodowym. Koniecznie bądź czujny bo dużo spraw powiązanych z twoją rodziną będzie się toczyło blisko ciebie. Możliwe, że wpływ Wenus na znak Strzelca będzie miał oddziaływanie na twoje szczęście w grach losowych. Interesuj się tym co jesz, posiłki potrafią wpływać na nasze samopoczucie, toteż zwróć szczególną uwagę na jabłka, te owoce mogą zapewnić ci sporo sił witalnych. Finansowo najbliższe dni będą okresem na zmiany. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

Pewna persona w nadchodzącym okresie zwróci się do Ciebie o pomoc, jeśli nie chcesz skończyć tej przyjaźni odmów jej. Nie spędzaj czasu całymi dniami przed laptopem, lepiej udaj się na aktywną wędrówkę po lesie. Wzajemne oddziaływanie na Strzelca planety Neptun oraz Merkury zapowiada zmniejszone nadzieje na spotkanie szczęścia. ...
więcej i więcej »

stopka