horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 7 stycznia 2019 do dnia 13 stycznia 2019

linia_poziom

Strzelec Twoja brakująca połóweczka Bliźniąt - najlepszy horoskop tygodniowy

Strzelec Twoja brakująca połóweczka Bliźniąt

Przygotuj się starannie na sobotę, nie wykluczone, że będziesz miał kilka godzin żeby zabrać się z ukochaną osobą na wycieczkę. Jowisz w układzie wraz z Marsem sprawi, iż Twoja sprawność fizyczna będzie dużo lepsza niż kondycja psychiczna. Dzięki pozytywnemu ułożeniu Urana nadchodzący tydzień, przyniesie Strzelcowi długo oczekiwanych niespodzianek, czyżby awans?.W nadchodzącym tygodniu Strzelec przekona się, iż przy pomocy rodziny nie ma spraw niemożliwych. do zrealizowania. Najbliższy czas w pracy stanie pod znakiem ważnych biznesowych kontaktów. Lecz dzięki wpływom Saturna masz szansę pomyślnie zakończyć wszystkie cele.

O ile myślisz o własnej firmie, obecnie jest na to znakomity etap na takowe postanowienia. Przyglądaj się temu co jesz, jedzenie potrafi wpływać na zachowanie, dlatego zwróć w tym tygodniu uwagę na grejpfruty, te owoce mogą dostarczyć ci dużo mocy. Nie przesiaduj do późna przed komputerem, zamiast tego wybierz się na aktywną wycieczkę do parku.

Tydzień nie sprzyja zmianom w życiu oraz ostrożnym modyfikacjom celów. Wiele znaczącym omenem stanie się stara książka na zdjęciu u przyjaciółki. Masz teraz szansę podreperować nie tylko własne wnętrze, ale też układy z przyjaciółmi.

Nadchodzący tydzień dla Strzelca to zaczątek jedynego w swoim rodzaju okresu, można zatem zacząć pewne sprawy od nowa, korzystając z posiadanej mądrości i informacji. W najbliższym czasie zaistnieje w Twoim umyśle wizja spotkania i tym razem ma szansę do spełnienia, dlatego też najwyższy czas na nowe przygody. Uczysz się tak szybko, że znajomi nie mogą dotrzymać ci kroku.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran Drobiazgowość i uporządkowanie osób spod znaku Barana zostaną na końcu tygodnia docenione, co może stać się początkiem z dawna oczekiwanych zwrotów w Twoim życiu. Masz obecnie szansę uzdrowić nie tylko swoje nastawienie, lecz także relacje z przyjaciółmi. ... więcej i więcej »

Byk Jowisz sprzyja w załatwianiu spraw miłosnych. Nie przesiaduj wiecznie przed komputerem, zamiast tego udaj się na krótką wędrówkę do lasu. ... więcej i więcej »

Bliźnięta Bliźniętom przeciętnie będzie dopisywało powodzenie w w sprawach zawodowych, jeśli nie przegapi, trzech najbliższych, nadchodzących dni. Najbliższy tydzień w firmie Bliźniąt, okaże się czasem podejmowania decyzji oraz nauki odpowiedzialności za nie. Opłaci się zatem każdy wybór skrupulatnie przemyśleć. Najbliższy czas będzie dla Bliźniąt wielce pracowitym czasem. Jednak dzięki odpowiedniemu układowi Saturna zdoła rozwiązać wszystkie sprawy. ... więcej i więcej »

Rak Dobrym omenem stanie się odblask światła w samochodzie członka rodziny. Egzaltacja Saturna w znaku Raka która niedawno się wydarzyła już niedługo wpłynie na Twoje życie negatywnym działaniem. ... więcej i więcej »

Lew Nadchodzący tydzień dla Lwa to zaczątek jedynego w swoim rodzaju etapu, jest okazja zatem zacząć pewne sprawy od nowa, korzystając ze zgromadzonej mądrości oraz doświadczeń. W zbliżającym się tygodniu próbuj więcej czasu przesiadywać w domu. W głowie Lwa pojawią się nowe koncepcje finansowe. ... więcej i więcej »

Panna Spodziewaj się przyjemnej wizyty znajomego z zagranicy. Egzaltacja Saturna w znaku Panny która niedługo się wydarzy już za kilka dni da się odczuć mocnym działaniem. ... więcej i więcej »

Waga Dla Wagi ten tydzień będzie okresem niespodziewanego, umiarkowanego zainteresowania ze strony ludzi po których dotychczas niczego takiego nie można było oczekiwać. Zwróć uwagę z kim się spotykasz, szczegółowo przeanalizuj czy to dla Twojej osoby dobre kontakty. ... więcej i więcej »

Skorpion W zbliżającym się okresie próbuj większość czasu przebywać w domu. W myślach Skorpiona pojawią się nowe pomysły zarobkowe. Przestań analizować przeszłość, natomiast dojrzyj przyszłość, oraz podtrzymuj przyjaźnie, bo wkrótce mogą się przydać. ... więcej i więcej »

Strzelec O ile myślisz o własnym biznesie, to teraz jest to doskonały etap na tego typu postanowienia. W najbliższym czasie wykiełkuje w Twoim umyśle wola spotkania i tym razem ma możliwość do pełnej realizacji, dlatego też najwyższy czas na oczekujące Cię przygody. ... więcej i więcej »

Koziorożec Plany będą działy się w szybkim tempie, tak jakby od jakiegoś czasu miało to nastąpić. Zakończ przywoływać przeszłość, natomiast dojrzyj to co teraz, oraz dbaj o stosunki towarzyskie, bo lada dzień mogą być przydatne. ... więcej i więcej »

Wodnik Single spod znaku Wodnika w nadchodzącym okresie będą miały sprzyjające okoliczności na odnalezienie partnera na długie lata. Niedługo przyjdzie w twojej głowie zamiar zmian i tym razem ma szansę realizacji, w związku z tym najwyższy czas zamknąć zakończyć byłe sprawy. ... więcej i więcej »

Ryby Merkury nie pomaga w załatwianiu spraw miłosnych. Jeżeli myślisz o stałym związku, to teraz jest na to idealny etap na wiążące decyzje. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

Najbliższy tydzień w pracy Strzelca, stanie się okresem podejmowania oraz nauki odpowiedzialności za nie. Godzi się przeto każdorazowy wybór skrupulatnie przemyśleć.Tydzień stanie się dla Strzelca wielce pracowitym okresem Jednak dzięki pozytywnemu położeniu Neptuna będzie w stanie rozwikłać wszystkie formalności. Konstelacja Strzelca krótkotrwale będzie w ciekawym układzie z Saturnem co wpłynie na sprawy bliskich. W nadchodzącym okresie nie jest wskazane realizowanie dużych przedsięwzięć, lepiej zagospodarować wolny czas na odpoczynek. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

Czeka na Ciebie przede wszystkim praca nad wsłuchaniem się w siebie. Aby Wszystko pojąć powinno się zdecydować się na dotychczasowe przekonania. Niebawem czeka Cię krótka wyprawa, podczas której pojmiesz, że Twoja ocena ludzi jest projekcją. Uczuciowo nadchodzące dni będą czasem dużych szans. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

Autorytatywna osoba w niedługim czasie zwróci się do Ciebie o pożyczkę, jeżeli nie chcesz skończyć tej przyjaźni pomóż tej osobie. W najbliższym czasie narodzi się w twojej głowie wizja zmian i tym razem będzie miała szansę do pełnej realizacji, dlatego też już czas na oczekujące Cię znajomości. Spróbuj w najbliższych dniach skupić się na zdarzeniach powiązanych ze swoją pracą. Koniecznie bądź czujny gdyż wiele spraw powiązanych z pracą będzie się rozgrywało blisko ciebie. Najprawdopodobniej wpływ Saturna na znak Strzelca będzie miał oddziaływanie na twoje szczęście w grach losowych. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

Konstelacja Strzelca chwilowo będzie w sprzyjającym ustawieniu z Merkurym co będzie oddziaływać na życie codzienne. Już niedługo pojawi się w Twoim umyśle wizja zmian i tym razem będzie miała szansę do spełnienia, w związku z tym najwyższy czas zamknąć zakończyć byłe sprawy. nadchodzącym okresie, będziesz spokojniejszy niż na co dzień. W środę przeanalizujesz niebawem awansować. W piątek możliwe są niewiarygodne propozycje zawodowe. ...
więcej i więcej »

stopka