horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 3 grudnia 2018 do dnia 9 grudnia 2018

linia_poziom

Strzelec Twoja brakująca połóweczka Bliźniąt - najlepszy horoskop tygodniowy

Strzelec Twoja brakująca połóweczka Bliźniąt

Dzięki odpowiedniemu położeniu Urana zbliżający się tydzień, da Strzelcowi długo oczekiwanych niespodzianek, czyżby nowa praca?.W nadchodzącym tygodniu Strzelec przekona się, że przy pomocy przyjaciół nie ma pomysłów niemożliwych. do zrealizowania. Zbliżający się czas w pracy będzie upływał pod znakiem ważnych biznesowych spotkań. Jednak dzięki oddziaływaniom Jowisza będziesz miał szansę pomyślnie ukończyć wszystkie cele. Strzelec ma nawyk zabierania innym głosu. Mimo to w środę wyjątkowo znajdź ludzi którym możesz pomóc oddając im czas aby coś zrobiły samemu. Najgorszym dniem na sprawy uczuciowe będzie z pewnością piątek.

Masz teraz perspektywę poprawić nie jedynie swoje nastawienie, lecz także kontakty z przyjaciółmi. Księżyc ustawi się w takim układzie względem Jowisza że zrealizowanie postanowień okaże się nieznacznie przyspieszone. Zwracaj uwagę z kim się zadajesz, uważnie przeanalizuj czy to dla Twojej osoby odpowiednie kontakty.

W przyszłym czasie nie zalecane jest rozpoczynanie trudnych projektów, bardziej opłaca się przeznaczyć wolny termin na sport. Jeżeli w ostatnich dniach dosięgły Ciebie przeróżne dolegliwości to w nadchodzących dniach dzięki pomocy znajomych powinieneś oczekiwać polepszenia . Wydarzenia będą przebiegać w niespodziewanym tempie, tak jakby od dawna na to czekały.

Konstelacja Strzelca chwilowo będzie w sprzyjającym ustawieniu z Merkurym co będzie oddziaływać na życie rodziny. Możesz spodziewać się trudnej niespodzianki od gościa z innego miasta. Strzelec ma w tym tygodniu obserwować bardzo starannie partnerów. To od nich zależy czy nadchodzący tydzień bedzie dla Strzelca odpowiedni do podjęcia decyzji w sprawach finansowych.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran Ponieważ sami się nie szanujemy nie oczekujmy od pozostałych szacunku. Oczekuj niespodziewanej wizyty członka rodziny z zagranicy. ... więcej i więcej »

Byk Pozytywnym omenem stanie się drobna moneta w szufladzie przyjaciela. Byk ma zwyczaj zabierania innym głosu. Mimo to w niedzielę szczególnie odszukaj znajomych którym możesz pomóc dając im szansę by coś zrobiły samemu. ... więcej i więcej »

Bliźnięta Księżyc ustawi się w takim położeniu względem Wenus że wykonanie postanowień będzie mocno przyspieszone. Już niedługo pojawi się w twojej głowie chęć zmian i tym razem mają możliwość spełnienia, dlatego też najwyższy czas zamknąć zakończyć niegdysiejsze sprawy. ... więcej i więcej »

Rak Dopilnuj by pić inne ilości soków, wbrew przekonaniom napoje w pewnym stopniu wpływają znacząco na Twoją aurę. Człowiek urodzony w tym znaku musi pamiętać, że na pozór małe sprawy które zostawia na później każdego dnia, w piątek okażą się istotne i może już zabraknąć na nie czasu. ... więcej i więcej »

Lew W najbliższym czasie wykiełkuje w twojej głowie wizja zmian i tym razem będzie miała szansę do spełnienia, dlatego też już czas zamknąć zakończyć byłe wydarzenia. Lwu niespodziewane będzie dopisywało szczęście w życiu uczuciowym, jeśli nie prześpi czterech najbliższych, nadchodzących dni. ... więcej i więcej »

Panna Zaprzestań rozpamiętywać minione czasy, a zwróć uwagę na to co teraz, oraz pielęgnuj znajomości, gdyż wkrótce mogą być pomocne. Najlepszym dniem na sprawy rodzinne będzie z dużym prawdopodobieństwem poniedziałek. ... więcej i więcej »

Waga Gwiazdozbiór Wagi nadal będzie w sprzyjającym układzie z Wenus co wpłynie na sprawy codzienne. Nadchodzący tydzień dla Wagi to zaczątek nowego rozdziału, jest okazja zatem zacząć pewne sprawy od nowa, korzystając z nabytej mądrości lub informacji. ... więcej i więcej »

Skorpion Staranność i sumienność osób spod znaku Skorpiona zostaną na końcu tygodnia zauważone, co będzie źródłem od dawna oczekiwanych zwrotów w Twoim życiu. Nie przesiaduj zbyt długo przed laptopem, zamiast tego idź na aktywną wycieczkę do parku. ... więcej i więcej »

Strzelec Dzięki pozytywnemu położeniu Urana nadchodzący tydzień, da Strzelcowi dużo niespodzianek, czyżby podwyżka?.W tym tygodniu Strzelec doświadczy, że przy pomocy rodziny nie ma kwestii niemożliwych. do wykonania. Nadchodzący tydzień w pracy stanie pod znakiem ciężkich biznesowych spotkań. Ale dzięki wpływom Jowisza masz szansę z czasem zakończyć swojecele. Nawet jeśli w ostatnich dniach dosięgły Ciebie różne choroby to teraz dzięki pomocy układu planet możesz oczekiwać polepszenia . ... więcej i więcej »

Koziorożec W nadchodzącym okresie nie jest wskazane wykonywanie trudnych koncepcji, bardziej opłaca się zagospodarować swój wolny termin na rekreację. Egzaltacja Wenus w znaku Koziorożca która niedługo będzie miała miejsce już wkrótce da o sobie znać słabym działaniem. ... więcej i więcej »

Wodnik Wodnikowi nie będzie sprzyjać pomoc żywiołu ziemi. Uczuciowo ten tydzień będzie czasem dużych szans. ... więcej i więcej »

Ryby Układy konstelacji mówią, że Rybie teraz nic nie powinno pomóc w odzyskaniu ukochanego. Rybie przeciętnie będzie dopisywało powodzenie w w sprawach zawodowych, jeśli nie prześpi trzech najbliższych, nadchodzących dni. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

O Strzelcu, raczej nie o tobie, będzie głośno się plotkowało w Twojej okolicy. Strzelcowi słabo będzie dopisywało szczęście w hazardzie, ale tylko wtedy, gdy nie przegapi, czterech najbliższych, nadchodzących dni. Spróbuj tego tygodnia skoncentrować się na zdarzeniach powiązanych ze swoim życiem zawodowym. Koniecznie bądź uważny gdyż sporo incydentów powiązanych z pracą będzie się rozgrywało blisko ciebie. Najprawdopodobniej wpływ Saturna na znak Strzelca będzie miał oddziaływanie na życie towarzyskie. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

Dlatego, że sami się cenimy nie oczekujmy od znajomych szacunku. Czeka na Strzelca teraz praca nad zrozumieniem bliskich. Aby Wszystko pojąć należy odrzucić emocje. W najbliższych dniach naucz się sprawiedliwie podzielić czas między sferą emocjonalną i sferą zawodową, a Pluton pomoże uniknąć Tobie nieoczekiwanych spotkań. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

Spróbuj w tym tygodniu skupić się na przeżyciach powiązanych z uczuciami. Bądź uważny gdyż wiele spraw powiązanych z twoją rodziną będzie się toczyło blisko ciebie. Możliwe, że wpływ Saturna na znak Strzelca będzie miał oddziaływanie na twoją pracę. Nadszedł czas, by zacząć inaczej uzewnętrzniać swoje emocje. Pozostali widzą nas nie tak jak tego oczekujemy. Pewna osoba w niedługim okresie czasu zwróci się do Ciebie o pomoc, jeśli nie chcesz utracić znajomości pomóż tej osobie. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

Ten tydzień dla Strzelca to początek jedynego w swoim rodzaju okresu, można więc rozpocząć pewne sprawy od nowa, czerpiąc z posiadanej mądrości oraz informacji. Masz właśnie perspektywę uzdrowić nie tylko własne nastawienie, lecz również układy z przyjaciółmi. Słońce ułoży się w takim położeniu w stosunku do Merkurego że spełnienie postanowień będzie opóźnione. ...
więcej i więcej »

stopka