horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 15 kwietnia 2019 do dnia 21 kwietnia 2019

linia_poziom

Strzelec Twoja brakująca połóweczka Barana - najlepszy horoskop tygodniowy

Strzelec Twoja brakująca połóweczka Barana

Pilnuj tego co jesz, jedzenie potrafi wpływać na nasze zdrowie, dlatego zwróć przez najbliższe dni szczególną uwagę na porzeczki, ponieważ mogą zapewnić Ci wzrost mocy. Masz właśnie możliwość podreperować nie tylko swoje samopoczucie, lecz też układy z bliskimi. Dzięki odpowiedniemu położeniu Marsa nadchodzący tydzień, da Strzelcowi dużo niespodzianek, czyżby podwyżka?.Wnajbliższym czasie Strzelec poczuje, że z pomocą znajomych nie ma spraw niemożliwych. do wykonania. Najbliższy czas w pracy będzie upływał pod znakiem ciężkich służbowych spotkań. Lecz dzięki oddziaływaniom Jowisza będziesz miał szansę na czas ukończyć swoje projekty.

Strzelcowi niespodziewane będzie sprzyjało powodzenie w hazardzie, ale tylko wtedy, gdy nie prześpi dwóch najbliższych, nadchodzących dni. Konstelacja Strzelca krótkotrwale będzie w sprzyjającym ustawieniu z Wenus co będzie oddziaływać na życie intymne. Przyszedł dzień, by zacząć inaczej uzewnętrzniać swoje emocje. Członkowie rodziny postrzegają nas nie tak jak sobie to wyobrażamy.

Zapamiętaj! W te dni będzie ci sprzyjał kolor czerwony, obserwuj swoje otoczenie na obecność tego koloru. Egzaltacja Urana w znaku Strzelca która niedługo będzie miała miejsce już wkrótce wpłynie na Twoje życie mocnym oddziaływaniem. Zwróć uwagę by pić rozsądne ilości wody, pamiętaj że, płyny zasadniczo mają wpływ efektywnie na Twoje ciało.

Dla Strzelca nadchodzący czas będzie okresem niespodziewanego, rosnącego zainteresowania ze strony przyjaciół po których dotąd nic takiego nie można było się spodziewać. Dokładność i sumienność osób spod znaku Strzelca zostaną na początku tygodnia dostrzeżone, co może być przyczyną z dawna oczekiwanych zmian. Księżyc nie pomaga w rozwiązywaniu problemów towarzyskich.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran Przekonasz się, że dzięki wsparciu układu planet nie będzie rzeczy niemożliwych do spełnienia. O Baranie, możliwe, że o tobie, będzie się dużo mówiło w Twojej miejscowości. ... więcej i więcej »

Byk Uczuciowo najbliższe dni będą czasem straconych nadziei. Ponieważ sami się gubimy oczekujmy od pozostałych przykrości. ... więcej i więcej »

Bliźnięta Pluton nie sprzyja w rozwiązywaniu problemów miłosnych. W sobotę w południe dobra gwiazda będzie Tobie sprzyjać, dlatego więc przemyśl swoje plany na ten dzień. ... więcej i więcej »

Rak W nadchodzącym tygodniu próbuj dużą ilość czasu przesiadywać na siłowni. W głowie Raka pojawią się nowe koncepcje finansowe. Saturn pomaga w rozwiązywaniu problemów osobistych. ... więcej i więcej »

Lew Przygotuj się szybko do weekendu, nie wykluczone, że będziesz miał czas żeby zabrać się ze znajomymi za miasto. Wkrótce narodzi się w Tobie wizja zmian i tym razem ma szansę spełnienia, dlatego też już czas zamknąć zakończyć byłe wydarzenia. ... więcej i więcej »

Panna Działasz tak niestandardowo, że znajomi nie potrafią ci pomóc. Single spod znaku Panny w nadchodzącym okresie będą miały sposobność na odnalezienie drugiej połówki na całe życie. ... więcej i więcej »

Waga Waga ma pod koniec tego tygodnia słuchać starannie partnerów. To od nich zależy czy nadchodzący czas będzie dla Wagi sprzyjający do podjęcia kroków w sprawach uczuciowych. Emocjonalnie bieżący tydzień będzie czasem szybkiego rozwoju. ... więcej i więcej »

Skorpion Niebawem będzie miała miejsce krótka podróż, dzięki której dowiesz się, iż Twoja krytyka osób będzie niesprawiedliwa. Astrologiczne obliczenia mówią, że Skorpionowi obecnie nic nie powinno przeszkodzić w odzyskaniu szacunku. ... więcej i więcej »

Strzelec Masz sporą szansę odszukać jeden, brakujący kawałek do pięknej układanki którą jest twoja rodzina. Zanotuj sobie by do czwartku zakończyć wszelkie istotne kwestie. Siła wyższa przypuszczalnie niedługo wynagrodzi Tobie trudy, jakie doznałeś w ostatnim czasie. ... więcej i więcej »

Koziorożec Masz minimalną nadzieję zobaczyć ważny, poszukiwany element do skomplikowanej układanki którą stanowi twoje życie. Przyszły tydzień dla Koziorożca to zaczątek unikalnego okresu, można zatem zacząć pewne sprawy od nowa, czerpiąc z posiadanej wiedzy i informacji. ... więcej i więcej »

Wodnik Gwiazdozbiór Wodnika krótkotrwale będzie w ciekawym ustawieniu z Jowiszem co będzie oddziaływać na życie intymne. Niedługo przydarzy Ci się długa podróż, podczas której zrozumiesz, że Twoja krytyka osób jest niesprawiedliwa. ... więcej i więcej »

Ryby Piątek to dobry termin do samotnych spacerów w trakcie których możesz odpocząć. Tydzień sprzyja zakupom oraz małym modyfikacjom planów. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

Najgorszym dniem na sprawy miłosne będzie prawdopodobnie poniedziałek. Wzajemne wpływanie na Ciebie planety Mars i Saturn zapowiada zwiększone szansę na sukces. Jowisz w zestawieniu wraz z Wenusem będzie odpowiedzialny za to, iż Twoja sprawność fizyczna będzie lepsza aniżeli samopoczucie psychiczne. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

Tydzień nie sprzyja zmianom w życiu i niespodziewanym modyfikacjom celów. W przyszłym tygodniu będzie miała miejsce ważna wędrówka, podczas której dowiesz się, że Twoja ocena niektórych osób jest niesprawiedliwa. Wzajemne oddziaływanie na Strzelca planety Jowisz oraz Merkury oznacza zmniejszone nadzieje na porażkę. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

Zwróć uwagę z kim wiążą Cię relacje służbowe, szczegółowo rozważ czy to dla Twojej osoby odpowiednie relacje. Spróbuj w najbliższym czasie skupić się na zajściach powiązanych ze swoim życiem zawodowym. Koniecznie bądź uważny bo wiele incydentów powiązanych z twoją rodziną będzie się rozgrywało wokół ciebie. Prawdopodobnie wpływ Plutona na znak Strzelca będzie miał oddziaływanie na życie towarzyskie. Nie spędzaj czasu całymi dniami przed komputerem, zamiast tego udaj się na krótką wycieczkę nad wodę. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

Masz niepowtarzalną sposobność wzmocnić nie tylko własne samopoczucie, lecz także kontakty z bliskimi. W nadchodzącym okresie próbuj większość czasu spędzać na ćwiczeniach. W głowie Strzelca pojawią się świeże koncepcje zarobkowe. Tydzień sprzyja wyjazdom oraz ostrożnym modyfikacjom planów. ...
więcej i więcej »

stopka