horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 11 marca 2019 do dnia 17 marca 2019

linia_poziom

Strzelec Twoja brakująca połóweczka Barana - najlepszy horoskop tygodniowy

Strzelec Twoja brakująca połóweczka Barana

Zwracaj uwagę z kim masz kontakty, uważnie przeanalizuj czy to dla Ciebie odpowiednie relacje. Gwiazdozbiór Strzelca nadal będzie w rzadkim ustawieniu z Jowiszem co wpłynie na życie codzienne. Przygotuj się umiejętnie na sobotę, nie wykluczone, że będziesz miał czas żeby zabrać się z rodziną na wycieczkę.

Strzelec ma nawyk zabierania innym głosu. Mimo to w poniedziałek szczególnie odszukaj osoby którym możesz pomóc oddając im szansę aby coś powiedziały. Neptun nie pomaga odnawianiu kontaktów zawodowych. Spotęgowane wpływanie na Strzelca planety Neptun oraz Uran zapowiada zmniejszone nadzieje na sukces.

Oczekuje na Strzelca teraz praca nad zrozumieniem bliskich. Aby sporo ogarnąć powinno się oddalić chłodne kalkulacje. Dzięki pozytywnemu położeniu Urana nadchodzący tydzień, przyniesie Strzelcowi wiele niespodzianek, czyżby nowa praca?.W nadchodzącym tygodniu Strzelec doświadczy, że z pomocą rodziny nie ma spraw niemożliwych. do spełnienia. Nadchodzący okres w pracy stanie pod znakiem ciężkich biznesowych kontaktów. Jednak dzięki wpływom Merkurego będziesz miał szansę z czasem ukończyć swoje projekty. Strzelec ma w tym tygodniu obserwować bardzo starannie swoich współlokatorów. To od nich zależy czy nadchodzący tydzień bedzie dla Strzelca korzystny do podjęcia kroków w sprawach życiowych.

Zanotuj sobie aby do piątku załatwiać wszelkie istotne zagadnienia. Los być może w najbliższym czasie zrekompensuje Tobie trudy, jakie doznałeś w poprzednich dniach . Już niedługo zaistnieje w Tobie wizja spotkania i tym razem ma możliwość do spełnienia, w związku z tym już czas na ciekawe przygody. Strzelcowi umiarkowanie będzie sprzyjało szczęście w grach losowych, oczywiście, jeżeli nie prześpi czterech najbliższych, nadchodzących dni.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran Masz właśnie perspektywę uzdrowić nie tylko swoje nastawienie, ale także relacje z przyjaciółmi. Baran ma zwyczaj nie dopuszczania innych do głosu. Mimo to w piątek chociaż raz znajdź znajomych którym możesz pomóc oddając im szansę aby coś powiedziały. ... więcej i więcej »

Byk Zastanawiasz się tak długo, że inni nie mogą dotrzymać ci kroku. O ile myślisz o nowej pracy, obecnie jest to doskonały okres na takie decyzje. ... więcej i więcej »

Bliźnięta Bliźnięta mają nawyk nie dopuszczania innych do głosu. Dlatego też w czwartek wyjątkowo znajdź ludzi którym możesz pomóc dając im czas aby coś powiedziały. Konstelacja Bliźniąt krótkotrwale będzie w sprzyjającym układzie z Wenus co wpłynie na sprawy rodziny. ... więcej i więcej »

Rak nadchodzącym okresie, staniesz się łagodniejszy niż zwykle. czwartek rozważysz niebawem awansować. W piątek możliwe są interesujące propozycje zawodowe. Nadszedł czas, żeby rozpocząć wyrażać swoje emocje. Bliscy widzą nas nie tak jak tego oczekujemy. ... więcej i więcej »

Lew Lwu nie będzie sprzyjać wsparcie żywiołu ziemi. O Lwie, być może o tobie, będzie się sporo plotkowało przez Internet. ... więcej i więcej »

Panna Pamiętaj by do piątku zakończyć wszelkie istotne sprawy. Siła wyższa być może niedługo wynagrodzi Tobie smutki, które otrzymałeś w poprzednim tygodniu. Najlepszym dniem na sprawy zawodowe będzie z dużym prawdopodobieństwem czwartek. ... więcej i więcej »

Waga W poniedziałek nieznajomy zepsuje Tobie humor, ale do piątku, pod warunkiem, że będziesz pamiętać o innych, wszytko zapewne wróci do normy. Ten tydzień dla Wagi to start niepowtarzalnego okresu, powinno się więc rozpocząć wszystko od nowa, czerpiąc z posiadanej wiedzy i doświadczeń. ... więcej i więcej »

Skorpion Masz minimalną szansę odszukać pewien, pasujący kawałek do ciekawej mandali którą jest twoja rodzina. O ile fantazjujesz o własnym biznesie, to jest na to świetny okres na takie decyzje. ... więcej i więcej »

Strzelec Księżyc sprzyja odnawianiu kontaktów osobistych. Zakończ rozpamiętywać to co było, natomiast zwróć uwagę na teraźniejszość, i dbaj o układy, ponieważ lada dzień mogą być użyteczne. ... więcej i więcej »

Koziorożec Mars, który zazwyczaj dostarcza dobrą passę Koziorożcowi, w nadchodzącym tygodniu nie będzie tak wspaniałomyślny, czeka Cię duże rozczarowanie. Wkrótce narodzi się w Tobie wola spotkania i tym razem ma szansę realizacji, dlatego też najwyższy czas na nowe zakupy. ... więcej i więcej »

Wodnik Liczba na która musisz uważać w czasie tego tygodnia to 18. Masz teraz szansę wzmocnić nie tylko własne samopoczucie, lecz też relacje z przyjaciółmi. ... więcej i więcej »

Ryby zbliżającym się czasie okresie, staniesz się twardszy niż zwykle. czwartek zastanowisz się wkrótce awansować. W sobotę sposobne są niewiarygodne oferty zawodowe. Przekonasz się, że przez pomoc najbliższych nie mają dla Ciebie rzeczy niemożliwych do zrealizowania. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

Spotka Ciebie głównie praca nad zrozumieniem to co mówią inni. Żeby Wszystko pojąć należy odrzucić uczucia. Strzelec ma pod koniec tego tygodnia obserwować dokładnie swoich współlokatorów. To od nich zależy czy nadchodzące dni będą dla Strzelca korzystny do podjęcia kroków w sprawach dawno zapomnianych. Merkury nie pomaga odnawianiu kontaktów zawodowych. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

Spróbuj w najbliższym czasie skupić się na wydarzeniach związanych ze swoją pracą. Musisz być uważny gdyż sporo incydentów związanych z pracą będzie się toczyło przy tobie. Możliwe, że wpływ Jowisza na znak Strzelca będzie miał oddziaływanie na twoją pracę. Masz jedyną szansę podreperować nie jedynie własne wnętrze, lecz również układy z bliskimi. O ile marzysz o kupnie domu, aktualnie jest to genialny moment na takowe wyzwania. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

Tydzień nie sprzyja szukaniu miłosci oraz małym modyfikacjom planów. Drobiazgowość i sumienność osób spod znaku Strzelca nie zostaną na końcu tygodnia docenione, co będzie źródłem dawno oczekiwanych zwrotów w Twoim życiu. Strzelcowi będzie sprzyjać wsparcie żywiołu powietrza. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

O ile marzysz o nowej pracy, aktualnie jest na to wspaniały moment na wiążące decyzje. W przyszłym czasie nie polecane jest rozpoczynanie trudnych inicjatyw, dużo lepiej zagospodarować swój wolny termin na sport. Jowisz w koniunkcji wraz z Marsem sprawi, że Twoja zręczność fizyczna będzie lepsza niż sprawność umysłowa. ...
więcej i więcej »

stopka