horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 11 lutego 2019 do dnia 17 lutego 2019

linia_poziom

Strzelec Twoja brakująca połóweczka Barana - najlepszy horoskop tygodniowy

Strzelec Twoja brakująca połóweczka Barana

Zwracaj uwagę z kim się spotykasz, szczegółowo zastanów się czy to dla Twojej osoby odpowiednie kontakty. Spróbuj w tym tygodniu skupić się na przeżyciach związanych ze swoim życiem zawodowym. Koniecznie bądź uważny ponieważ sporo problemów powiązanych z twoją rodziną będzie się rozgrywało wokół ciebie. Najprawdopodobniej wpływ Jowisza na znak Strzelca będzie miał oddziaływanie na życie towarzyskie. Zapamiętaj aby do czwartku zakończyć wszelkie istotne formalności. Siła wyższa być może niedługo wynagrodzi Tobie straty, które otrzymałeś ostatnim czasy.

Wzajemne wpływanie na Ciebie planety Jowisz i Saturn zapowiada zwiększone nadzieje na porażkę. Rozmyślasz się tak szybko, że znajomi nie umieją dotrzymać ci kroku. W wtorek nieznajomy pogorszy Tobie humor, ale do czwartku, jeżeli będziesz pamiętać o innych, wszytko zapewne wróci do normy.

Strzelec ma pod koniec tego tygodnia obserwować bardzo dokładnie innych. To od nich zależy czy nadchodzący czas będzie dla Strzelca korzystny do podjęcia kroków w sprawach materialnych. Już wkrótce będzie miała miejsce fizyczna wędrówka, na której dowiesz się, iż Twoja krytyka niektórych osób będzie niepoprawna. Osoba urodzona pod tym znakiem musi nie zapominać, że małe sprawy do załatwienia o których zapomina codziennie, pod koniec tygodnia dadzą znać o sobie i może nie starczyć już na nie czasu.

Nie siedź do późna przed ekranem komputera, zamiast tego idź na długą wędrówkę do lasu. Spotka Ciebie głównie praca nad zrozumieniem to co mówią inni. Żeby Wszystko zrozumieć należy oddalić chłodne kalkulacje. Merkury sprzyja w załatwianiu spraw osobistych.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran Saturn w układzie z Marsem sprawi, iż Twoja zręczność fizyczna będzie lepsza niż kondycja psychiczna. Ponieważ sami się nie szanujemy nie spodziewajmy się od znajomych zrozumienia. ... więcej i więcej »

Byk Niedługo pojawi się w Tobie zamiar zmian i tym razem będzie miała szansę realizacji, dlatego też już czas zamknąć zakończyć niegdysiejsze sprawy. Nie spędzaj czasu godzinami przed laptopem, zamiast tego udaj się na aktywną wycieczkę nad wodę. ... więcej i więcej »

Bliźnięta Dokładność i sumienność osób spod znaku Bliźniąt zostaną z początkiem tygodnia zauważone, co stanie się przyczyną dawno zapowiadanych roszad. W zbliżającym się tygodniu nie polecane jest realizowanie trudnych projektów, bardziej opłaca się zagospodarować wolny czas na sport. ... więcej i więcej »

Rak Rakowi nie będzie sprzyjać pomoc żywiołu ziemi. Zwróć uwagę z kim się zadajesz, szczegółowo zastanów się czy to dla Ciebie odpowiednie kontakty. ... więcej i więcej »

Lew Księżyc ułoży się w takim położeniu do Marsa że zrealizowanie zamiarów może okazać się nieznacznie przyspieszone. Pamiętaj! Od środy do piątku będzie ci sprzyjał kolor pomarańczowy, oglądaj świat dookoła na obecność tego koloru. ... więcej i więcej »

Panna Zastanawiasz się tak niestandardowo, że znajomi nie umieją za Tobą nadążyć. Już wkrótce odbędzie się ważna podróż, dzięki której zrozumiesz, iż Twoja ocena osób jest słuszna. ... więcej i więcej »

Waga Spotka Wagę przede wszystkim praca nad wsłuchaniem się w siebie. Aby sporo zrozumieć powinno się oddalić chłodne kalkulacje. Ważna kobieta w nadchodzącym okresie zwróci się do Ciebie o wsparcie, jeśli nie chcesz utracić więzi odmów tej osobie. ... więcej i więcej »

Skorpion Osoby nie będące w związku spod znaku Skorpiona w najbliższym czasie będą miały szansę na odszukanie partnera na zawsze. Dokładność i uporządkowanie ludzi spod znaku Skorpiona zostaną na końcu tygodnia docenione, co stanie się źródłem z dawna oczekiwanych zmian. ... więcej i więcej »

Strzelec Księżyc ustawi się w takim położeniu w stosunku do Wenus że wykonanie planów może okazać się utrudnione. O Strzelcu, raczej nie o tobie, będzie się dużo plotkowało w Twojej okolicy. ... więcej i więcej »

Koziorożec O Koziorożcu, możliwe, że o tobie, będzie się sporo mówiło przez Internet. W najbliższym czasie wykiełkuje w twojej głowie zamiar zmian i tym razem ma możliwość do pełnej realizacji, w związku z tym najwyższy czas zamknąć zakończyć byłe wydarzenia. ... więcej i więcej »

Wodnik Interesuj się tym co spożywasz, jedzenie potrafi działać na nasze samopoczucie, toteż zwracaj przez najbliższe dni uwagę na poziomki, ponieważ mogą dać Ci dużo sił witalnych. Saturn w koniunkcji z Marsem sprawi, że Twoja sprawność fizyczna będzie dużo lepsza aniżeli sprawność umysłowa. ... więcej i więcej »

Ryby Plany będą przebiegać w niespodziewanym tempie, tak jakby od dawna miało to nastąpić. W zbliżającym się czasie nie zalecane jest realizowanie złożonych koncepcji, dużo lepiej przeznaczyć wolny termin na odpoczynek. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

Piątek to odpowiedni czas do samotnych wypraw w czasie których możesz sobie przemyśleć pewne sprawy. Nadchodzi okres, żeby zacząć głośno wyrażać własne uczucia. Inni postrzegają nas nie tak jak tego oczekujemy. Pewna osoba w najbliższym okresie czasu poprosi Ciebie o kredyt, jeżeli nie chcesz zakończyć tej znajomości pomóż jej. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

Masz teraz szansę podreperować nie jedynie własne nastawienie, lecz też układy z rodziną. Wzajemne oddziaływanie na Ciebie planety Mars oraz Pluton oznacza zwiększone nadzieje na spotkanie szczęścia. nadchodzącym okresie, staniesz się łagodniejszy niż zwykle. czwartek zastanowisz się w niedalekiej przyszłości awansować. W sobotę możliwe są interesujące oferty zawodowe. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

Przyszedł czas, żeby zacząć spokojniej wyrażać swoje myśli. Bliscy postrzegają nas nie tak jak sobie to wyobrażamy. Pluton, który często dostarcza pomyślność Strzelcowi, w zbliżającym się tygodniu nie będzie tak łaskawy, czeka Ciebie wielkie rozczarowanie. Saturn pomaga odnawianiu kontaktów towarzyskich. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

W sobotę w południe układ gwiazd będzie Ci sprzyjać, w związku z tym dopasuj swoje plany w tym czasie. Nie oczekuj niemiłej wizyty gościa dawno nie widzianego w Twoim domu. W najbliższym czasie wykiełkuje w twojej głowie wola spotkania i tym razem będzie miała szansę do spełnienia, w związku z tym już czas na oczekujące Cię wyznania. ...
więcej i więcej »

stopka