horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 3 grudnia 2018 do dnia 9 grudnia 2018

linia_poziom

Strzelec Twoja brakująca połóweczka Barana - najlepszy horoskop tygodniowy

Strzelec Twoja brakująca połóweczka Barana

Astrologiczne obliczenia oznajmiają, że Strzelcowi obecnie nic nie powinno pomóc w utracie pieniędzy. Najbliższy tydzień w firmie Strzelca, okaże się okresem podejmowania istotnych decyzji i lekcją odpowiedzialności za nie. Opłaca się więc każdorazowy wybór dokładnie rozważyć.Tydzień okaże się dla Strzelca wielce pracowitym okresem Jednak dzięki pozytywnemu ułożeniu Saturna zdoła wyjaśnić wszystkie sprawy. W środę ktoś z rodziny zepsuje Tobie humor, ale do czwartku, pod warunkiem, że będziesz zachowywać się normalnie, wszytko prawdopodobnie powinno wrócić do normy.

Strzelec ma nawyk nie dopuszczania innych do głosu. Dlatego też w sobotę wyjątkowo znajdź osoby którym możesz pomóc oddając im czas by coś zrobiły samemu. Nawet jeśli niedawno dosięgły Cię przeróżne dolegliwości to w tym tygodniu dzięki pomocy znajomych powinieneś liczyć na poprawę. Na weekend naucz się rozmyślnie podzielić czas między sferą emocjonalną i sferą zawodową, a Wenus pomoże uniknąć Ci zbędnych emocji.

Przychodzi dzień, żeby rozpocząć głośno pokazywać swoje przekonania. Pozostali postrzegają nas nie tak jak sobie to wyobrażamy. W bieżącym czasie nie jest wskazane wykonywanie dużych inicjatyw, lepiej przeznaczyć wolny czas na rekreację. Pamiętaj! Na początku tygodnia będzie ci sprzyjał kolor zielony, oglądaj swoje otoczenie na obecność tego koloru.

Skończ rozgrzebywać dawne dzieje, a zauważ teraźniejszość, i dbaj o znajomości, bo wkrótce mogą być pomocne. W najbliższym czasie zaistnieje w Twoim umyśle chęć spotkania i tym razem będzie miała szansę spełnienia, dlatego też najwyższy czas na ciekawe przygody. Strzelcowi będzie sprzyjać energetyczny ładunek mocy ze strony żywiołu powietrza.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran Ponieważ sami się nie szanujemy nie oczekujmy od pozostałych szacunku. Oczekuj niespodziewanej wizyty członka rodziny z zagranicy. ... więcej i więcej »

Byk Pozytywnym omenem stanie się drobna moneta w szufladzie przyjaciela. Byk ma zwyczaj zabierania innym głosu. Mimo to w niedzielę szczególnie odszukaj znajomych którym możesz pomóc dając im szansę by coś zrobiły samemu. ... więcej i więcej »

Bliźnięta Księżyc ustawi się w takim położeniu względem Wenus że wykonanie postanowień będzie mocno przyspieszone. Już niedługo pojawi się w twojej głowie chęć zmian i tym razem mają możliwość spełnienia, dlatego też najwyższy czas zamknąć zakończyć niegdysiejsze sprawy. ... więcej i więcej »

Rak Dopilnuj by pić inne ilości soków, wbrew przekonaniom napoje w pewnym stopniu wpływają znacząco na Twoją aurę. Człowiek urodzony w tym znaku musi pamiętać, że na pozór małe sprawy które zostawia na później każdego dnia, w piątek okażą się istotne i może już zabraknąć na nie czasu. ... więcej i więcej »

Lew W najbliższym czasie wykiełkuje w twojej głowie wizja zmian i tym razem będzie miała szansę do spełnienia, dlatego też już czas zamknąć zakończyć byłe wydarzenia. Lwu niespodziewane będzie dopisywało szczęście w życiu uczuciowym, jeśli nie prześpi czterech najbliższych, nadchodzących dni. ... więcej i więcej »

Panna Zaprzestań rozpamiętywać minione czasy, a zwróć uwagę na to co teraz, oraz pielęgnuj znajomości, gdyż wkrótce mogą być pomocne. Najlepszym dniem na sprawy rodzinne będzie z dużym prawdopodobieństwem poniedziałek. ... więcej i więcej »

Waga Gwiazdozbiór Wagi nadal będzie w sprzyjającym układzie z Wenus co wpłynie na sprawy codzienne. Nadchodzący tydzień dla Wagi to zaczątek nowego rozdziału, jest okazja zatem zacząć pewne sprawy od nowa, korzystając z nabytej mądrości lub informacji. ... więcej i więcej »

Skorpion Staranność i sumienność osób spod znaku Skorpiona zostaną na końcu tygodnia zauważone, co będzie źródłem od dawna oczekiwanych zwrotów w Twoim życiu. Nie przesiaduj zbyt długo przed laptopem, zamiast tego idź na aktywną wycieczkę do parku. ... więcej i więcej »

Strzelec Dzięki pozytywnemu położeniu Urana nadchodzący tydzień, da Strzelcowi dużo niespodzianek, czyżby podwyżka?.W tym tygodniu Strzelec doświadczy, że przy pomocy rodziny nie ma kwestii niemożliwych. do wykonania. Nadchodzący tydzień w pracy stanie pod znakiem ciężkich biznesowych spotkań. Ale dzięki wpływom Jowisza masz szansę z czasem zakończyć swojecele. Nawet jeśli w ostatnich dniach dosięgły Ciebie różne choroby to teraz dzięki pomocy układu planet możesz oczekiwać polepszenia . ... więcej i więcej »

Koziorożec W nadchodzącym okresie nie jest wskazane wykonywanie trudnych koncepcji, bardziej opłaca się zagospodarować swój wolny termin na rekreację. Egzaltacja Wenus w znaku Koziorożca która niedługo będzie miała miejsce już wkrótce da o sobie znać słabym działaniem. ... więcej i więcej »

Wodnik Wodnikowi nie będzie sprzyjać pomoc żywiołu ziemi. Uczuciowo ten tydzień będzie czasem dużych szans. ... więcej i więcej »

Ryby Układy konstelacji mówią, że Rybie teraz nic nie powinno pomóc w odzyskaniu ukochanego. Rybie przeciętnie będzie dopisywało powodzenie w w sprawach zawodowych, jeśli nie prześpi trzech najbliższych, nadchodzących dni. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

Wydarzenia będą działy się w niespodziewanym czasie, jakby od dawna na to czekały. Rozmyślasz się tak długo, że inni nie potrafią za Tobą nadążyć. Najlepszym dniem na sprawy finansowe będzie raczej poniedziałek. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

Zacznij zauważać z kim się spotykasz, uważnie rozważ czy to dla Twojej osoby dobre relacje. Tydzień sprzyja zmianom w pracy oraz niespodziewanym zmianom planów. Spróbuj w tym tygodniu skupić się na sprawach powiązanych z uczuciami. Koniecznie bądź uważny bo wiele spraw powiązanych z pracą będzie się rozgrywało przy tobie. Prawdopodobnie wpływ Plutona na znak Strzelca będzie miał oddziaływanie na twoją pracę. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

Dlatego, że sami się cenimy nie oczekujmy od pozostałych pomocy. Najsłabszym dniem na sprawy zawodowe będzie niewątpliwie piątek. Strzelec ma na początku tego tygodnia obserwować starannie partnerów. To od nich zależy czy nadchodzące dni będą dla Strzelca korzystny do podjęcia kroków w sprawach uczuciowych. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

Staranność i uporządkowanie osób spod znaku Strzelca zostaną na końcu tygodnia dostrzeżone, co stanie się przyczyną z dawna spodziewanych zwrotów w Twoim życiu. W nadchodzącym tygodniu postaraj się rozmyślnie rozdzielić swój czas między sferą emocjonalną i sferą zawodową, a Mars pomoże uniknąć Ci niepotrzebnych wrażeń. Dla Strzelca ten tydzień to okres niespodziewanego, zwiększonego zainteresowania ze strony przyjaciół po których dotychczas nic takiego nie można było oczekiwać. ...
więcej i więcej »

stopka