horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 14 maja 2018 do dnia 20 maja 2018

linia_poziom

Strzelec Twoja brakująca połóweczka Barana - najlepszy horoskop tygodniowy

Strzelec Twoja brakująca połóweczka Barana

Spodziewaj się niespodziewanej przygody ze strony gościa z innego miasta. Strzelcowi nie będzie sprzyjać wsparcie żywiołu ziemi. Materialnie najbliższe dni będą okresem na zmiany.

Staraj się pić nieco mniej herbaty, to zadziwiające, ale płyny w pewnym stopniu oddziaływują znacząco na Twoją aurę. Nie zapomnij! Przez cały tydzień będzie ci przypominał o sobie kolor fioletowy, obserwuj ubrania innych ludzi na obecność tego koloru. Zwróć uwagę z kim się zadajesz, uważnie przeanalizuj czy to dla Twojej osoby dobre relacje.

Osoby nie będące w związku spod znaku Strzelca w nadchodzącym okresie będą miały sprzyjające okoliczności na odnalezienie partnera na zawsze. Astrologiczne obliczenia mówią, że Strzelcowi obecnie nic nie powinno zaszkodzić w zdobyciu majątku. Konstelacja Strzelca nadal będzie w niekorzystnym ustawieniu z Wenus co wpłynie na życie zawodowe.

Dla Strzelca ten tydzień to okres dającego sie przewidzieć, słabnącego zainteresowania ze strony znajomych po których dotąd nic takiego nie można było się spodziewać. Jeżeli niedawno gnębiły Ciebie różne dolegliwości to w nadchodzących dniach dzięki pomocy znajomych możesz oczekiwać polepszenia . W nadchodzącym tygodniu postaraj się uczciwie rozdzielić swój czas między sferą emocjonalną i sferą zawodową, a Pluton pomoże uniknąć Ci zbędnych emocji.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran Przyglądaj się temu co jesz, posiłki potrafią oddziaływać na nasze samopoczucie, dlatego zwracaj szczególną uwagę na jabłka, ponieważ mogą pozbawić Cię energii. Zapamiętaj! Od środy do piątku będzie ci groził kolor pomarańczowy, obserwuj swoje otoczenie na obecność tego koloru. ... więcej i więcej »

Byk Zastanawiasz się tak nietypowo, że inni nie potrafią ci pomóc. Szczęśliwa liczba w tym tygodniu to 63. ... więcej i więcej »

Bliźnięta Dzięki pozytywnemu ułożeniu Księżyca najbliższy tydzień, da Bliźniętom dużo niespodzianek, czyżby nowa praca?.Wnajbliższym czasie Bliźnięta przekona się, że przy pomocy znajomych nie mają kwestii niemożliwych. do wykonania. Zbliżający się okres w pracy stanie pod znakiem ważnych biznesowych kontaktów. Jednak dzięki wpływom Merkurego masz szansę z czasem zakończyć swojecele. Bliźniętom nie będzie sprzyjać wsparcie żywiołu ognia. ... więcej i więcej »

Rak Wkrótce przyjdzie w Tobie zamiar zmian i tym razem ma szansę do spełnienia, w związku z tym już czas zamknąć zakończyć byłe wydarzenia. Masz dużą szansę zobaczyć istotny, brakujący kawałek do delikatnej konstrukcji którą jest twój własny świat. ... więcej i więcej »

Lew W nadchodzącym okresie postaraj się dużo więcej czasu spędzać w domu. W myślach Lwa pojawią się świeże idee zarobkowe. Zwróć uwagę z kim się zadajesz, szczegółowo przeanalizuj czy to dla Twojej osoby dobre kontakty. ... więcej i więcej »

Panna Saturn, który systematycznie dostarcza dobrą passę Pannie, w nadchodzącym czasie nie będzie tak szczodry, czeka Ciebie spore rozgoryczenie. Przyszły tydzień dla Panny to zaczątek nowego etapu, powinno się zatem rozpocząć wszystko od nowa, korzystając z nabytej mądrości i doświadczeń. ... więcej i więcej »

Waga Czeka na Ciebie teraz praca nad wsłuchaniem się w to co mówią inni. Aby Wszystko zrozumieć powinno się zdecydować się na uczucia. Przestań analizować minione czasy, natomiast dostrzeż teraźniejszość, i podtrzymuj koneksje, gdyż lada dzień mogą być przydatne. ... więcej i więcej »

Skorpion Nie zapomnij! W te dni będzie ci groził kolor niebieski, badaj ubrania innych ludzi na obecność tego koloru. Nie przesiaduj zbyt długo przed telewizorem, lepiej wybierz się na krótką wędrówkę nad wodę. ... więcej i więcej »

Strzelec Człowiek urodzony w tym znaku musi pamiętać, że nie istotne sprawy które odkłada codziennie, z końcem tygodnia przypomną o sobie i może już zabraknąć na nie czasu. Choćby w ostatnich dniach dosięgły Cię nieciekawe przypadłości to teraz dzięki wsparciu układu planet możesz oczekiwać polepszenia . ... więcej i więcej »

Koziorożec Zanotuj sobie by do niedzieli wykonać wszelkie znaczące formalności. Siła wyższa przypuszczalnie wkrótce wynagrodzi Tobie troski, które doznałeś ostatnim czasy. Na weekend naucz się sprawiedliwie podzielić czas pomiędzy sferą emocjonalną i sferą zawodową, a Mars pomoże uniknąć Ci nieoczekiwanych zdarzeń. ... więcej i więcej »

Wodnik W nadchodzącym okresie nie jest wskazane realizowanie skomplikowanych przedsięwzięć, bardziej opłaca się zagospodarować wolny czas na sport. Najlepsza liczba w tym tygodniu to 45. ... więcej i więcej »

Ryby Niedługo zaistnieje w twojej głowie wola spotkania i tym razem mają możliwość realizacji, dlatego też już czas na ciekawe znajomości. Najsłabszym dniem na sprawy miłosne będzie raczej poniedziałek. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

Niedługo narodzi się w twojej głowie chęć zmian i tym razem będzie miała możliwość realizacji, dlatego też już czas zamknąć zakończyć dawne sprawy. Sobota to dobry okres do indywidualnych wycieczek podczas których możesz odetchnąć od codzienności. Wzajemne wpływanie na siebie planety Mars oraz Saturn zapowiada zmniejszone nadzieje na porażkę. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

W najbliższym czasie czeka Cię krótka wyprawa, na której zdasz sobie sprawę, że Twoja opinia ludzi będzie niepoprawna. Osoba urodzona pod tym znakiem musi nie zapominać, że małe drobiazgi które zostawia na później codziennie, pod koniec tygodnia okażą się istotne i może już zabraknąć na nie czasu. W najbliższych dniach postaraj się rozsądnie dzielić swój czas między uczuciami i sferą zawodową, a Jowisz pomoże uniknąć Ci niepotrzebnych emocji. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

W najbliższych dniach naucz się rozsądnie rozdzielić wolny czas pomiędzy sferą emocjonalną oraz sferą zawodową, a Wenus pomoże uniknąć Tobie nieoczekiwanych zdarzeń. Uważaj by pić nieco więcej wody, to zadziwiające, ale napoje w pewnym stopniu oddziaływują niematerialnie na Twoje ciało. Wkrótce pojawi się w twojej głowie wizja zmian i tym razem ma możliwość spełnienia, w związku z tym już czas na oczekujące Cię zakupy. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

Konstelacja Strzelca nadal będzie w sprzyjającym układzie z Uranem co wpłynie na sprawy bliskich. Dla Strzelca najbliższy czas będzie okresem dającego sie przewidzieć, umiarkowanego zainteresowania ze strony przyjaciół po których dotąd nic takiego nie można było oczekiwać. Masz minimalną nadzieję zobaczyć pojedynczy, poszukiwany kawałek do delikatnej układanki którą jest twój własny świat. ...
więcej i więcej »

stopka