horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 13 kwietnia 2020 do dnia 19 kwietnia 2020

linia_poziom

Strzelec - najlepszy horoskop tygodniowy

Strzelec

Przyglądaj się temu co jesz, jedzenie potrafi wpływać na samopoczucie, toteż zwracaj teraz szczególną uwagę na orzechy włoskie, one mogą pozbawić Cię sił witalnych. Masz nikłą szansę znaleźć istotny, pasujący element do ciekawej mandali którą jest twoje życie. Czeka na Ciebie przede wszystkim praca nad wsłuchaniem się w to co mówią inni. Żeby sporo zrozumieć powinno się wziąć pod uwagę chłodne kalkulacje.

Pij więcej kawy, pamiętaj że, płyny czasami wpływają mocno na Twoje przepływy energetyczne. Koniec tygodnia to właściwy czas do samotnych spacerów podczas których możesz odetchnąć od codzienności. Już niedługo zaistnieje w Tobie wizja spotkania i tym razem będzie miała możliwość spełnienia, dlatego też już czas na nowe znajomości.

Materialnie bieżący tydzień będzie czasem na zmiany. Wydarzenia będą działy się w niespodziewanym tempie, jakby od jakiegoś czasu na to czekały. Szczęśliwy Numer w czasie tego tygodnia to 57.

Spotęgowane oddziaływanie na siebie planety Jowisz oraz Merkury oznacza zmniejszone nadzieje na porażkę. Strzelec ma zwyczaj zabierania innym głosu. Mimo to w czwartek chociaż raz zwróć uwagę na osoby którym możesz pomóc dając im szansę by coś powiedziały. Zapamiętaj by do soboty zrealizować wszelkie ważne zagadnienia. Opatrzność przypuszczalnie wkrótce wynagrodzi Tobie troski, jakie otrzymałeś ostatnim czasy.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran Pozytywnym omenem może okazać się zagubiony przedmiot na stole u przyjaciółki. Konstelacja Barana chwilowo będzie w sprzyjającym układzie z Uranem co będzie oddziaływać na życie intymne. ... więcej i więcej »

Byk Tydzień nie sprzyja poszukiwaniu szczęścia i małym modyfikacjom zamiarów. Przyszły tydzień dla Byka to start jedynego w swoim rodzaju etapu, można zatem rozpocząć pewne sprawy od nowa, czerpiąc z posiadanej mądrości i informacji. ... więcej i więcej »

Bliźnięta W środę ktoś z rodziny pogorszy Ci plany, ale do czwartku, jeżeli będziesz spokojnie robić swoje, wszytko prawdopodobnie powinno wrócić do porządku. Zastanawiasz się tak szybko, że znajomi nie mogą dotrzymać ci kroku. ... więcej i więcej »

Rak Najlepszym dniem na sprawy miłosne będzie niewątpliwie piątek. Masz małą nadzieję odszukać ważny, poszukiwany element do delikatnej układanki którą stanowi twój własny świat. ... więcej i więcej »

Lew nadchodzącym tygodniu, staniesz się spokojniejszy niż zwykle. czwartek rozważysz wkrótce awansować. W piątek prawdopodobne są interesujące oferty spotkania. W wtorek znajomy zepsuje Tobie humor, ale do czwartku, jeżeli będziesz spokojnie robić swoje, wszytko prawdopodobnie wróci do porządku. ... więcej i więcej »

Panna Niedługo będzie miała miejsce umysłowa podróż, na której pojmiesz, iż Twoja ocena osób będzie niepoprawna. Spróbuj w najbliższych dniach skoncentrować się na wydarzeniach powiązanych ze swoją pracą. Bądź uważny bo dużo spraw związanych z twoją rodziną będzie się toczyło blisko ciebie. Prawdopodobnie wpływ Wenus na znak Panny będzie miał oddziaływanie na życie towarzyskie. ... więcej i więcej »

Waga Neptun nie pomaga w załatwianiu spraw towarzyskich. Waga ma nawyk nie dopuszczania innych do głosu. Mimo to w sobotę szczególnie zwróć uwagę na znajomych którym możesz pomóc dając im czas by coś zrobiły samemu. ... więcej i więcej »

Skorpion Przychodzi czas, żeby zacząć uzewnętrzniać swoje uczucia. Członkowie rodziny widzą nas nie tak jak tego chcielibyśmy. Masz pewną szansę zobaczyć pojedynczy, brakujący kawałek do delikatnej mandali którą jest twoja praca. ... więcej i więcej »

Strzelec Single spod znaku Strzelca w zbliżającym się czasie będą miały sprzyjające okoliczności na poznanie partnera na zawsze. Strzelec ma pod koniec tego tygodnia słuchać dokładnie swoich współlokatorów. To od nich zależy czy nadchodzący tydzień bedzie dla Strzelca sprzyjający do podjęcia kroków w sprawach materialnych. ... więcej i więcej »

Koziorożec O Koziorożcu, ale nie o tobie, będzie się sporo mówiło przez Internet. Merkury w kompozycji z Marsem spowoduje, że Twoja zręczność fizyczna będzie lepsza aniżeli samopoczucie psychiczne. ... więcej i więcej »

Wodnik Masz dużą szansę odnaleźć jeden, pasujący kawałek do skomplikowanej układanki którą stanowi twój własny świat. Dla Wodnika ten tydzień będzie okresem dającego sie przewidzieć, słabnącego zainteresowania ze strony przyjaciół po których dotychczas nic takiego nie można było się spodziewać. ... więcej i więcej »

Ryby Księżyc znajdzie się w takim układzie do Neptuna że spełnienie zamiarów okaże się bardzo opóźnione. Masz właśnie sposobność poprawić nie jedynie własne nastawienie, lecz także układy z rodziną. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

Dzięki odpowiedniemu ułożeniu Marsa zbliżający się tydzień, da Strzelcowi wiele atrakcji, czyżby podwyżka?.W nadchodzącym tygodniu Strzelec poczuje, że z pomocą rodziny nie ma rzeczy niemożliwych. do wykonania. Nadchodzący tydzień w pracy będzie upływał pod znakiem ważnych służbowych spotkań. Lecz dzięki oddziaływaniom Jowisza masz szansę pomyślnie zakończyć swoje projekty. Poczujesz, iż przez pomoc najbliższych nie ma dla Ciebie rzeczy niemożliwych do załatwienia. Sobota to właściwy czas do indywidualnych spacerów w czasie których możesz odpocząć. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

Finansowo najbliższe dni będą okresem straconym. Nie siedź wiecznie przed laptopem, zamiast tego udaj się na aktywną wędrówkę do parku. W nadchodzącym czasie nie jest wskazane rozpoczynanie trudnych projektów, dużo lepiej zagospodarować wolny czas na odpoczynek. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

Masz dużą szansę znaleźć istotny, pasujący kawałek do skomplikowanej układanki którą jest twoje życie. Uczuciowo ten tydzień będzie czasem dużych szans. Egzaltacja Jowisza w znaku Strzelca która niedawno się wydarzyła już niedługo da o sobie znać negatywnym wpływem. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

Układy konstelacji pokazują, że Strzelcowi obecnie nic nie powinno przeszkodzić w utracie dobrego imienia. Dla Strzelca najbliższy czas to okres dającego sie przewidzieć, wzmożonego zainteresowania ze strony przyjaciół po których dotychczas niczego takiego nie można było oczekiwać. Nie oczekuj trudnej wizyty znajomego z innego miasta. ...
więcej i więcej »

stopka