horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 9 marca 2020 do dnia 15 marca 2020

linia_poziom

Strzelec - najlepszy horoskop tygodniowy

Strzelec

Wkrótce zaistnieje w Twoim umyśle wizja zmian i tym razem ma szansę do spełnienia, w związku z tym najwyższy czas na ciekawe wyznania. Jowisz w kombinacji wraz z Marsem będzie odpowiedzialny za to, że Twoja zręczność fizyczna będzie lepsza aniżeli kondycja psychiczna. Na weekend spróbuj uczciwie rozdzielić czas pomiędzy uczuciami i sferą zawodową, a Wenus pomoże uniknąć Tobie niespodziewanych wrażeń.

Pamiętaj aby do piątku zrealizować wszelkie istotne rzeczy. Opatrzność przypuszczalnie w najbliższym czasie zrekompensuje Ci troski, jakie otrzymałeś w poprzednim tygodniu. W poniedziałek po południu układ gwiazd nie będzie Ci sprzyjać, w związku z tym zmień swoje działania na ten dzień. W wtorek nieznajomy pogorszy Tobie humor, ale do soboty, jeśli będziesz pamiętać o innych, wszytko prawdopodobnie wróci do normy.

Przygotuj się starannie do weekendu, może będziesz miał czas żeby zabrać się z ukochaną osobą do kina. Jowisz sprzyja w rozwiązywaniu problemów osobistych. Tydzień sprzyja szukaniu miłosci oraz dużym zmianom celów.

Wspólne oddziaływanie na Ciebie planety Jowisz i Pluton zapowiada zwiększone nadzieje na porażkę. Strzelcowi nie będzie sprzyjać pomoc żywiołu ziemi. Spodziewaj się zawodowej wizyty członka rodziny z innego miasta.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran Księżyc ułoży się w takim położeniu do Urana że spełnienie planów będzie utrudnione. Ważnym znakiem może okazać się szklany przedmiot w dłoni osoby, którą lubisz. ... więcej i więcej »

Byk Byk ma tendencję do nie dopuszczania innych do głosu. Dlatego też w środę wyjątkowo odszukaj ludzi którym możesz pomóc dając im czas aby coś powiedziały. Pamiętaj aby do piątku pozałatwiać wszelkie ważne rzeczy. Opatrzność być może w najbliższym czasie wynagrodzi Ci troski, które otrzymałeś w poprzednim tygodniu. ... więcej i więcej »

Bliźnięta Spotęgowane działanie na Ciebie planety Jowisz i Saturn oznacza zmniejszone szansę na spotkanie szczęścia. Już wkrótce będzie miała miejsce fizyczna podróż, podczas której zrozumiesz, iż Twoja ocena osób będzie fałszywa. ... więcej i więcej »

Rak Poczujesz, że przez wsparcie najbliższych nie będzie dla Ciebie spraw niemożliwych do spełnienia. Piątek to dobry czas do indywidualnych wypraw w trakcie których możesz odpocząć. ... więcej i więcej »

Lew Mars, który przeważnie przynosi powodzenie Lwu, w najbliższym czasie nie planuje być tak łaskawy, przygotuj się na wielkie rozgoryczenie. Jowisz w kombinacji z Marsem będzie odpowiedzialny za to, iż Twoja zręczność fizyczna będzie lepsza niż samopoczucie psychiczne. ... więcej i więcej »

Panna O ile fantazjujesz o kupnie domu, to teraz jest to idealny moment na wiążące działania. Masz jedyną perspektywę podreperować nie jedynie swoje samopoczucie, ale również relacje z rodziną. ... więcej i więcej »

Waga Wolne kobiety spod znaku Wagi w zbliżającym się czasie będą miały sposobność na znalezienie drugiej połówki na dobre i na złe. Konstelacja Wagi nadal będzie w niekorzystnym ustawieniu z Plutonem co będzie oddziaływać na sprawy intymne. ... więcej i więcej »

Skorpion Ten tydzień dla Skorpiona to początek unikalnego etapu, jest okazja więc zacząć pewne sprawy od nowa, korzystając ze swojej mądrości lub doświadczeń. Konstelacja Skorpiona nadal będzie w niekorzystnym ustawieniu z Wenus co będzie oddziaływać na życie rodziny. ... więcej i więcej »

Strzelec W piątek wieczorem Twój znak zodiaku będzie Ci sprzyjać, toteż dopasuj swoje plany na ten dzień. Saturn, który systematycznie przynosi szczęście Strzelcowi, w nadchodzącym okresie nie będzie tak wspaniałomyślny, przygotuj się na duże rozgoryczenie. ... więcej i więcej »

Koziorożec Szczęśliwa liczba w czasie tego tygodnia to 25. Masz sporą nadzieję odszukać pojedynczy, pasujący kawałek do skomplikowanej mandali którą stanowi twoja praca. ... więcej i więcej »

Wodnik Tydzień w firmie Wodnika, stanie się okresem podejmowania oraz lekcją odpowiedzialności za nie. Opłaca się zatem każdorazowy wybór skrupulatnie rozpatrzeć. Nadchodzący tydzień okaże się dla Wodnika wybitnie aktywnym czasem. Ale dzięki pozytywnemu położeniu Marsa będzie w stanie rozstrzygnąć wszystkie sprawy. Wodnik ma tendencję do zabierania innym głosu. Dlatego też w środę chociaż raz znajdź ludzi którym możesz pomóc dając im czas aby coś zrobiły samemu. ... więcej i więcej »

Ryby Interesuj się tym co spożywasz, jedzenie potrafi działać na nasze samopoczucie, dlatego zwróć teraz szczególną uwagę na mandarynki, te owoce mogą zabrać Ci dużo sił witalnych. Poczujesz, iż dzięki wsparciu najbliższych nie mają dla Ciebie spraw niemożliwych do zrealizowania. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

Ten tydzień dla Strzelca to zaczątek jedynego w swoim rodzaju okresu, można więc zacząć pewne sprawy od nowa, czerpiąc z posiadanej mądrości lub doświadczeń. Wkrótce pojawi się w twojej głowie chęć zmian i tym razem ma szansę realizacji, dlatego też już czas na nowe znajomości. Dla Strzelca najbliższy czas będzie okresem niespodziewanego, zwiększonego zainteresowania ze strony ukochanych osób po których dotąd nic takiego nie można było oczekiwać. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

Jeśli sami się gubimy nie spodziewajmy się od znajomych przykrości. Choćby ostatnio dosięgły Cię nieciekawe przypadłości to w tym tygodniu dzięki wsparciu znajomych możesz oczekiwać polepszenia . Doświadczysz, że przez wsparcie kolegów nie będzie spraw niemożliwych do zrealizowania. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

Osoba urodzona pod tym znakiem musi nie zapominać, że mało znaczące drobiazgi które zostawia na później każdego dnia, w sobotę okażą się istotne i może już zabraknąć na nie czasu. Zmiany będą przebiegać w szybkim tempie, jakby od lat miało to nastąpić. O Strzelcu, ale nie o tobie, będzie głośno się plotkowało przez Internet. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

Nadchodzący czas w pracy Strzelca, okaże się czasem podejmowania decyzji i nauki odpowiedzialności za nie. Warto więc każdorazowy wybór dokładnie rozważyć. Najbliższy tydzień będzie dla Strzelca bardzo pracowitym okresem Jednak dzięki pozytywnemu układowi Urana zdoła rozstrzygnąć wszystkie sprawy. Pilnuj tego co jesz, posiłki potrafią oddziaływać na zdrowie, dlatego zwróć w tym tygodniu uwagę na ananasy, ponieważ mogą pozbawić Cię energii. W zbliżającym się okresie staraj się dużą ilość czasu przebywać na siłowni. W myślach Strzelca pojawią się nowe pomysły finansowe. ...
więcej i więcej »

stopka