horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 10 lutego 2020 do dnia 16 lutego 2020

linia_poziom

Strzelec - najlepszy horoskop tygodniowy

Strzelec

Na weekend naucz się rozmyślnie dzielić czas pomiędzy uczuciami oraz sferą zawodową, a Wenus pomoże uniknąć Ci nieoczekiwanych spotkań. Najbliższy tydzień w firmie Strzelca, okaże się czasem podejmowania istotnych decyzji i lekcją odpowiedzialności za nie. Warto zatem każdorazowy wybór dokładnie przeanalizować . Nadchodzący tydzień będzie dla Strzelca wielce aktywnym okresem Jednak dzięki odpowiedniemu ułożeniu Jowisza zdoła rozwikłać wszystkie sprawy. Zakończ analizować dawne zdarzenia, natomiast dojrzyj teraźniejszość, i podtrzymuj stosunki towarzyskie, gdyż wkrótce mogą być użyteczne.

nadchodzącym tygodniu, będziesz spokojniejszy niż zwykle. W środę przeanalizujesz wkrótce awansować. W piątek możliwe są niewiarygodne oferty podróży. O Strzelcu, możliwe, że o tobie, będzie się sporo mówiło przez Internet. Koniec tygodnia to dobry okres do samotnych wycieczek w czasie których możesz odetchnąć od codzienności.

Oczekuj miłej zmiany ze strony gościa dawno nie widzianego w Twoim domu. Strzelec ma pod koniec tego tygodnia obserwować uważnie innych. To od nich zależy czy nadchodzący tydzień bedzie dla Strzelca sprzyjający do podjęcia kroków w sprawach materialnych. Przekonasz się, iż przez pomoc kolegów nie będzie spraw niemożliwych do zrealizowania.

Saturn, który zazwyczaj dostarcza dobrą passę Strzelcowi, w nadchodzącym czasie nie zamierza być tak szczodry, bądź gotowy duże rozczarowanie. W poniedziałek w południe dobra gwiazda nie będzie Tobie sprzyjać, w związku z tym dopasuj swoje działania w tym czasie. Człowiek urodzony pod tym znakiem musi pamiętać, że nie istotne sprawy do załatwienia o których zapomina codziennie, w piątek dadzą znać o sobie i zabraknie już na nie czasu.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran Nadejdzie wkrótce okres, by zacząć aktywnie pokazywać własne przekonania. Znajomi postrzegają nas nie tak jak sobie to wyobrażamy. Oczekuje na Ciebie głównie praca nad zrozumieniem to co mówią inni. Żeby chociaż cześć pojąć należy oddalić uczucia. ... więcej i więcej »

Byk Bykowi przeciętnie będzie dopisywało szczęście w w sprawach zawodowych, ale pod warunkiem, że nie przegapi, trzech najbliższych, nadchodzących dni. Tydzień sprzyja robieniu porządków oraz ostrożnym modyfikacjom planów. ... więcej i więcej »

Bliźnięta Merkury w kombinacji wraz z Plutonem spowoduje, iż Twoja zręczność fizyczna będzie dużo lepsza aniżeli kondycja psychiczna. Najlepszym dniem na sprawy miłosne będzie być może piątek. ... więcej i więcej »

Rak Dzięki odpowiedniemu ułożeniu Jowisza zbliżający się tydzień, przyniesie Rakowi wiele atrakcji, czyżby nowa praca?.Wnajbliższym czasie Rak doświadczy, że z pomocą znajomych nie ma marzeń niemożliwych. do urzeczywistnienia. Zbliżający się czas w pracy będzie upływał pod znakiem ciężkich służbowych kontaktów. Lecz dzięki oddziaływaniom Jowisza masz szansę na czas zakończyć swojecele. Złym omenem okaże się pęk kluczy na zdjęciu u przyjaciółki. ... więcej i więcej »

Lew Finansowo ten tydzień będzie okresem szybkiego rozwoju. Masz właśnie perspektywę podreperować nie jedynie swoje wnętrze, ale także znajomości z przyjaciółmi. ... więcej i więcej »

Panna Piątek to odpowiedni czas do indywidualnych wypraw podczas których możesz sobie przemyśleć pewne sprawy. W nadchodzącym okresie postaraj się więcej godzin spędzać w pracy. W umyśle Panny narodzą się świeże pomysły finansowe. ... więcej i więcej »

Waga Wadze nie będzie sprzyjać pomoc żywiołu ziemi. Zmiany będą przebiegać w powolnym tempie, tak jakby od jakiegoś czasu do tego się przymierzały. ... więcej i więcej »

Skorpion Masz nikłą nadzieję odszukać ważny, poszukiwany kawałek do delikatnej mandali którą jest twoje życie wewnętrzne. Finansowo nadchodzące dni będą czasem szybkiego rozwoju. ... więcej i więcej »

Strzelec W najbliższym czasie przyjdzie w Twoim umyśle zamiar zmian i tym razem ma możliwość realizacji, w związku z tym najwyższy czas zamknąć zakończyć dawne sprawy. Staranność i pedantyzm osób spod znaku Strzelca nie zostaną na początku tygodnia docenione, co może stać się przyczyną z dawna zapowiadanych zmian. ... więcej i więcej »

Koziorożec Gwiazdozbiór Koziorożca chwilowo będzie w sprzyjającym układzie z Marsem co wpłynie na życie intymne. Koziorożcowi słabo będzie sprzyjało powodzenie w grach losowych, oczywiście, jeżeli nie przegapi, trzech najbliższych, nadchodzących dni. ... więcej i więcej »

Wodnik Masz właśnie szansę poprawić nie jedynie swoje wnętrze, lecz również więzi z przyjaciółmi. Pij mniej herbaty, wbrew pozorom płyny czasami wpływają efektywnie na Twój organizm. ... więcej i więcej »

Ryby Nie oczekuj niemiłej przygody ze strony członka rodziny z zagranicy. Sobota to właściwy termin do samotnych wycieczek w trakcie których możesz odpocząć. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

Choćby ostatnimi czasy trapiły Ciebie nieciekawe przypadłości to w tym tygodniu dzięki wsparciu sprzyjających Ci energii powinieneś oczekiwać polepszenia . Jowisz w układzie wraz z Marsem będzie odpowiedzialny za to, że Twoja sprawność fizyczna będzie lepsza aniżeli sprawność umysłowa. Najgorszym dniem na sprawy finansowe będzie być może piątek. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

Księżyc znajdzie się w takim układzie w stosunku do Urana że wykonanie planów może okazać się nieco przyspieszone. Niebawem będzie miała miejsce krótka wyprawa, dzięki której dowiesz się, że Twoja opinia niektórych osób będzie nieprawdziwa. Astrologiczne obliczenia pokazują, że Strzelcowi teraz nic nie powinno pomóc w utracie szacunku. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

Zanotuj sobie aby do czwartku pozałatwiać wszelkie istotne formalności. Siła wyższa przypuszczalnie niedługo zrekompensuje Ci smutki, które doznałeś w ostatnim czasie. O Strzelcu, ale nie o tobie, będzie się sporo plotkowało w Twojej miejscowości. Wkrótce zaistnieje w twojej głowie wizja spotkania i tym razem będzie miała możliwość do pełnej realizacji, w związku z tym już czas na nowe wyznania. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

Wspólne działanie na Ciebie planety Jowisz oraz Saturn zapowiada zwiększone nadzieje na spotkanie szczęścia. Nie oczekuj zawodowej wizyty bliskiego z zagranicy. Przyszedł czas, by zacząć spokojniej pokazywać własne emocje. Znajomi widzą nas nie tak jak tego chcielibyśmy. ...
więcej i więcej »

stopka