horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 6 stycznia 2020 do dnia 12 stycznia 2020

linia_poziom

Strzelec - najlepszy horoskop tygodniowy

Strzelec

Saturn, który przeważnie przynosi pomyślność Strzelcowi, w nadchodzącym okresie nie planuje być tak szczodry, przygotuj się na spore rozgoryczenie. Uczysz się tak długo, że pozostali nie potrafią cię zrozumieć. nadchodzącym okresie, będziesz łagodniejszy niż na co dzień. czwartek zastanowisz się niedługo awansować. W piątek możliwe są ciekawe propozycje spotkania.

Jeżeli sami się nie szanujemy spodziewajmy się od innych przykrości. Niebawem przydarzy Ci się długa wędrówka, na której pojmiesz, że Twoja opinia osób będzie niesprawiedliwa. W tym tygodniu spróbuj rozsądnie dzielić swój czas pomiędzy uczuciami oraz sferą zawodową, a Jowisz pomoże uniknąć Ci nieoczekiwanych emocji.

Zapamiętaj aby do soboty pozałatwiać wszelkie ważne kwestie. Siła wyższa prawdopodobnie w najbliższym czasie wynagrodzi Tobie straty, jakie doznałeś w ostatnim czasie. Nie spędzaj czasu wiecznie przed laptopem, zamiast tego wybierz się na krótką wycieczkę do lasu. Tydzień w firmie Strzelca, okaże się okresem podejmowania ważnych decyzji i nauki odpowiedzialności za nie. Należy przeto każdorazowy wybór skrupulatnie rozważyć. Najbliższy tydzień stanie się dla Strzelca wielce aktywnym okresem Ale dzięki pozytywnemu położeniu Marsa będzie w stanie rozstrzygnąć wszystkie formalności.

Spróbuj w najbliższym czasie skoncentrować się na zdarzeniach powiązanych z uczuciami. Musisz być uważny gdyż wiele problemów związanych z pracą będzie się toczyło wokół ciebie. Prawdopodobnie wpływ Plutona na znak Strzelca będzie miał oddziaływanie na twoją pracę. Przygotuj się szybko na sobotę, nie wykluczone, że znajdziesz czas żeby wybrać się z rodziną na spacer. Uważaj na to co jesz, jedzenie potrafi oddziaływać na nasze zachowanie, toteż zwróć szczególną uwagę na orzechy włoskie, ponieważ mogą zapewnić Ci wzrost sił witalnych.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran Astrologiczne obliczenia pokazują, że Baranowi teraz nic nie powinno pomóc w odzyskaniu szacunku. W zbliżającym się tygodniu postaraj się dużo więcej godzin przesiadywać w domu. W głowie Barana pojawią się nowe idee finansowe. ... więcej i więcej »

Byk Przychodzi czas, żeby rozpocząć spokojniej uzewnętrzniać swoje myśli. Pozostali widzą nas nie tak jak tego chcielibyśmy. Gwiazdozbiór Byka krótkotrwale będzie w niekorzystnym ustawieniu z Uranem co wpłynie na sprawy intymne. ... więcej i więcej »

Bliźnięta Bliźniętom będzie sprzyjać pozytywne oddziaływanie żywiołu ziemi. Uczysz się tak szybko, że znajomi nie mogą cię zrozumieć. ... więcej i więcej »

Rak Rakowi słabo będzie dopisywało szczęście w życiu uczuciowym, ale pod warunkiem, że nie przegapi, dwóch najbliższych, nadchodzących dni. Wzajemne działanie na Raka planety Neptun oraz Saturn oznacza zmniejszone szansę na sukces. ... więcej i więcej »

Lew Dzięki odpowiedniemu układowi Księżyca najbliższy tydzień, przyniesie Lwu wiele atrakcji, czyżby nowa praca?.W tym tygodniu Lew doświadczy, iż przy pomocy przyjaciół nie ma pomysłów niemożliwych. do urzeczywistnienia. Zbliżający się okres w pracy będzie upływał pod znakiem ciężkich służbowych spotkań. Lecz dzięki oddziaływaniom Księżyca masz szansę na czas ukończyć wszystkie projekty. Jeżeli marzysz o własnej firmie, obecnie jest to doskonały okres na wiążące postanowienia. ... więcej i więcej »

Panna W bieżącym czasie nie zalecane jest rozpoczynanie trudnych inicjatyw, dużo lepiej zagospodarować swój wolny okres na odpoczynek. Pannie nie będzie sprzyjać pomoc żywiołu ziemi. ... więcej i więcej »

Waga Sobota to właściwy czas do samotnych wypraw w czasie których możesz spotkać kogoś na kogo czekasz. Już niedługo pojawi się w twojej głowie wizja przemian i tym razem ma szansę spełnienia, dlatego też już czas na oczekujące Cię przygody. ... więcej i więcej »

Skorpion Masz małą nadzieję znaleźć pewien, pasujący element do pięknej układanki którą stanowi twoja praca. Wzajemne działanie na Ciebie planety Neptun i Saturn zapowiada zmniejszone szansę na spotkanie szczęścia. ... więcej i więcej »

Strzelec Zapamiętaj! W te dni będzie ci groził kolor żółty, oglądaj ubrania innych ludzi pod tym kątem. Dzięki pozytywnemu ułożeniu Merkurego najbliższy tydzień, przyniesie Strzelcowi wiele atrakcji, czyżby podwyżka?.W nadchodzącym tygodniu Strzelec przekona się, iż przy pomocy rodziny nie ma pomysłów niemożliwych. do urzeczywistnienia. Najbliższy czas w pracy będzie upływał pod znakiem ciężkich służbowych spotkań. Ale dzięki wpływom Marsa będziesz miał szansę na czas zakończyć wszystkie cele. ... więcej i więcej »

Koziorożec Najlepsza liczba w tym tygodniu to 1 0. Zmiana położenia Jowisza w znaku Koziorożca która niedługo będzie miała miejsce już teraz da się odczuć słabym działaniem. ... więcej i więcej »

Wodnik Masz właśnie możliwość wzmocnić nie tylko swoje wnętrze, lecz również układy z przyjaciółmi. Oczekuje na Wodnika teraz praca nad wsłuchaniem się w siebie. Aby Wszystko pojąć powinno się odrzucić uczucia. ... więcej i więcej »

Ryby Neptun pomaga w załatwianiu spraw miłosnych. Wkrótce przyjdzie w Twoim umyśle chęć zmian i tym razem będzie miała szansę do spełnienia, dlatego też już czas zamknąć zakończyć dawne wydarzenia. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

Drobiazgowość i sumienność ludzi spod znaku Strzelca zostaną z początkiem tygodnia docenione, co może być początkiem z dawna spodziewanych roszad. Saturn, który systematycznie dostarcza szczęście Strzelcowi, w zbliżającym się tygodniu nie zamierza być tak hojny, przygotuj się na spore rozgoryczenie. W najbliższym czasie narodzi się w twojej głowie wola spotkania i tym razem ma możliwość do pełnej realizacji, dlatego też już czas na ciekawe znajomości. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

Strzelcowi nie będzie sprzyjać energetyczny ładunek mocy ze strony żywiołu powietrza. W poniedziałek po południu Twój znak zodiaku będzie Tobie sprzyjać, w związku z tym dopasuj swoje plany w tym czasie. Nie zapomnij! Na początku tygodnia będzie ci sprzyjał kolor czarny, obserwuj przedmioty, które dostajesz, na obecność tego koloru. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

Wspólne oddziaływanie na Ciebie planety Mars oraz Saturn zapowiada zmniejszone nadzieje na sukces. Wydarzenia będą przebiegać w gwałtownym czasie, tak jakby od dawna do tego się przymierzały. Jowisz sprzyja w załatwianiu spraw towarzyskich. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

Gwiazdozbiór Strzelca krótkotrwale będzie w rzadkim układzie z Uranem co będzie oddziaływać na życie bliskich. Samotne osoby spod znaku Strzelca w nadchodzącym okresie będą miały szansę na poznanie partnera na zawsze. Słońce ustawi się w takim układzie w stosunku do Marsa że spełnienie planów może okazać się przyspieszone. ...
więcej i więcej »

stopka