horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 2 grudnia 2019 do dnia 8 grudnia 2019

linia_poziom

Strzelec - najlepszy horoskop tygodniowy

Strzelec

Przyszedł dzień, żeby zacząć pokazywać swoje przekonania. Pozostali widzą nas nie tak jak tego chcielibyśmy. Spróbuj w najbliższym czasie skupić się na kwestiach powiązanych z uczuciami. Bądź czujny ponieważ dużo spraw powiązanych z twoją rodziną będzie się rozgrywało blisko ciebie. Możliwe, że wpływ Plutona na znak Strzelca będzie miał oddziaływanie na twoje szczęście w grach losowych. Poczujesz, że dzięki wsparciu rodziców nie będzie rzeczy niemożliwych do zrealizowania.

Najsłabszym dniem na sprawy miłosne będzie prawdopodobnie piątek. Wiele znaczącym sygnałem może okazać się drobna moneta na stole u umundurowanego człowieka. Szczęśliwy Numer na ten tydzień to 14.

Wkrótce przyjdzie w twojej głowie wizja zmian i tym razem ma szansę realizacji, dlatego też najwyższy czas zamknąć zakończyć dawne sprawy. Jeśli fantazjujesz o nowej pracy, obecnie jest na to wspaniały czas na wiążące działania. Dokładność i sumienność ludzi spod znaku Strzelca zostaną na początku tygodnia docenione, co może stać się początkiem od dawna zapowiadanych zwrotów w Twoim życiu.

Jowisz w zestawieniu z Wenusem sprawi, iż Twoja zręczność fizyczna będzie lepsza niż kondycja psychiczna. Nadchodzący tydzień dla Strzelca to zaczątek unikalnego rozdziału, jest okazja więc rozpocząć wszystko od nowa, czerpiąc ze swojej mądrości lub doświadczeń. W środę ktoś z rodziny zepsuje Tobie plany, ale do czwartku, jeżeli będziesz spokojnie robić swoje, wszytko prawdopodobnie wróci do normy.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran O Baranie, ale nie o tobie, będzie się dużo plotkowało przez Internet. W najbliższych dniach postaraj się uczciwie podzielić wolny czas pomiędzy uczuciami i sferą zawodową, a Wenus pomoże uniknąć Ci nieoczekiwanych wrażeń. ... więcej i więcej »

Byk Bykowi niespodziewane będzie dopisywało szczęście w miłości, ale pod warunkiem, że nie przegapi, czterech najbliższych, nadchodzących dni. Masz nikłą nadzieję odszukać jeden, poszukiwany kawałek do ciekawej mozaiki którą jest twoje życie wewnętrzne. ... więcej i więcej »

Bliźnięta Jeśli fantazjujesz o nowej pracy, to jest to idealny etap na wiążące wyzwania. Choćby w ostatnich dniach gnębiły Ciebie przeróżne choroby to w nadchodzących dniach dzięki ingerencji znajomych możesz oczekiwać polepszenia . ... więcej i więcej »

Rak Przyszły tydzień dla Raka to zaczątek jedynego w swoim rodzaju rozdziału, można zatem zacząć wszystko od nowa, czerpiąc ze zgromadzonej wiedzy i doświadczeń. Choćby w ostatnich dniach gnębiły Cię nieciekawe przypadłości to w tym tygodniu dzięki pomocy znajomych powinieneś liczyć na poprawę. ... więcej i więcej »

Lew Autorytatywna osoba w najbliższym okresie poprosi Ciebie o wsparcie, jeżeli nie chcesz skończyć znajomości pomóż tej osobie. Niedługo wykiełkuje w Tobie chęć zmian i tym razem ma szansę do spełnienia, dlatego też najwyższy czas zamknąć zakończyć dawne wydarzenia. ... więcej i więcej »

Panna Jeżeli sami się szanujemy nie spodziewajmy się od innych szacunku. Zakończ wspominać przeszłość, a dojrzyj teraźniejszość, oraz pielęgnuj układy, ponieważ niebawem mogą się przydać. ... więcej i więcej »

Waga O Wadze, być może o tobie, będzie głośno się mówiło w Twojej miejscowości. Niedługo pojawi się w twojej głowie wola przemian i tym razem będzie miała szansę do spełnienia, dlatego też najwyższy czas na oczekujące Cię znajomości. ... więcej i więcej »

Skorpion Skorpionowi nie będzie sprzyjać pomoc żywiołu powietrza. W nadchodzącym tygodniu próbuj dużo więcej czasu przesiadywać na siłowni. W myślach Skorpiona narodzą się świeże idee zarobkowe. ... więcej i więcej »

Strzelec Materialnie nadchodzące dni będą okresem straconych nadziei. Najgorszym dniem na sprawy zawodowe będzie raczej wtorek. ... więcej i więcej »

Koziorożec Człowiek urodzony w tym znaku musi nie zapominać, że nie istotne zadania które odkłada codziennie, z końcem tygodnia przypomną o sobie i może już zabraknąć na nie czasu. Dla Koziorożca najbliższy tydzień będzie okresem niespodziewanego, rosnącego zainteresowania ze strony znajomych po których dotychczas niczego takiego nie można było się spodziewać. ... więcej i więcej »

Wodnik Zwracaj uwagę z kim masz kontakty, szczegółowo przeanalizuj czy to dla Twojej osoby dobre relacje. W najbliższym okresie, będziesz łagodniejszy niż na co dzień. W środę rozważysz wkrótce awansować. W piątek prawdopodobne są ciekawe propozycje wyjazdu. ... więcej i więcej »

Ryby Jowisz w koniunkcji z Plutonem będzie odpowiedzialny za to, że Twoja zręczność fizyczna będzie dużo lepsza niż kondycja psychiczna. Nie siedź wiecznie przed laptopem, zamiast tego udaj się na długą wycieczkę w góry. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

Osoba urodzona pod tym znakiem musi nie zapominać, że małe drobiazgi które zostawia na później codziennie, z końcem tygodnia przypomną o sobie i może nie starczyć już na nie czasu. Tydzień nie sprzyja wyjazdom i niespodziewanym modyfikacjom planów. Nie oczekuj trudnej zmiany ze strony gościa z zagranicy. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

Plany będą działy się w gwałtownym tempie, jakby od jakiegoś czasu do tego się przymierzały. Przyszedł okres, żeby zacząć głośno uzewnętrzniać swoje emocje. Członkowie rodziny widzą nas nie tak jak tego chcielibyśmy. Tydzień sprzyja wyjazdom oraz niespodziewanym zmianom celów. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

W najbliższym czasie wykiełkuje w Twoim umyśle chęć przemian i tym razem będzie miała szansę realizacji, dlatego też najwyższy czas na nowe znajomości. Staraj się pić choćby minimalne ilości mleka, wbrew przekonaniom płyny w pewnym stopniu wpływają efektywnie na Twoją aurę. Staranność i sumienność ludzi spod znaku Strzelca zostaną z początkiem tygodnia docenione, co będzie przyczyną dawno oczekiwanych zwrotów w Twoim życiu. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

Jowisz, który zazwyczaj dostarcza dobrą passę Strzelcowi, w najbliższym okresie nie zamierza być tak dobry, bądź gotowy duże rozgoryczenie. Przygotuj się umiejętnie do weekendu, prawdopodobnie będziesz miał kilka godzin żeby zabrać się z rodziną na wycieczkę. Zapamiętaj by do niedzieli załatwiać wszelkie znaczące sprawy. Siła wyższa przypuszczalnie w najbliższym czasie zrekompensuje Tobie troski, które otrzymałeś ostatnim czasy. ...
więcej i więcej »

stopka