horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 22 kwietnia 2019 do dnia 28 kwietnia 2019

linia_poziom

Strzelec - najlepszy horoskop tygodniowy

Strzelec

W zbliżającym się okresie staraj się większość godzin spędzać z dzieckiem. W umyśle Strzelca narodzą się świeże koncepcje finansowe. Piątek to właściwy okres do indywidualnych wycieczek w czasie których możesz spotkać ukochanego. Masz minimalną nadzieję zobaczyć pewien, brakujący kawałek do ciekawej mandali którą stanowi twoja praca.

Niedługo narodzi się w twojej głowie wizja zmian i tym razem będzie miała szansę realizacji, w związku z tym najwyższy czas zamknąć zakończyć byłe wydarzenia. Działasz tak nietypowo, że inni nie potrafią ci pomóc. Konstelacja Strzelca nadal będzie w sprzyjającym ustawieniu z Neptunem co będzie oddziaływać na życie rodziny.

Osoba urodzona w tym znaku musi pamiętać, że na pozór nie istotne sprawy które zostawia na później każdego dnia, w piątek dadzą znać o sobie i może nie starczyć już na nie czasu. W najbliższym czasie przydarzy Ci się umysłowa wyprawa, na której dowiesz się, że Twoja opinia ludzi będzie słuszna. W poniedziałek nieznajomy pogorszy Ci plany, ale do czwartku, jeżeli będziesz zachowywać się normalnie, wszytko prawdopodobnie powinno wrócić do porządku.

Spotka Strzelca głównie praca nad wsłuchaniem się w bliskich. Żeby Wszystko ogarnąć należy odrzucić emocje. W zbliżającym się okresie nie zalecane jest rozpoczynanie skomplikowanych zamierzeń, lepiej zagospodarować wolny termin na odpoczynek. Przygotuj się starannie na wypoczynek, może będziesz miał kilka godzin żeby zabrać się z ukochaną osobą na wycieczkę.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran Księżyc ustawi się w takim układzie do Neptuna że spełnienie postanowień okaże się mocno opóźnione. Plany będą dziać się w gwałtownym tempie, jakby od jakiegoś czasu do tego się przymierzały. ... więcej i więcej »

Byk Człowiek urodzony pod tym znakiem musi nie zapominać, że na pozór mało znaczące drobiazgi które zostawia na później każdego dnia, w piątek dadzą znać o sobie i może już zabraknąć na nie czasu. Staranność i uporządkowanie ludzi spod znaku Byka zostaną na końcu tygodnia docenione, co będzie początkiem z dawna spodziewanych zmian. ... więcej i więcej »

Bliźnięta W środę ktoś z rodziny zepsuje Tobie humor, ale do piątku, pod warunkiem, że będziesz pamiętać o innych, wszytko zapewne powinno wrócić do porządku. Finansowo najbliższe dni będą czasem straconych nadziei. ... więcej i więcej »

Rak Człowiek urodzony pod tym znakiem musi pamiętać, że na pozór nic nie znaczące zadania o których zapomina codziennie, w piątek okażą się istotne i może już zabraknąć na nie czasu. Zwracaj uwagę z kim wiążą Cię relacje służbowe, uważnie zastanów się czy to dla Ciebie odpowiednie kontakty. ... więcej i więcej »

Lew Przekonasz się, że dzięki wsparciu najbliższych nie będzie rzeczy niemożliwych do załatwienia. Pozytywnym sygnałem okaże się stara książka na zdjęciu u przyjaciela. ... więcej i więcej »

Panna Spotęgowane wpływanie na Ciebie planety Neptun oraz Pluton zapowiada zwiększone szansę na sukces. Przygotuj się szybko na wypoczynek, może znajdziesz czas żeby wybrać się z rodziną na koncert. ... więcej i więcej »

Waga Doświadczysz, że dzięki wsparciu najbliższych nie będzie dla Ciebie spraw niemożliwych do spełnienia. Piątek to właściwy termin do indywidualnych wycieczek w trakcie których możesz spotkać ukochanego. ... więcej i więcej »

Skorpion Ponieważ sami się szanujemy nie spodziewajmy się od znajomych szacunku. Tydzień nie sprzyja zakupom oraz niespodziewanym zmianom zamiarów. ... więcej i więcej »

Strzelec Przestań przywoływać dawne zdarzenia, natomiast doceń to co teraz, oraz podtrzymuj koneksje, gdyż lada dzień mogą się przydać. Zwróć uwagę z kim wiążą Cię relacje służbowe, szczegółowo zastanów się czy to dla Ciebie odpowiednie relacje. ... więcej i więcej »

Koziorożec W najbliższym czasie czeka Cię umysłowa wyprawa, na której dowiesz się, że Twoja opinia przyjaciół jest niesprawiedliwa. Najbliższy tydzień w pracy Koziorożca, stanie się okresem podejmowania istotnych decyzji i nauki odpowiedzialności za nie. Należy zatem każdy wybór skrupulatnie przemyśleć. Najbliższy tydzień okaże się dla Koziorożca wysoce aktywnym okresem Ale dzięki pozytywnemu układowi Saturna zdoła rozwiązać wszystkie formalności. ... więcej i więcej »

Wodnik Saturn w koniunkcji z Wenusem sprawi, że Twoja sprawność fizyczna będzie dużo lepsza niż samopoczucie psychiczne. Zmieniasz się tak niestandardowo, że pozostali nie potrafią za Tobą nadążyć. ... więcej i więcej »

Ryby Pij nieco mniej soków, pamiętając że, napoje zasadniczo działają mocno na Twój organizm. We wtorek rano układ gwiazd nie będzie Ci sprzyjać, dlatego więc zmień swoje działania na ten czas. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

W sobotę wieczorem układ gwiazd nie będzie Tobie sprzyjać, dlatego więc przemyśl swoje plany w tym dniu. W nadchodzącym tygodniu spróbuj sprawiedliwie rozdzielić wolny czas między sferą emocjonalną i sferą zawodową, a Pluton pomoże uniknąć Ci niepotrzebnych wrażeń. Zapamiętaj by do soboty zakończyć wszelkie znaczące formalności. Opatrzność prawdopodobnie w najbliższym czasie zrekompensuje Tobie smutki, jakie doznałeś ostatnim czasy. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

Dzięki odpowiedniemu ułożeniu Marsa zbliżający się tydzień, da Strzelcowi wiele atrakcji, czyżby podwyżka?.W nadchodzącym tygodniu Strzelec poczuje, że z pomocą rodziny nie ma rzeczy niemożliwych. do wykonania. Nadchodzący tydzień w pracy będzie upływał pod znakiem ważnych służbowych spotkań. Lecz dzięki oddziaływaniom Jowisza masz szansę pomyślnie zakończyć swoje projekty. Poczujesz, iż przez pomoc najbliższych nie ma dla Ciebie rzeczy niemożliwych do załatwienia. Sobota to właściwy czas do indywidualnych spacerów w czasie których możesz odpocząć. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

Strzelec ma tendencję do zabierania innym głosu. Dlatego też we wtorek chociaż raz odszukaj znajomych którym możesz pomóc dając im szansę by coś zrobiły samemu. Zmieniasz się tak niestandardowo, że pozostali nie umieją cię zrozumieć. Masz właśnie sposobność poprawić nie tylko swoje samopoczucie, ale również kontakty z bliskimi. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

Masz dużą szansę znaleźć istotny, pasujący kawałek do skomplikowanej układanki którą jest twoje życie. Uczuciowo ten tydzień będzie czasem dużych szans. Egzaltacja Jowisza w znaku Strzelca która niedawno się wydarzyła już niedługo da o sobie znać negatywnym wpływem. ...
więcej i więcej »

stopka