horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 15 kwietnia 2019 do dnia 21 kwietnia 2019

linia_poziom

Strzelec - najlepszy horoskop tygodniowy

Strzelec

Dzięki odpowiedniemu ułożeniu Marsa zbliżający się tydzień, da Strzelcowi wiele atrakcji, czyżby podwyżka?.W nadchodzącym tygodniu Strzelec poczuje, że z pomocą rodziny nie ma rzeczy niemożliwych. do wykonania. Nadchodzący tydzień w pracy będzie upływał pod znakiem ważnych służbowych spotkań. Lecz dzięki oddziaływaniom Jowisza masz szansę pomyślnie zakończyć swoje projekty. Poczujesz, iż przez pomoc najbliższych nie ma dla Ciebie rzeczy niemożliwych do załatwienia. Sobota to właściwy czas do indywidualnych spacerów w czasie których możesz odpocząć.

Dobrym omenem stanie się portfel w szufladzie umundurowanego człowieka. Wkrótce będzie miała miejsce umysłowa wyprawa, na której zrozumiesz, że Twoja opinia osób jest właściwa. Nie siedź wiecznie przed laptopem, lepiej wybierz się na szybką wycieczkę w teren.

Ważna koleżanka w nadchodzącym czasie zwróci się do Ciebie o pomoc, jeżeli nie chcesz zaprzepaścić relacji towrzyskiej odmów jej. Spotka Ciebie przede wszystkim praca nad zrozumieniem to co mówią inni. Aby Wszystko ogarnąć powinno się wziąć pod uwagę chłodne kalkulacje. Zmiany będą działy się w gwałtownym tempie, tak jakby od jakiegoś czasu na to czekały.

Sprzyjający Tobie numer na ten tydzień to 47. Strzelec ma nawyk nie dopuszczania innych do głosu. Mimo to we wtorek chociaż raz zwróć uwagę na znajomych którym możesz pomóc dając im czas aby coś powiedziały. W środę znajomy zepsuje Ci humor, ale do piątku, jeśli będziesz zachowywać się normalnie, wszytko prawdopodobnie wróci do porządku.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran Przekonasz się, że dzięki wsparciu układu planet nie będzie rzeczy niemożliwych do spełnienia. O Baranie, możliwe, że o tobie, będzie się dużo mówiło w Twojej miejscowości. ... więcej i więcej »

Byk Uczuciowo najbliższe dni będą czasem straconych nadziei. Ponieważ sami się gubimy oczekujmy od pozostałych przykrości. ... więcej i więcej »

Bliźnięta Pluton nie sprzyja w rozwiązywaniu problemów miłosnych. W sobotę w południe dobra gwiazda będzie Tobie sprzyjać, dlatego więc przemyśl swoje plany na ten dzień. ... więcej i więcej »

Rak W nadchodzącym tygodniu próbuj dużą ilość czasu przesiadywać na siłowni. W głowie Raka pojawią się nowe koncepcje finansowe. Saturn pomaga w rozwiązywaniu problemów osobistych. ... więcej i więcej »

Lew Przygotuj się szybko do weekendu, nie wykluczone, że będziesz miał czas żeby zabrać się ze znajomymi za miasto. Wkrótce narodzi się w Tobie wizja zmian i tym razem ma szansę spełnienia, dlatego też już czas zamknąć zakończyć byłe wydarzenia. ... więcej i więcej »

Panna Działasz tak niestandardowo, że znajomi nie potrafią ci pomóc. Single spod znaku Panny w nadchodzącym okresie będą miały sposobność na odnalezienie drugiej połówki na całe życie. ... więcej i więcej »

Waga Waga ma pod koniec tego tygodnia słuchać starannie partnerów. To od nich zależy czy nadchodzący czas będzie dla Wagi sprzyjający do podjęcia kroków w sprawach uczuciowych. Emocjonalnie bieżący tydzień będzie czasem szybkiego rozwoju. ... więcej i więcej »

Skorpion Niebawem będzie miała miejsce krótka podróż, dzięki której dowiesz się, iż Twoja krytyka osób będzie niesprawiedliwa. Astrologiczne obliczenia mówią, że Skorpionowi obecnie nic nie powinno przeszkodzić w odzyskaniu szacunku. ... więcej i więcej »

Strzelec Masz sporą szansę odszukać jeden, brakujący kawałek do pięknej układanki którą jest twoja rodzina. Zanotuj sobie by do czwartku zakończyć wszelkie istotne kwestie. Siła wyższa przypuszczalnie niedługo wynagrodzi Tobie trudy, jakie doznałeś w ostatnim czasie. ... więcej i więcej »

Koziorożec Masz minimalną nadzieję zobaczyć ważny, poszukiwany element do skomplikowanej układanki którą stanowi twoje życie. Przyszły tydzień dla Koziorożca to zaczątek unikalnego okresu, można zatem zacząć pewne sprawy od nowa, czerpiąc z posiadanej wiedzy i informacji. ... więcej i więcej »

Wodnik Gwiazdozbiór Wodnika krótkotrwale będzie w ciekawym ustawieniu z Jowiszem co będzie oddziaływać na życie intymne. Niedługo przydarzy Ci się długa podróż, podczas której zrozumiesz, że Twoja krytyka osób jest niesprawiedliwa. ... więcej i więcej »

Ryby Piątek to dobry termin do samotnych spacerów w trakcie których możesz odpocząć. Tydzień sprzyja zakupom oraz małym modyfikacjom planów. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

Niedługo czeka Cię krótka wyprawa, dzięki której zdasz sobie sprawę, że Twoja krytyka osób będzie niesprawiedliwa. Strzelec ma zwyczaj nie dawania innym prawa do głosu. Mimo to w poniedziałek wyjątkowo znajdź znajomych którym możesz pomóc dając im szansę aby coś powiedziały. Liczba na która musisz uważać w tym tygodniu to 9. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

Spotka Ciebie przede wszystkim praca nad wsłuchaniem się w bliskich. Żeby Wszystko zrozumieć powinno się oddalić dotychczasowe przekonania. Dlatego, że sami się nie szanujemy nie spodziewajmy się od pozostałych zrozumienia. Najbliższy czas w pracy Strzelca, stanie się okresem podejmowania ważnych decyzji oraz nauki odpowiedzialności za nie. Opłaca się zatem każdorazowy wybór dobrze rozstrzygnąć. Najbliższy tydzień okaże się dla Strzelca wysoce aktywnym czasem. Ale dzięki pozytywnemu położeniu Neptuna zdoła wyjaśnić wszystkie sprawy. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

W zbliżającym się okresie staraj się większość godzin spędzać z dzieckiem. W umyśle Strzelca narodzą się świeże koncepcje finansowe. Piątek to właściwy okres do indywidualnych wycieczek w czasie których możesz spotkać ukochanego. Masz minimalną nadzieję zobaczyć pewien, brakujący kawałek do ciekawej mandali którą stanowi twoja praca. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

Przyglądaj się temu co jesz, jedzenie potrafi wpływać na samopoczucie, toteż zwracaj teraz szczególną uwagę na orzechy włoskie, one mogą pozbawić Cię sił witalnych. Masz nikłą szansę znaleźć istotny, pasujący element do ciekawej mandali którą jest twoje życie. Czeka na Ciebie przede wszystkim praca nad wsłuchaniem się w to co mówią inni. Żeby sporo zrozumieć powinno się wziąć pod uwagę chłodne kalkulacje. ...
więcej i więcej »

stopka